Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatował złodzieja w obronie garażu

Utworzony przez www, 30 czerwca 2009 r. o 08:10 Powrót do artykułu
Właściciel miał rację - dać po gębie, plecach i tyłku skoro łapy wyciąga po cudze. Gówniaż powinien zapamiętać lekcję. Trudno mówić o przekroczeniu granicy obrony koniecznej, skoro złodziei było dwóch...Skąd właściciel mógł wiedzieć, że ten drugi zostawi kolegę? Miał czekać, aż go we dwóch załatwią???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHWALA WLASCICIELOWI GARAZU!!! TO CALKOWICIE PRAWIDLOWA I GODNA NASLADOWANIA REAKCJA. CALKOWICIE SKORUMPOWANY, UBEZWLASNOWOLNIONY PRZEZ PANUJACA ZYDOKOMUNE WYMIAR TZW.SPRAWIEDLIWOSCI,POLICJA I SADY NIE DAJA LUDZIOM UCZCIWYM ZADNYCH SZANS NA SPRAWIEDLIWOSC. BIERZMY SPRAWY W SWOJE RECE, TAK JAK TO ZROBIL WLASCICIEL GARAZU!!! NIE MA CO LICZYC NA GLINIARZY CZY RESZTE SKORUMPOWANEJ, IMPOTENCKIEJ BANDY KTORA RZADZI POLSKA. Sprawdz kto rzadzi Polska na www.polonica.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy katolicki karaj z obludnym wymiarem sprawiedliwosci. Moga ci przyjs okrasc a ty nic nie mozesz zrobic a jak cos zrobisz to bedziesz musial za to odpowiadac ze broniles swojej wlasnosc. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobicie to jest ryzyko złodzieja. Przecież postąpił umyślnie idąc tam. Jak dla mnie - właściciela uniewinnić, złodzieja ukarać. Reszta okolicznych złodziejaszków niech ma przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejna policja to i bierzmy sprawy we własne ręce!! Kiedyś złodziejowi ucinano rękę! Niech zamknie ryj i cieszy się, że stracił tylko śledzionę! Zostawić właściciela garażu w spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gnojowi zrobił.Powinien mu jeszcze połamać ręce,aby na drugi raz nie kradł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla wlascieciela garazu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ich było 2, mógł czuć się zagrożony!! Poza tym co z prawami Właściciela garażu? On nie ma praw człowieka?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił. Jeszcze tego drugiego powinien dorwać i też nauczyć nietykalności cudzej własności. Ciekawe jaki będzie wymiar.... mam podejrzenia, bo to powalony kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znająć życie dzieciakowi ujdzie to na sucho a facet będzie miał sprawę o pobicie. Taka to nasza polska rzeczywiśtość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że wejście na teren prywatny winno być traktowane jako napad i właściciel może użyć nawet broni palnej bez ostrzeżenia. Wtedy by się okazało, że przestępczość szybko by spadła. Sprawca z chwilą przekroczenia terenu prywatnego winien być traktowany jak osoba, która jest pozbawienia wszelkich praw mama na myśli prawa człowieka. To jego wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś za kradzież ucinano ręce, wiec chłopak ma szczęście że nie mieszka w czasach starożytnych. Jakoś nie szkoda mi tego chłopaka a Pana który go pobił popieram w 100% bo w końcu to jego własność. I na pewno gówniarzowi się upiecze. Nasze prawo bo prawo staje po stronie przestępców i złodziei a nie ofiary. To nie pierwsza taka sprawa gdzie ktoś staje w obronie swojej posesji, mieszkania, majątku albo jakiejś osoby i z ofiary automatycznie staje się przestępcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
TO PEWNIE JAKIŚ ESBEK- JAK MOŻNA TAK SKATOWAĆ CHŁOPAKA. mIAŁEM PODOBNY PRZYPADEK- ZŁAPAŁEM I WEZWAŁEM POLICJĘ, SĄD I DOSTAŁ KARĘ TEŻ BYŁ TO 18 - to latek !!!!!
to ile on miał lat jak był w SB 2?, bo więcej nie mógł wtedy mieć. Jak się nie umie czytać, to lepiej się nie wypowiadać. A co do samego zajścia, to brawa dla pana Jacka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
TO PEWNIE JAKIŚ ESBEK- JAK MOŻNA TAK SKATOWAĆ CHŁOPAKA. mIAŁEM PODOBNY PRZYPADEK- ZŁAPAŁEM I WEZWAŁEM POLICJĘ, SĄD I DOSTAŁ KARĘ TEŻ BYŁ TO 18 - to latek !!!!!
pier***isz glupoty, pisac to sobie mozesz jaki to jestes prawy obywatel a naprawde siedziales w domu skitrany i srales w gacie bohaterze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam również mieszane uczucie, ale jednak poszanowanie prawa własności zdecydowanie bierze gore i uważam, ze złodzieja należy tępić wszystkimi możliwymi środkami. Nasz wymiar sprawiedliwości poprzez nieudolność i pobłażanie przestępcom sam powoduje odruchy samoobrony wśród społeczeństwa! Złodziej nie powinien ujść cało z żadnej opresji wywołanej jego czynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla właściciela. W normalnym kraju jeszcze by nagrodę dostał za oczyszczenie miasta z elementu przestępczego. U mnie na wsi też był taki czas że każdemu z garażu coś ginęło. Aż do czasu jak kilku wyrostków wpadło w nasze ręce na gorącym uczynku. Dostali tak wpier*** że nie mogli chodzić. Kradzieże się skończyły raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy poparcia dla właściciela garazu. Fala przestępczości i całkowitej bezkarnosci demontuje państwo.W Polsce rocznie jest w bestialski sposób mordowane 1200 osób. Mordercy nie boja się.Trzeba skończyc z bezkarnoscią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla właściciela garażu - ale zle zrobił ze go pobił - sa dwa wyjścia albo go łapie i grzecznie mówi, że go ma - albo w druga strone - i wtedy mówi ze obrona koniczena była 100% i niestety bał sie o swoje życie wiec musiał "sprzątnąć smiecia" - 100% uniewinnienie przed sądem albo prokurator umarza -innego wyjścia nie ma - żadnego bicia- żadnych półśrodków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie "nastolatek" tylko je***y złodziej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobił!!. Ten człowiek musiał ciężko tyrać na swój dobytek a przychodzi tak szmaciarz jeden z drugim i chce mu odebrać to czego on się dorabiał własną krwawicą. To chore "państwo "prawa" które z napastnika potrafi uczynić ofiarę. Nie Twoje to nie rusz!! Postąpił słusznie podkreślam słusznie!! Takich złodzieji powinno sie wieszać w centralnym punkcie miasta nogami w dół i niech wisi aż uschnie swołocz!! Następny może by się bał.Życzę temu Panu wytrwałości i zdrowia!!, które będzie mu teraz bardzo potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...