Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital zapłacił pacjentowi 200 tys. złotych za źle przeprowadzony zabieg

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2018 r. o 18:26 Powrót do artykułu
I prawidłowo tylko to powinien płacić ten co spaprał robotę . Wiem jak oni podchodzą do swojego zawodu i dlatego są takie przypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjentowi udało się wyłudzić od szpitala 200tys. PLN Ponieważ ten pacjent jest kuty na tzw. 4 nogi. Po wyłudzeniu pieniędzy nagle ozdrowiał . CUD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać to nie lekarze a biznesmeni. W tym zawodzie liczy się interes a nie dobro pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to imie zmienione? Wielka tajemnica xD pewnie koles sie boi szykan ze strony spoleczenstwa ze wyludzacz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ludzie, że za wszystko odbiorą odszkodowanie. Mój brat, miał operację, po której już nie chodził. Bo tak poważną operację, robił nowicjusz. Wprawdzie, pojechał do Warszawy, na następną i częściowo odzyskał sprawność (lekarze z Warszawy dziwili się, że tak można spartaczyć). Bo.. uszkodzono mu rdzeń... I nikt nie walczył o odszkodowanie, ale myślę, że za wszystko jest kara. I wcześniej czy później sprawca zostanie ukarany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było od razu iść do Serwinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...