Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuria nie komentuje czarnej listy księdza

Utworzony przez alosza, 6 października 2008 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Janosik napisał:
Bynajmniej nic zabawnego w poruszonym temacie się nie znajduje.Należy raczej ubolewać nad postępowaniem Kleru w Polsce.Dobrze jednak będzie pamiętać o tym co było by w razie konieczności zareagować szybciej i skuteczniej w razie wystąpienia problemu w następnej parafii. P.S. Witamy w Chodywańcach.
Ja nie ubolewam z tego powodu ,ale przezorność nie zaszkodzi... P.S. Dzięki,za to powitanie,ale nie mam zielonego pojęcia gdzie jest ta miejscowość.Zaraz przechodzę do mapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna miała rację że trzymała kler za mordy krótko . Dzisiaj klechy i władza trzymają się za ręce i robią z ludżmi co chcą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja tego nie rozumiem - dlaczego dalej łażą do kościoła i się przejmują??? Co za głupi katole! Kler trzeba na widłach wygnać z tego kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
ODCZEPCIE SIE OD NASZEGO PROBOSZCZA!,JEST ON BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM POPIERAM JEGO ZACHOWANIE DAJCIE MU WREŚCIE SPOKÓJ,A DŁUŻNICY NIECH WREŚCIE UREGULUJĄ ZOBOWIĄZANIA.POZDRAWIAM KSIĘDZA PROBOSZCZA NIECH SIE TYMI BZURAMI I OSZCZERSTWAMI NIE PRZEJMUJE.JESTEŚMY Z TOBĄ WIERNI PARAFIANIE.
Tak, nich wyłudza pieniądze od biednych ludzi. Tylko później nich się nikt nie dziwi, że tyle osób odchodzi od kościoła. Większość ludzi woli ciężko zarobione pieniądze przeznaczyć na własne utrzymanie. Niech ksiądz sam sobie zarabia i wydaje te pieniądze na co chce, zamiast siedzieć, nic nie robić i żyć z datków ludzi. A jak nie umie o siebie zadbać to co z niego za ksiądz. Czy aby przypadkiem nie powinien dawać ludziom dobrego przykładu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiechu warte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...