Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak myślałam że on kierowal czego on taki głupi ma dziecko współczuje rodzinie dziewczyny taka młodziutka całe życie przed nią było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWAŁA DZIEWCZYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny ktosiu ja tez ich znam moze i byly zdolne do roznych zeczy a ty nie ale chyba bys nie chcial tak jak oni i nie zycze ci tego a co do kierowcy to duzo by gadac na pewno zadna z nich nie kierowala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowal chlopak dziewczyna co zginela wypadla przez szybe wspolczuje jej rodzinie ale tu byla za duuuuuuzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaa predkosc a co z reszta pasarzerow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy piszecie a nikt tam nie jechał z was z nimi i z kat mozecie wiedziec kto gdzie na jakim miejscu siedział, kto kierował idt.Tego jeszcze nawet nie wie policja.Wszyscy po zdarzeniu byli poza samochodem rozrzuceni po kilka metrów od pojazdu. Nie było tam zadnej dziewczyny 31-letniej co niby miała kierowac. Jechali zbyt szybko bo ślady na drzewie w któro udezyli jako drugie miało slady na wysokosci jakies 6metrów. Teraz najważniejsze aby te 3 osoby wyzdrowiały jak najszybciej i trzeba tylko współczuć rodzinom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstępnie mogę przypuszczać że kierowca jechał za szybko, była zła pogoda, była noc może kimnął nie wiadomo to śledztwo wykaże,wiem że jest 1 ofiara śmiertelna, kierowca ma takie sobie obrażenia, a dwie pozostałe osoby są w ciężkim stanie z tego co mi wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze pisanie nic nie pomoze zgineła młoda osoba a kto zwinił niewiadomo bo nie jest znane kto kierował napewno wina była kierowcy co zaszł wyjasni policja pewnie zaduza prędkosc i brawura wypadki są były i będą tylko dlaczego giną czasami niewinni ludzie.Wspólczucie dla rodziny dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu z was jeździ tą drogą z odpowiednią przepisową prędkością????? wystarczy sie zatrzymać w dzień w tamtym miejscu i stanąć najlepiej na polu z popatrzeć jak ludzie jeżdżą nie koniecznie mający przedział wiekowy 18-30 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować tylko tym co piszą te głupoty.Najprawdopodobniej za kierownicą siedział facet,a zginęła 17-latka.Bardzo współczuję rodzinom poszkodowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na trasie Łęczna-Lublin rzadko kto jeździ w miarę przepisowo... szaleńcy wyprzedzają ciągle, zwalniają tylko przy fotoradarze w Zofiówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze nie wprowadzac ludzie w błąd, zginęła 21 latka- A, a 17 -I jest nadal w szpitalu. Za kierownica siedział 31 letni mężczyzna -M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla sprostowania mariusz ma 32 lata kazdy pisze inaczej ja wiem że w tym wypadku był mariusz bo to kolega mój i to jego była audi a zgineła 21 latka tylko nie wiem kto kierował bo różne są wersje jeżeli to on to niemam usprawiedliwienia dla niego bo wiem jak jeżdził a przeciez jest zawodowym kierowćą!!!!! ZA ŚMIERC TEJ DZIEWCZYNY ODPOWIADA WŁĄSNIE KIEROWCA który spowodował ten wypadek BRAWURA I SZPAN oby reszta wyszła z tego cało życze im powrotu do zdrowia a rodzinie dziewczyny współcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kto wkoncu zyje akto zginal??co z ilona??nie wierze w to co sie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęła Ania 21 lat, Ilona i Konrad żyja - sa w szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś wie jak ta agnieszka miała na nazwisko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scotchman werden napisał:
Zginęła Ania 21 lat, Ilona i Konrad żyja - sa w szpitalu.
a nie agnieszka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
a nie agnieszka??
Nie, napewno nie Agnieszka, dziewczyna ktora zginęła nazywała sue Ania G z Łuszczowa, 21lat. Panie świeć nad jej dusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z ilona??jak sie czuje??wyjdzie z tego??a co z kierowca??co to za kondar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucia napisał:
a co z ilona??jak sie czuje??wyjdzie z tego??a co z kierowca??co to za kondar
Konrad to brat Ilony.. podobno tez byl w tym samochodzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sluchaj to ty jestes taki madry w glowie ci sie czlowieku nie miesci co my przezywamy teraz,,,,,,,,,,,,nie zycze sobie twojej opinii rozumiesz!!!!!!!!!bo ona byla dla nas wszystkim!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...