Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okno biura posłanki obsmarowali kałem. Sprawą zajęła się policja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 10:14 Powrót do artykułu
Tak to jest jak się dzieli społeczeństwo na sorty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metody działania z katalogu Jasia Nikodema P. (herbu gumowy fajfus)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS dla swoich korzyści politycznych podzieliło i skłóciło polskie społeczeństwo i teraz zbieramy tego żniwo. Ciekawe ile będzie potrzeba czasu i pracy aby przywrócić Polakom jedność. Na pewno dużo czasu ja będę potrzebował, aby wybaczyć PiSowi to co uczynił z moim narodem. Mam nadzieję, że wszystkim Polakom otworzą się oczy i przy najbliższych wyborach wyślą PiS na śmietnik historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem jak mi ptak nasra na szybę, będę zgłaszał to na policję. W związku z sytuacją w Polsce, zgłaszam, że mi ktoś nasrał na szybę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, ze chociaz zdaje sobie Pani sprawe, ze nie glosujac postapila pani karygodnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na łeb powinien ci nasrać, a nie na szybę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdząca sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jak zwykle skrajne lewaki i psychole z Partii Razem. Jeden już groził radnym PO rozstrzelaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że Rysiek palca w tym nie maczał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, jakiś piep.rznięty lewak smaruje okno przeciwnej aborcji posłanki odchodami a winny jest oczywiście PiS. Jak widać lewactwo wstydu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To poczatek końca - pisiory robią pod siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie lewaki mają kupę między uszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba tę kupę puścił z wysoka orzeł. A tu krzyk: " aj waj giewałt"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" odstepstwo od normy psychicznej jest czesto odstepstwem od normy przyjetej przez dana kulture, np. ... przejawiajaca sie czasem w sklonnosci do zanieczyszczania sie moczem lub kalem albo smarowania wlasnymi ekskrementami scian" - opozycji odbija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru sraczki dostał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To poczatek końca - pisiory robią pod siebie.
 Ha ha ha. Opozycja się wali a ten z takim tekstem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma opozycją do srającego drobiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...