Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przykład poszedł z samej góry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są ludzie zainfekowani wirusem demokracji. "Bo moje jest mojsze", "bo mi się należy", "oni nie mają prawa..". Nic tylko lać takich "wolnościowców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opat pier.......się w łeb i idź zagłosuj na dudę 10.05 a później wyp..... tego swiata. Patałachy z kaczoerem na czele zniewolili naród sami w *** zakazy mają a ty dalej żyj w milicyjnym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, przez takich ignorantów jeszcze dłużej będzie to wszystko trwać i będą niestety umierać ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Satanistyczny zamordyzm szaleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za użycie wulgaryzmów kara słuszna, za wyimigowany zakaz a la koronawirus już nie. Pytanie,,za ktory wulgaryzm w IV RP jest aż 7.000 zł? Chętnie się dowiem. Konstytucja III RP gwarantuje każdemu nieskazanemu obywatelowi wolność osobistą i wolność do przemieszczania się. Czý coś w IV RP zmieniło się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za użycie wulgaryzmów kara słuszna, za wyimigowany zakaz a la koronawirus już nie. Pytanie,,za ktory wulgaryzm w IV RP jest aż 7.000 zł? Chętnie się dowiem. Konstytucja III RP gwarantuje każdemu nieskazanemu obywatelowi wolność osobistą i wolność do przemieszczania się. Czý coś w IV RP zmieniło się?
  • Zmieniło się - faktyczie rządzący sataniści storpedowali Wielki Post oraz Wielkanoc.
  • Prawdopodobnie liczą się z "kryterium ulicznym" (lub do niego dążą) i dlatego dla policji kupują karabiny maszynowe oraz masę ostrej amunicji. Kto - poza zbrodniczymi degeneratami - szykuje karabiny maszynowe oraz ostrą amunicję w celu strzelania do demonstrantów?!? Można sie tylko zastanawiać nad tym, czy zbrodniarze planują wcześniej zamknąć lub wymordować uczciwych policjantów i żołnierzy, którzy zechcieliby stanąć w obronie Narodu przed satanistyczną bandą.
  • Konstytucję podeptano i sponiewierano - jej już nie ma, za to jest stan satanistyczny (kłamliwie nazwany "stanem epidemii").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan epidemii nie ma podstaw prawnych, by podważać konstytucyjne prawo obywatela III RP. W którym artykule Konstytucji jest uwzględniony stan epidemii? Dlatego zapisy ze stanu epidemii w żafpden sposób nie mogą mnie pozbawiać praw nadanyvh mi przez konstytucję. A mam prawo do wolności osobistej i do swobodnego przemieszczania się. W czym jestem gorszy przy przekraczaniu granicy panstwa, od osoby przemieszczającej się między województwami? Dlaczego moja praca jest mniej ważna od kierowcy ciężarówki? Co to za nowa kasta społeczna? Gdzie w Konstytucji stoi, iż zdrowy obywatel musi być poddany kwarantannie w czasie epidemii (ktory to stan: wojenny, wyjątkowy, czy klęski żywiołowej) pracujacy w jednym punkcie, a drugi obywatel tegoż panstwa pracujący w kilkudziesięciu punktach już nie? Bez mojej pracy, owi kierowcy nie mieliby co wieźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki mandat dostał Kaczyński za wizytę na cmentarzu, który był zamknięty dla odwiedzających? Ewidentnie złamał zakaz przemieszczania się bez uzasadnionej przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczynski uwaza ,ze jemu wszystko wolno"bez zadnego trybu"!!!!!najgorsze jest to,ze ma duza grupe swoich "wyznawcow"(jak w kazdej sekcie),ktorzy wraz z nim doprowadzaja ten kraj do ruiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opat pier.......się w łeb i idź zagłosuj na dudę 10.05 a później wyp..... tego swiata. Patałachy z kaczoerem na czele zniewolili naród sami w *** zakazy mają a ty dalej żyj w milicyjnym kraju
Sam masz zniewolony łeb. Lewicową sieczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki mandat dostał Kaczyński za wizytę na cmentarzu, który był zamknięty dla odwiedzających? Ewidentnie złamał zakaz przemieszczania się bez uzasadnionej przyczyny.
 A jaki mandat dostał marszałek senatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczynski uwaza ,ze jemu wszystko wolno"bez zadnego trybu"!!!!!najgorsze jest to,ze ma duza grupe swoich "wyznawcow"(jak w kazdej sekcie),ktorzy wraz z nim doprowadzaja ten kraj do ruiny
 Jakby dziś trzecią kadencję rządziła PO to i zarażonych byłoby dziś kilka razy więcej. Oni nigdy nie zamknęliby granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...