Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożegnano ks. Marcina Zaburko, miał 39 lat

Utworzony przez Anty kłamliwym klechom, 6 maja 2014 r. o 16:46 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 9 maja 2014 r. o 09:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było dzisiaj przyjść na pogrzeb i powiedzieć to przy jego rodzicach i bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie, nic dodac i nic ujac. Kozakiem sie jest tutaj w Internecie, trzeba bylo to powiedziec wprost ludziom na pogrezbie, nie tylko rodzinie, ale wszytskim obecnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci powiem, ty tchórzu ukrywający się pod pseudo "Anty kłamliwym klechom". Ten ksiądz ochrzcił mi dziecko za nic, mimo że nie miałam z mężem ślubu kościelnego. W Lublinie wszyscy nam odmówili, a on się cieszył, że przyjmuje nową „owieczkę” w zgromadzenie kościelne. Co do tuszy księdza Marcina, to widać, że nigdy nie widziałeś go z bliska. On był potężny i bardzo wysoki, a nie gruby. Taka już była jego natura. Poza tym znam wiele grubych osób niezwiązanych z kościołem. Nie wrzuca się wszystkich do jednego worka nie znając ich.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)   Słuchaj ty cepie, jeśli zazdrościsz temu wspaniałemu schorowanemu człowiekowi, to może twojej zazdrości stanie się niebawem zadość i gdy rak cię zacznie żreć i nafaszerują cię chemią, hormonami (od których ciało staje się grube), to też bedziesz takiej postury, wyłysiejesz, ale różnica między tobą gruby capie-cepie a tym prawym i dobrym człowiekiem będzie taka, że do końca twoich dni i po twojej smierci bdą o tobie pisać, żeś był cep, cap i podlec, a o Nim, dalej będą pisać same najlepsze słowa. I na koniec: jak ci się nie podobają sutanny, to zawsze możesz wybrać rogi i kopyta.
Ostatnio edytowany 9 maja 2014 r. o 09:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunęłam wszystkie treści obraźliwe dla zmarłego.   Rzeczą dalece niestosowną jest pisanie takich rzeczy w komentarzach do artykułu o jego pogrzebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...