Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z której strony są oni podobni?Może ktoś mi wskaże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po uśmiechu ten "MAŁY" to chyba Maliniak z Czterdziestolatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani Kargul ani Pawlak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobienstwo mają jedynie ich kapelusze i gumowce ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artysta odwalil maniane bo podobieństwo jeżeli jakieś jest do orginału to znikome . Są to postacie kultowe i wykonawca powinien się postarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy gówno wiecie i za przeproszeniem w du*** byliscie... potraficie zrobic takie dzieło moim zdaniem nie wiec nie piszcie ze artysta zrobił kaszane ITP bo zrobic takie dzieło to nie jest prosta sprawa a nie wspomne o wielu wielu innych dziełach jakie zrobił mój KOCHANY DZIADEK...Wiec schowajcie swoją okrótna ZAZDROSC w Kieszen i nie piszcie takich Pierduł...pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaśko napisał:
Po uśmiechu ten "MAŁY" to chyba Maliniak z Czterdziestolatka.
Słuszna racja! Prędzej to jest rzeźba Maliniaka i Czterdziestolatka niż Kargula i Pawlaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
> potraficie zrobic takie dzieło moim zdaniem nie wiec nie piszcie ze artysta zrobił kaszane ITP bo zrobic takie dzieło to nie jest prosta sprawa wiem że to tylko prowokacja, ale odpiszę. Dzieło jest do niczego, postaci nie przypominają Kargula/Pawlaka. Jeżeli ktoś nie jest artystą to nie ma prawa oceniać artystów? Bez sensu. A "zrobić nie jest prosta sprawa" - no tak, dla niektórych nie jest prosta sprawa - widać że artysta ledwo wystękał coś, co nazwał Kargulem i Pawlakiem. ŻENADA NA MAXA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...