Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak, na pewno zielone ludziki a nie elektorat Posad i Swoich Stołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę co już pisałem , a co tak ochoczo usuwa z komentarzy dzienniczek wschodni: Nie zdziwię nikogo myślącego samodzielnie tym co teraz napiszę: Podpalenie to kolejny, i myślę nie ostatni, przypadek "ataku" na punkty szczepień. Są to prowokacje mające na celu uzasadnić konieczność wywarcia większej presji na szczepienia. Kto wie, może nawet do wprowadzenia ich obowiązkowości w pewnych grupach zawodowych. Niestety, rząd widzi że kto miał się zaszczepić eksperymentalnym preparatem inżynierii medycznej już to zrobił. Jeśli ktoś myśli że na tych dwóch dawkach się skończy, jest naiwny. Cel jest taki by szczepienie było cykliczne, myślę że co najmniej dwa razy do roku. Podobnie naiwny jest ktoś, kto myśli że lookdowny się skończą bo zaszczepionych będzie 80% ludzi. To samo z myśleniem o niechorowaniu na covid zaszczepionych. To jest wirus którego istnienia i zgubnego działania dla niektórych nie neguję! Nie jestem też "antyszczepionkowcem", ale jak ktoś mi u progu epidemii wirusa decyzjami politycznymi wycofuje z aptek leki antywirusowe znane od dawna (co działo się wiosną zeszłego roku), i jak ktoś mi podsuwa preparat o niewiadomym działaniu długoterminowym co potwierdza nawet producent tego preparatu w umowie handlowej (nikt nie odpowiada za skutki "szczepień" o też prawdopodobnie jest przyczyną braku obowiązkowości jego wykonania), to zapala mi się czerwona lampka. Daj bóg aby wszyscy zbajerowani skutecznością tych preparatów nie mieli nigdy żadnych powikłań. Dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawka goni ustawkę... tak wlasnie w hameryce po ustawkach niby-terrorystycznych wprowadzono zamordyzm, cenzure, inwigilacje, kontrole na lotniskach, galeriach itd. - a wszystko pod piękną nazwą "Patriot Act". Zydoglobalisci uwielbiają nadawać sugestywne nazwy czynom dokładnie przeciwnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła ustawka. Śmieszni są ci wszyscy partyjni stojący za pożal się Boże ministrem. Sankcjonując te bzdury tracą resztki autorytetów nawet tego nie rozumiejąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba może do sprawy wynająć Rutkowskiego, i dać mu kilku prokuratorów do pomocy.! Róbcie tak dalej a zaraz będzie przez wasze durne pomysły jakaś tragedia i dopiero zaczniecie nagonkę... To jest właśnie drogą jaką obrało Państwo PiS-u, nie patrząc na nic mamy to wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na zasadzie " im gorzej tym lepiej". Już chyba nie ma wydarzenia, nie ma dziedziny życia społecznego, politycznego żeby nie było czepiania się, prowokacji, kłamstw i odwracania kota ogonem. Generalnie jest "katastrofa", totalna bieda, samo zło, wszystko co robią rządzący to dążenie do zniszczenia. Sianie nienawiści wszędzie gdzie się da. Włączmy myślenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że prowokacja. Ci w Grodzisku to też prowokacja. Maile i telefony do lekarzy z groźbami pewnie sami sobie wysyłają. Ataki na karetki pogotowia na pewno samo ratownicy medyczni urządzają, bo nie mają co robić z wolnym czasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...