Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia nad zamojskim zalewem. Utonęła 16-letnia dziewczyna

Utworzony przez ~olka.zmc~, 30 czerwca 2009 r. o 18:03 Powrót do artykułu
Naprawde mi szkoda tej dziwwczyny ponieważ cale zycie bylo przed nią .... ale to rowniez byla jej wina poniewaz wypłynela za teren wyznaczony do pływania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ludzie ... wy jestescie nie normalni ... myslisz jak ja sie teraz czuje ... jestem happy tak ;/ mylisz sie !!... myslisz ze jakbym umiała pływac to bym nie wskoczyła odrazu ... tam było głeboko ... poprostu wiedzialam ze moge narobic kłopotu tym którzy chcieli jej pomóc myslisz ze jakbym jeszcze ja sie to piła było by im łatwiej albo wróciło by życie sp. Karolinie... człowieku pomysl byłeś tam widziałeś ...?? nie noto nie mow każdy sie starał .... ja dzwoniłam na pogotowie czaisz ...;/;/ jest mi przykro że tak mówisz ...:( i nie klnijcie oni maja racje ...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szkoda mi tej dziewczyny ;(( taka młoda i już nie będzie jej na tym świece ? ;( dlaczego musiało się tak stać ? musiał Bóg ją zabrać ? tak wcześnie ? ;((( spoczywaj w spokoju ;( [*] [*] [*] [*] kiedy będzie jej pogrzeb ? ;((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego.... Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dzwięk troche niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widziec naprawde zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzec kochamy wciąż za mało i stale za późno.... Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a bedziesz tak jak delfin łagodny i mocny Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą.... ks. Jan Twardowski SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNYM... KAROLINO [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Toba Anuś. Kazdy robil to co w jego mocy, tyle na ile bylo go stac. dzwoniac na pogotowie zrobilas bardzo wiele dla Karoliny. Niestety nie udalo jej sie uratowac ale to nie byla niczyja wina !!! ludzie zastanowcie sie !!! A te osoby ktorych tam nie bylo niech sie lepiej wogle nie odzywaja!! Zamias pisac takie glupoty moga wesprzec na duchu wszystkich wstrzasnietych ta tragedia. Nie bylo was tam , nie wiece co sie dzialo, kazdy byl w szoku ! sami byscie byli widzac to wszystko. nie kazdy jest w stanie w takm szoku poprostu wsokczyc do wody i ratowac. Wiem bo bylam raz w takiej sytuacji! te osoby ktore wzywaly pomoc zobili bardzo wiele. ! I nie nalezy ich obiwniac za to ze nie potrafily uratowac Karoliny.! Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co niektorzy mowia to jest porazka. Ratownicy zawinili? a z jakiego powodu? bylam tam wczoraj... widzialam jak jedzie karetka, straz pozarna i policja... ale ja bylam na kompielisku tam gdzie mozna sie kompac... z tamtad nie bylo widac tych ludzi ani co sie tam dzialo a ratownicy sa odpowiedzialni tylko za kompielisko... za bojkami nie mozna sie kompac...! a ze pili tak slyszalam od swiadkow ze sie wyglupialy laski i pily. jest to wielka tragedia... ale winne sa tylko te osoby ktore byly w miejscu niedozwolonym... tam jest gleboko i jeszcze jak ktos nie umie plywac to juz jest naprawde przejaw idiotyzmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaarolinka .!!! ;(((( ... [*[*]*] ... na zawsze w naszych sercach .. ;((( .. to nie była wina dziewczyn .. nie oskarzajcie ich jak nie widzieliscie ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była niczyja wina! Widocznie tak musiało być Kulinka [*] [*] [*] Na zawsze w sercach :* :* :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była bardzo fajna dziewczynatak ma konto na nk ;(( z mojej szkoły.. z ekonomika chodziła do technikum fryzjerskiego.. http://nasza-klasa.pl/profile/11465235 Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] tak widocznie musiało być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://frania012.wrzuta.pl/audio/5g2yL57O8..._zapadasz_w_sen tekst : Zapadasz w sen Ostatni oddech ten... W sen, sen zapadają wszyscy bliscy Dalecy, handlarze, złodzieje, artyści I niezależnie jakie zyski ma każdy z nich To nikt nie umknie Bożej sprawiedliwości Jak młodzieńcze krosty Dzieciak i dorosły Bo tak już ku*** jest Że z dnia na dzień stres i trud sprawia Że na kolanach pacierz odmawiasz I błagasz o łaskę Najwyższego Pana Groby pękają w szwach W Kościołach biją dzwony Los człowieka od narodzin już ustalony Lamenty, na każdej półce Chrystus przypięty Lęki o spokojne noce, renty