Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz pił i prowadził. Sąd umorzył sprawę

Utworzony przez KATAR, 9 stycznia 2014 r. o 08:09 Powrót do artykułu
To jest brutalny atak na ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ KATOLICKI !!! Jak śmiecie pluć na waszego PASTERZA !? Na kolana OWCE, na kolana !!! Modlić się i błagać Pana o przebaczenie !!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest brutalny atak na ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ KATOLICKI !!! Jak śmiecie pluć na waszego PASTERZA !? Na kolana OWCE, na kolana !!! Modlić się i błagać Pana o przebaczenie !!!    
  TY BARANIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 grudnia prowadził mszę rano o6 ludzie widzieli w jakim był stanie ,chyba nie wyciągnął wniosków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Mateusz chyba przyjedzie osobiście z Sandomierza, aby ustalić który to Judasz zadzwonił na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa jestem czy szanowny pan sędzia byłby tak wyrozumiały gdyby pijak za kółkiem potrącił mu dziecko czy kogoś z rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!!! ksiądz poprosił i dostał czego chciał. Jak zwykle mafia ponad prawem. A teraz sędzia będzie miał na sumieniu ofiarę potrącenia przez tego klechę,gdy kolejny raz siądzie pijany na kołkiem albo molestowane dziecko przez pijaka...
Najpierw trzeba by zadać sędziemu pytanie, czy ma sumienie. Szczerze wątpię, człowiek z sumieniem nie wydawałby takiego wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakby napity rozjechał 6 osób to może by poszedł do aresztu? Albo chcecie państwo prawa dla wszystkich albo dajcie sobie spokój z pijanymi kierowcami...czy klecha czy polityk wszyscy powinni dostać tak samo a nie Tusku pierdzieli że alkomaty będą obowiązkowe...napewno producenci tych sprzętów zacierają już ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taką sądową decyzję ;postawić Tuska przed trybunał stanu. To on z sejmem odpowiada za sprawiedliwość w tym kraju. skorojej nie ma to pod sąd i na szafot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcesz bezkarnie pedofilić i jeżdzć najebanym to zostań klechą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, mnie kiedyś zatrzymała policja za przekroczenie i przede mną księdza i jego puścili a ja musiałem płacić, dodatkowo czułem od niego alkohol jak otworzył szybę a jak odjeżdżał wysypało się z rury wydechowej jego auta dwa kilogramy amfetaminy i dwie strzykawki. Ja się pytam przemierze jak żyć w tym kraju?!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, mnie kiedyś zatrzymała policja za przekroczenie i przede mną księdza i jego puścili a ja musiałem płacić, dodatkowo czułem od niego alkohol jak otworzył szybę a jak odjeżdżał wysypało się z rury wydechowej jego auta dwa kilogramy amfetaminy i dwie strzykawki. Ja się pytam przemierze jak żyć w tym kraju?!
Zostań CIOTO księdzem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://sposob.latwy.pl Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel religii nie musi z sądu pobierać zaświadczenia , że nie był skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne. Tylko świeckich chamów to dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://daa.pl/messi_27_lat-zmarl <--- czytaj tu :((  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok : http://plurl.pw/ronaldo_nie_zyje_mial_27_lat <--- więcej czyaj tu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...