Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stworzyła wyjątkową farmę. Nie stosuje żadnych pestycydów, oprysków i maszyn

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2019 r. o 14:12 Powrót do artykułu
pani powinna zgłosić się do programu rolniczka szuka męża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... może i nie pryska, ale jej sąsiedzi na 100% pryskają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może potrzebuję mężczyzny w sile wieku do wszystkiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko brać przykład z kobietki. Jej przynajmniej się chce coś robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, Nazywam się Karolina mam 21 lat i jestem studentką :) Napisz do mnie na ***s://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś dojrzałym facetem w wieku minimum 21 lat. Jak masz ochotę mnie lepiej poznać to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, Nazywam się Karolina mam 21 lat i jestem studentką :) Napisz do mnie na ***s://wyspalasek.pl/malinka97/  jeśli jesteś dojrzałym facetem w wieku minimum 21 lat. Jak masz ochotę mnie lepiej poznać to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)
 tutaj na forum dużo waginosceptyków, nie wiem czy znajdziesz amatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna te reklama - taka mało zawoalowana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestosuje maszyn? Ciekawe jak ta pani spulchnia ziemię szpadlem? Wątpię. Koń i pług raczej też nie. Więc chyba ktoś nie do końca mòwi prawdę. Mam też ogròd i wiem że ręcznie to najwyżej może plewić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że w promieniu dwóch kilometrów też nikt nie pryska i nie używa chemii...takie cuda to nie u nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane MRiRW: "W 2017 r. działalność w zakresie certyfikowanego rolnictwa ekologicznego prowadziło 21 400 podmiotów, w tym 20 257 rolników ekologicznych gospodarujących na powierzchni 495 tys.... Tak więc każde z tych gospodarstw udowadnia, że gospodarowanie bez chemii jest możliwe i całkiem popularne w Polsce a jeszcze bardziej w krajach cywilizowanych... Wartość rynku żywności ekologicznej (organic food) na świecie w 2018 przekroczył 50 mld USD i szacuję się że się podwoi do 20125 roku..!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane MRiRW: "W 2017 r. działalność w zakresie certyfikowanego rolnictwa ekologicznego prowadziło 21 400 podmiotów, w tym 20 257 rolników ekologicznych gospodarujących na powierzchni 495 tys.... Tak więc każde z tych gospodarstw udowadnia, że gospodarowanie bez chemii jest możliwe i całkiem popularne w Polsce a jeszcze bardziej w krajach cywilizowanych... Wartość rynku żywności ekologicznej (organic food) na świecie w 2018 przekroczył 50 mld USD i szacuję się że się podwoi do 20125 roku..!!!  
 ... oczywiście do 2025 roku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo wierze ze 4 hektary pola obrabia wylacznie rekoma!!! Samo plewienie badylska ile zajmuje. Ten kto ma pole to wie czym to "pachnie". A jeszcze przy takim areale? To z tego pola nie schodzić trzeba 24/dobe z 20 osobom. A moze to wplyw tybetanskich i/lub indianskich rytuałow! Bajki tu opisujecie i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys za komuny, kiedy byla straszliwa bieda, kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe ziemniakow, jarzyn, drzew czy krzewow owocowych, z reguły nie uzywano nawozow tylko obornik, obecnie tys ha lezy odlogiem, bo nic sie nie "oplaca", zaniedbane ogrodki działkowe w miastach, znam ludzi ze wsi ktorzy maja spore dzialki, ale kartofle, marchewke kupuja w sklepie, bo nie chce sie schylic, jak by byla taka bieda jak wtedy to by się opłacało i jeszcze sie dziwia, ze pietruszka  po 20zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nagie ślimaki? Nie ma? Czy też zbierane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...