Czekające na nagrobki Przeklęty los ten wiem Po krocie strat i zniszczone fundamenty Życiowy to moment, kwestia chwili Słuchajcie mili i wszystkie sku***syny Na ulicach, ostrożnie na gliny Bo z ich winy możecie zasnąć na amen Już nie wstaniecie, a bilety do piekieł Bram -dostaniecie, od ręki Łatwo jak za hajs panienki Właśnie tak świat się kreci A nad głową księżyc, mocniej niż słońce świeci Więc lepiej, że strumienie krwi jak rzeki Pozostaną w ciele mi Dziś i jutro też Bo na śmierć już czekam i na lepsze dni, Nie chce gnić w ziemi, Jak tamci którzy chcieli za wiele Przyjaciele? Nie zostali pozbawieni szansa drugie życie bez kas. Bóg zamknął przed nimi właz i stanął im czas Stanął im czas Ref.x2 Zapadasz w sen Ostatni oddech ten Powoli kończy się tlen Krzyż wbity w ziemie jak pień Przyparty Jezus do krzyża Ten widok łzę przybliża Ostro kręci ku pamięci ulotnionych dusz, Widok lasu, krzyży widzę już a nie róż Paraliż, znowu słyszałam dzwony Kogoś pochowali, Ludzie płakali, słyszę wiatr niosący żal w oddali Zasypali kolejne ciało Komuś Kogoś będzie brakowało Co się stało? Tego nie wiem Czy jest piekło i czy są dusze w niebie Znów pytam jak dziecko Wiele osób już odeszło I nie powróci, ta wiadomość smuci Tak wiele razy chciałam to zdarzenie odwrócić Lecz szybko powracały Realne myśli, które smutek odzwierciedlały Pozostawiały wspomnienia Ile jeszcze cierpienia przyniesie ta strata I czy otworzy się zrozumienia komnata Mijają długie lata i zastanawiasz się w jakiej Postaci przyjdzie twarz kata Jaka data śmierci odwiedzin To pytanie właśnie w Tobie siedzi Lecz na nie, nie odpowiesz Największy prorok Ci tego nie przepowie Ostatnie słowo w Bożym słowie Ref.x4 Zapadasz w sen Ostatni oddech ten Powoli kończy się tlen Krzyż wbity w ziemie jak pień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/11465235 linkk jej nk . kurde szkoda dziewczyny . [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie nam jej brakowało chodziła ze mną do podstawówki i gimnazjum... nawet później w jednej szkole byłyśmy ale w innej klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie wina tych kolezanek! Bardzo dobrze ze nie weszły! Jeśli nie potrafią pływać to też mogłby się utopic! Tam jest tak głęboko, że jeśli ktoś tam wejdzie a nie potrafi pływać, to przykro, ale już nie wyjdzie... A ratownicy powinni chyba pilnować całego zalewu a nie posadzą dupę w cieniu i siedzą! Za co im płacą? Powinni ciągle obserwować, pływać po całym zalewie!
No k....rwa żal mi d*** ściska jak słyszę takie rzeczy. Baranie jeden kąpie się tam gdzie jest wyznaczone miejsce do tego, a płacą im za pilnowanie kąpieliska jełopie skończony. A kto pisze że zawinili ratownicy to niech się w swoją główkę stuknie. Z tego co widziałem to po wyłowieniu ciała dwóch ratowników reanimowało ją do przyjazdu karetki, około 10 minut. Potem oddali ją w recę lekarki z karetki. Wiec zastanówcie się gdzie zamierzacie się kąpać nastepnym razem. Szkoda dziewczyny, ale na głupotę nie ma rady, niestety. Taka jest przykra prawda. PJD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonczcie juz ten temat! tak nie pomagacie. Dobijacie tylko osoby bliskie Karolinie. To nie wasza sprawa wiec sie wkoncu zamknijcie!! A ty swadek bez takich wyzwisk. bo baranem i jelopem to moze ty jestes. :|:|:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj poszedłem tam nad zalew widziałem z daleka jak ludzie dalej się kąpali w miejscu niedozwolony tam gdzie Karolina się utopiła po godzinie 18tej dokładnie kiedy strażacy wyjechali z łódką i ratownicy skończyli robotę tak samo strażacy miejscy :| zaraz znów ktoś się utopi :/ no cóż różni są ludzie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno Karolina miała 2.0 promila alkoholu... I skoczyla do wody ale glowa uderzyla w cos betonowego dlatego nie mogla wyplynac jak sie zanurzla... ale ile w tym prawdy to nie wiem. tak mi powiedziala kolezanka ktora byla swiadkiem tego wydarzenia ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku Wez juz nie wymyslaj Bajek... zal Mi Ciebie Masz Dobra Wybraznie... A Rodzinie Współczuje Była Taka młoda... Ehhhh.;(Ja dowiedziałam sie o tym we wtorek wieczorem... P.J.D...[*] Pamietamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wymylam bajek tylko tak słyszalam. Pisalam ze nie wiem ile w tym prawdy jest. Dlatego nie wkurzaj sie odrazu na mnie. Bardzo mi jej szkoda z tad zainteresowanie tym tematem . Biedna dziewczyna [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...