Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z samowolką

Utworzony przez nino, 29 sierpnia 2008 r. o 10:50 Powrót do artykułu
a zabierzcie te budki, ja chcę dobrej restauracji, kawiarenek i parasolek na Nowym Mieście, a nie żuli z dyktą popołudniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papierosy bez akcyzy, wszyscy o tym wiedzą nawet pisze się artykuły ale nikt nic z tym nie robi ... przecież w ten sposób okradane jest nasze państwo ! ! ! jestem za remontem i wywaleniem tych blaszanych wiat ! jak to wygląda ? ten rynek może być naprawdę piękny i stać się miejscem przyjaznym nie tylko miejscowym żulom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech kupcy i ich budki przeniosa sie pod zamosc a nie w samym zamosciu!!! lepiej by tam w nowym miescie powstaly restauracje, puby, lawki, przydaloby sie tez wyburzyc budynki wokol targowiska bo jest tak ciasno i w ogole nie podoba mi sie tamte miejsce jednym slowem chaos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Gość ! A czy nie lepiej byś Gościu poszedł się "napić" poza miasto tak jak chcesz wysłać handlowców którzy z całymi rodzinami z tego żyją? Puknij się w to mądre czoło!!! Może Ci jakaś mądrość odbije! Mieszkam na Nowym Mieście i w promieniu ok. 300 mb przy ulicach Spadek, Gminna, Hrubieszowska,Partyzantów itd. mogę naliczyć 10 pubów, kawiarenek itp. Odnośnie wyburzenia budynków wokół Rynku, to może raczej już nie zaglądaj do tych pubów!!! Za ciasno to masz ale pod sufitem. Trudno, taką małą dano ci czaszkę!!! Co do Pana Edka - tak masz rację! I piękny Rynek będzie. Ale nie od razu Kraków zbudowano. Co do Nina! Ten też gdzieś się " nawiedził" ! Co do parasalek jedź Nino w basen morza Śródziemnego. 12 miesięcy będziesz mógł siedzieć pod parasolkami. Zapraszam z " Gościem " na przepiękną Starówkę pod parasolki. Tzw. "żuli" znajdziesz i na Starówce. Tylko tam się ukrywają po kątach, bo Komendant Straży Miejskiej im nie popuści. Kamery. Poczekaj trochę to Pan Gramatyka i na Nowym Mieście im się dobierze do ... ! Nino! Parasolki masz w lecie a co później z całą płytą Nowego Miasta? Wiosna, jesień, zima - wymarłego miasta chcesz? A do tego jeszcze "Gość" chce wyburzyć wszystkie budynki wokół Rynku! Czasami słuchając takich jak Wy mam wrażenie, że tacy za wcześnie zeszli z drzewa !!! Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miejsce wymaga natychmiastowego odnowienia. Niby centrum miasta a miejscami przypomina targ na Ukrainie (nie obrażając Ukraińców).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Nowym Mieście (między ul. Gminną a Reja) i też uważam że Nowy Rynek potrzebuje odnowy. Z całym szacunkiem do handlowców, ale powinno się wyremontować wszystkie kamienice wokół Nowego Rynku. Tam gdzie są luki (np. w pierzei zachodniej na kwarcie płd. - zach.) dobrze było by wybudować kamienicę, która komponowałaby się z resztą. Wypadałoby zrobić dwa przejścia podziemne na krzyż, które łączyłyby wszystkie kwarty. Tam też można by zrobić parę miejsc handlowych, w których znalazłyby się sklepy handlujące ubraniami i innymi poważniejszymi rzeczami. Najlepiej też aby przejścia miały monitoring. Co do płyty tegoż Rynku, to uważam że tam gdzie jest parking, przydałoby się urządzić podziemny parking (najlepiej połączony z przejściami podziemnymi) a na powierzchni utworzyć trochę mniejszy parking i urządzić trochę zieleni. Tam gdzie kupcy handlują, to po prostu wypadałoby sensownie ułożyć te punkty handlowe z budkami, które byłyby estetyczne i nierzucające się w oczy tak jak teraz. Na kwarcie płd. - wsch. zamiast tego prowizorycznego parkingu urządzić trochę zieleni i ustawić ogródki (jak na Starówce). Na kwarcie płn. - wsch. można by było zostawić te budki, tylko je trochę odnowić. Oczywiście na całym Rynku ułożyć ładną kostką płytę rynkową i ułożyć nowe chodniki (najlepiej pieszo-rowerowe). Proponowałbym też zamiast tej sygnalizacji świetlnej na krzyżówce wybudować rondo, ponieważ jest na to miejsce. Ogólnie rzecz biorąc jestem za restauracją Nowego Rynku, ale też jednocześnie chcę aby handlowcy pozostali tutaj i mogli nadal handlować. I proszę o wybaczenie, że tak późno dodałem swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...