Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie zazdroszczę tym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są renesansowe kamienice, tylko XIX wieczne (nie remontowane od początku swojego istnienia) - nie wiem czemu redaktor tego nie sprawdził! Poza tym najpierw pisząc o tym, że miasto nic im nie pomaga trzeba Panie Redaktorze sprawdzić, czy ci ludzie płacą należny czynsz i opłaty za wodę. Podejrzewam, że w zdecydowanej większości nie - często przechodząc tamtędy widzę kto w bramie stoi i czym "pachnie" od tych ludzi. Myślę, ze "w nagrodę" tam nie mieszkają. Narzekać to każdy potrafi. Z tego co wiem, jest wiele awarii w mieście i muszą po prostu czekać na swoją kolej. I jeszcze jedno - beczkowóz by tu nic nie pomógł, bo woda w nim by szybko zamarzła, podejrzewam, że jeszcze po drodze zanim by dojechała. Trochę obiektywizmu, bo widzę, ze kampania wyborcza się rozpoczęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzisz pan sobie w ciepłym biurze i wypisujesz takie farmazony. Oczywiście, że jedni płącą czynsz a inni nie. Co to zmienia? Zamień się pan z tymi ludźmi na siedziby i wtedy zobaczysz pan jak to jest. Bieda, nędza i ludzkie nieszczęście to nie jest wstyd. Pomyśl pan o tym stojąc w pierwszym rzędzie w kościele (chyba, że nie jesteś pan chrześcijaninem). Gdyby pańskie dzieci albo wnuki nie mogły się od kilku dni umyć może by pan miał więcej obiektywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...