Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze - niech te wszystkie Brajanki i Dżesiki wreszcie zrozumieją, że demokracja, to nie anarchia i ich puste łby nie będą rządzić. Brawa dla policjanta i ochroniarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zobaczyć i ocenić inne video z "interwencji" - cda.pl/video/946877410
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem taką sytuację. W piękny słoneczny lipcowy dzień, siedzialem sobie na swoich zewnętrznych schodach mojego domu i piłem piwo. Nie osmiopak Perły Strong tylko 2 lekkIe Żywce. Wkrótce zjawił się patrol. Zapytali mnie "Co Pan robi? a ja mówię" Piwo pije" a oni "To jedziesz z nami! " Trochę się zdziwiłem. Skuli mnie, nie zdążyłem klapek nałożyć i wsadzili do radiowozu. Zawiezli mnie na Północna na wytrzeźwiałke gdzie spedzielem prawie dobę. Za wytrzeźwiałke zaplacilem 330 zł. Warunki na wytrzeźwiałce są takie, że wolałbym być na Południowej. Ostatnio nie mogę się dostać się do moich mieszkań i innych nieruchomości bo nie mam do nich kluczy. Poprosiłem o pomoc policję. Usłyszałem "Panie, daj Pan spokój, to nie nasze problemy tylko Pana i Panskiej byłej żony" Nawet nie mam jak nieodpłatnie udostępnić mieszkań Ukraińcom. No cóż, to jest Polska, kraj w którym ciężko się oddycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zawsze dziwi mnie że Policję atakują ci, co mają się za narodowców, pro państwowców itp. Nie rozumiem, jak można uważać się za narodowca, i jednocześnie atakować funkcjonariusza swojego kraju. I to ma miejsce niezależnie od tego jaka opcja polityczna rządzi. Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geniusze prawa i historii widać w akcji. Czy Policjant jest funkcjonariuszem publicznym, zapewne tak bo występuje publicznie, jako kto? Reprezentuje Państwo? Jakie? Od grudnia 2002 Rzeczpospolita Polska nazwana po 1990 r. jako 3RP, została potajemnie zarejestrowana w konsulacie RP w New Yorku jako korporacja prywatna na giełdzie spółek Wall Steet i każdy to może sprawdzić w systemie publicznym spółek EDGAR. Orzeł jaki używa funkcjonariusz jest to logo firmy prywatnej zarejestrowanej przez polski rząd w 2002 r. Czy 3 RP jest firmą prywatną więc czy państwem politycznym z funkcjonariuszami od 2002?? 3RP zarejestrowana jest na giełdzie jako Poland Republic of z ceną do, kupienia lub przejęcia za długi 400 mld USD. Sama 3RP jako państwo powstała ogłoszona jednoosobowo przez Lecha Wałęsę, a konstytucję (ustrój państwa) od 1997 r. uchwalało w referendum 40 procent obywateli, z tego ok połowa ( ok 25 proc obywateli) powiedziała ,,tak" 3-ciej RP lub konstytucji z 1997, co nie za bardzo jest demokratyczne, wogóle nie reprezentatywne dla obywateli. Uznanie tej konstytucji 3RP jest, wprost sprzeczne z tą uchwaloną konstytucją (warunki referendum 50 %). 22.12.1990 Pan Lech Wałęsa przyjął od Prezydenta Kaczorowskiego na Zamku Królewskim insygnia władzy (chorągiew, oryginał konstytucji z 1935 r.) II Rzeczpospolitej Polskiej, suwerennego Państwa z woli obywateli od 1918 r. Z tą datą zaprzestano polskiej konstytucyjnej (konstytucja 1935 r.) suwerennej działalności Państwowej, powołując z woli mniejszości ( 40 procent obywateli) państwo wystawione w 2002 r. na giełdę spółek jako firma prywatna akcyjna w USA. Z całym szacunkiem dla Policji, bo to ciężka i potrzebna praca, czy obecna Policja to pracownicy państwowi czy prywatni nie wiem, o to należy zapytać konstytucjonalistów i prawników od spółek giełdowych. Od 2002 r. po rejestracji jako firma prywatna na Wall Street, władze spółki twierdzą że nadal to Państwo Polskie, tyle że w prawie polskim starym i obecnym spółka akcyjna podlega jedynie pod kodeks handlowy, a nie jako nadzorca przepisów karnych lub sądowych. Jedno jest faktem konstytucja obywatelska z 1935 r. nie została nigdy uchylona konstytucją z 1997 r. lub innym aktem prawnym i nadal obowiązuje, a gdzie zostało uwięzione suwerenne Państwo polskie II Rzeczpolita po 22.12.90? Tam gdzie Panowie Hitler i Stalin sobie życzyli, do ciurmy i pod walec-to moja prywatna refleksja. Po referendum konstytucyjnym 1997 r. około 75 procent obywateli spadkobierców suwerennego Państwa 2 RP, nie posiada już własnego państwa (obywatelskiego), zostali bez ich zgody wpisani w stan posiadania 3RP i wystawieni na giełdzie z majątkami (2002) - denacjonalizacja bez rakiet, tyko czasem ktoś wybuchnie, zamiast grzecznie szukać pasztetowej po 12 zeta za 500 gram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zawsze dziwi mnie że Policję atakują ci, co mają się za narodowców, pro państwowców itp. Nie rozumiem, jak można uważać się za narodowca, i jednocześnie atakować funkcjonariusza swojego kraju. I to ma miejsce niezależnie od tego jaka opcja polityczna rządzi. Dziwne.
 Policja?! LOL "Stopczyk, co wy tam palicie? S: Ja? Radomskie... ale jak pan major woli, to Franz ma Camele."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...