Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy egzamin na prawo jazdy łatwy. Ale zdał tylko jeden

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 23 stycznia 2013 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Kupujesz wycieczkę na Ukrainę za 1,900 na 3 dni , wracasz do polski i masz do odbioru prawo jazdy w polskim urzędzie Bezstresowo  :D . Do tego doprowadzili mędrsi uczęni ( błędy celowe) że kasę nabija kto inny ,wystarczy poszukać.Rząd Polski taki dokument musi przyjąć ze strony ukraińskiej o ukończeniu kursu i wydać prawo jazdy.Zanim ktoś napisze pochopnie komentarz niech skonsultuje się z radcą prawnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego, że zrobisz prawko na ua i wydadzą Ci je w Polsce, jak nie będziesz umiał jeździć, będziesz się wszystkiego bał, nie będziesz miał pojęcia o zasadach ruchu drogowego itd. itd. dalej uważasz, że to jest dobry pomysł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego, że zrobisz prawko na ua i wydadzą Ci je w Polsce, jak nie będziesz umiał jeździć, będziesz się wszystkiego bał, nie będziesz miał pojęcia o zasadach ruchu drogowego itd. itd. dalej uważasz, że to jest dobry pomysł ?
Przecież tak połowa Polaków już jezdzi i żyje, nie przesadzaj znowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać.. szególnie na zamojszyźnie.. wszystkie LTM i LHR..na prawdę extra jeżdżą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wiele w tym racji,że egzamin dla młodych kursantów jest trudny.Ja zdawałam kontroly po 15 latach śmigania autem i powiem Wam,że łatwo nie było.Zdałam za pierwszym razem wszystko - łacznie z teorią.Ale poświęciłam cały tydzień na przygotowania, nauke i jazdę zarówno po placu jak i po mieście.Zdałam tylko dzięki doświadczeniu i pewności w prowadzeniu auta.Nie zazdroszcze młodemu człowiekowi, któremu poświęca się zaledwie miesiąc kursu na przygotowania.Kurs powinien trwać co najmniej 6 miesięcy moim zdaniem.To bardzo poważna sprawa - nie zabawa - jeżdżenie autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne zdjęcia : http://daa.pl/jpe69  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIA BĘDĄ MUSIEĆ UDOSTĘPNIĆ JAK TO ZDAŁ TYLKO JEDEN TU MUSI CAŁA SALA ZDAĆ JAK TE STARE TESTY ZDAŁ BO ZDAŁ WYBRANIEC PRAWO JAZDY DLA WYBRAŃCÓW SOBIE ZROBILI MA BYĆ DLA WSZYSTKICH ANIE DLA JEDNEGO WYBRAŃCA JEST TO NIE MOŻLIWE ŻEBY PO NOWEMU ZDAŁ KAŻDY BO TERAZ NIE KAŻDY ZDA PO NOWEMU NOWE EGZAMINY NA PRAWO JAZDY STAŁY SIĘ ZA TRUDNE I NIE DO ZDANIA I NIE MOŻLIWE DO PRZEJŚCIA SĄ TO WIELKIE TRUDY I DROGA PRZEZ MĘKĘ WSZYSTKIE PYTANIA MUSZĄ UDOSTĘPNIĆ JAK TE STARE BO JAK NIE TO TEGO NIKT NIE ZDA I TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jak slucham tych jęków to nóz mi sie otwiera w kieszeni. Wczoraj siadłam sobie i postanowiłam sprawdzic co to za testy. Zdobyłam 74 punkty czyli ilość maxymalna, a prawo jazdy zdawałam 14 lat temu. Przestancie narzekać tylko wezcie sie do nauki. Myślicie ze ktoś wam da prawko na ładne oczy? Ze parkowac, wyprzedzać, prowadzić za was bedą systemy zamontowane w samochodach? Zeby zostac kierowcą trzeba miec jakies umiejętności i predyspozycje - nie wystarczy tylko kręcic kierownicą i wciskać klakson!!!!   Przestan pierniczyc ja jezdze w rajdach i ciekawią mnie twoje umiejetnosci za kólkiem prosze cie masz fantazje    W rajdach latam od kilku lat a tego testu nei moge zdac nawet taxowkarze nie moga zdac  wiec sie zatkaj i nie utrudniaj ludzią zycia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineło 5 osób w wypadku : http://x.berith.pl/gu <-- dowiedz się więcej ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineło 5 osób w wypadku : http://x.berith.pl/gu <-- dowiedz się więcej ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie dotyczace spryskiwaczy jak sprawdzic. A mianowicie sprawdzam za pomoca tego zbiorniczka jest on prawidlowy kiedy po otwarciu jest pelny czy inaczej odpowiadac????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentujcie tych testów nowych tak, bo mogliście zdawać jak były stare, a nie narzekać teraz bo to już dawno miało wejść, więc jak będziesz miał zdać to zdasz tak samo nowe jak i stare...Ja tak samo będę zdawała nowe i trzeba tylko chcieć sie ich na uczyc bo zobaczycie, że będzie kilka pytań praktycznie takich samych.. Więc nie przeżywać tylko brać się do nauki:D pozdro...
