Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Staruszka złamała rękę staruszce. Poszło o 12 zł długu

Utworzony przez Sędzia Anna Maria Wesoła, 24 sierpnia 2010 r. o 12:51 Powrót do artykułu
5 lat paki dla 77 letniej babci to DOŻYWOCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dług to dług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutna ta Polska Tuska i Bronka. Pewnie nie mialy obie co jesc i walczyly o 12 zl :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniał mi się tekst z amerykańskiego filmu. Też poszło o dług. Mówi murzyn do murzyna. "Oddaj mi moje 20 centów czarnuchu, bo cię zabiję".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry zwyczaj nie pożyczaj!!!Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą d...Smutne do jakiego poziomu sami się sprowadzamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie agresywna ta babka.Za 12 zł łamać rękę.Jak widać każdy grosz się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest gdy zamiast mózgu moher hula po czaszce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi obywatela mają renty i emerytury i pieniądze. W dadatku są naiwni i łasi na łatwiznę. Nie są przygotowani na wyrafinowane oszustwa wyrobionych w kradzieży Romów(cyganów}. Policja powinna prowadzić kursy zapobiegawcze w wiejskich rezmizach straży pożarnej za małą opłatą. Takie przykłady tylko zbierać do druku i wydać ładną ksiąźkę z większym drukiem i z dopiskiem cdn. i sprzedawać takie egzemplarze na cele charytatywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tosz to gorsze od faszyzmu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...