hmm...to prawda nauczyć się trzeba alee szczęście też by się przydało...co prawda ja zdałam nowe testy za pierwszym razem uczyłam się nie z jednej książki i zrobiłam setki pytań testowych...byłam po prostu obkuta jak trzeba ale było 3 pytania na które nie miałam zielonego pojęcia jakiej odpowiedzi udzielić więc to był czysty strzał...powiem tak nie ma co się stresować bo to nic nie da..trzeba się pouczyć i mieć dużo szczęścia...pozdrawiam i życzę powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIA BĘDĄ MUSIEĆ UDOSTĘPNIĆ JAK TO ZDAŁ TYLKO JEDEN TU MUSI CAŁA SALA ZDAĆ JAK TE STARE TESTY ZDAŁ BO ZDAŁ WYBRANIEC PRAWO JAZDY DLA WYBRAŃCÓW SOBIE ZROBILI MA BYĆ DLA WSZYSTKICH ANIE DLA JEDNEGO WYBRAŃCA JEST TO NIE MOŻLIWE ŻEBY PO NOWEMU ZDAŁ KAŻDY BO TERAZ NIE KAŻDY ZDA PO NOWEMU NOWE EGZAMINY NA PRAWO JAZDY STAŁY SIĘ ZA TRUDNE I NIE DO ZDANIA I NIE MOŻLIWE DO PRZEJŚCIA SĄ TO WIELKIE TRUDY I DROGA PRZEZ MĘKĘ WSZYSTKIE PYTANIA MUSZĄ UDOSTĘPNIĆ JAK TE STARE BO JAK NIE TO TEGO NIKT NIE ZDA    Jeśli czytanie ze zrozumieniem idzie Ci tak dobrze jak pisanie, to jeszcze dużo czasu upłynie zanim zdasz cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIA BĘDĄ MUSIEĆ UDOSTĘPNIĆ JAK TO ZDAŁ TYLKO JEDEN TU MUSI CAŁA SALA ZDAĆ JAK TE STARE TESTY ZDAŁ BO ZDAŁ WYBRANIEC PRAWO JAZDY DLA WYBRAŃCÓW SOBIE ZROBILI MA BYĆ DLA WSZYSTKICH ANIE DLA JEDNEGO WYBRAŃCA JEST TO NIE MOŻLIWE ŻEBY PO NOWEMU ZDAŁ KAŻDY BO TERAZ NIE KAŻDY ZDA PO NOWEMU NOWE EGZAMINY NA PRAWO JAZDY STAŁY SIĘ ZA TRUDNE I NIE DO ZDANIA I NIE MOŻLIWE DO PRZEJŚCIA SĄ TO WIELKIE TRUDY I DROGA PRZEZ MĘKĘ WSZYSTKIE PYTANIA MUSZĄ UDOSTĘPNIĆ JAK TE STARE BO JAK NIE TO TEGO NIKT NIE ZDA    Jeśli czytanie ze zrozumieniem idzie Ci tak dobrze jak pisanie, to jeszcze dużo czasu upłynie zanim zdasz cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...