Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wandale zdemolowali fotoradar. Straty: 24 tys. złotych

Utworzony przez tadzu, 12 sierpnia 2009 r. o 14:27 Powrót do artykułu
Pan Janusz to chyba jest mutantem nie ma fotoradaru to jedzie setką, nie ma przejścia dla pieszych to przejeżdża ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać ! Czekam ma następne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z czego barany się cieszycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalanie takich czynów nie jest karalne bo sam ie wiem na ile mogę sobie pozwolić...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpieram Akcje Kierowcy coraz mniej będą okradani przez państwo złodzieji i POlityków. Myśle, że artykuły w gazetach i gwar na forach internetowych popycha odważnych ludzi do takich czynów, bohaterskich ! Mam nadzieje że zniszczą każdy fotoradar na lubelszczyźnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi tu śmierdzi głupotą ta informacja!!Za wygięcie stalowego pala 24 tyś zł chyba komuś sie po.....ło w głowie!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA ZA KAWALEK METALU 24 TYSIACA ? CZUJE PRZEKRET. JA PODTAWIE TAKI ZA 5 TYSIECY Z MATERIALEM . OGOLNIE TO JESTEM NA TA. W LUBLINIE WSZYSTKIE POWINNI ZLIKWIDOWAC. DOSC LATWERGO ZARABIANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNJNJNN napisał:
HA HA HA ZA KAWALEK METALU 24 TYSIACA ? CZUJE PRZEKRET. JA PODTAWIE TAKI ZA 5 TYSIECY Z MATERIALEM . OGOLNIE TO JESTEM NA TA. W LUBLINIE WSZYSTKIE POWINNI ZLIKWIDOWAC. DOSC LATWERGO ZARABIANIA
No i dobrze ktoś zrobił. A ukarać powinni tego co za takie pudło wydał 24 tys. A ponoć nie ma pieniędzy na drogi. "J...ć fotoradar!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro postawienie nowego słupa kosztuje 10 tyś.zł to co za deb*** szacował straty w tym przypadku.Mniemam,że redaktor DW(jeśli się mylę to sorrrryyyyy),który nie sprawdził nawet błędów w swoim artykule......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć fotoradary bo to tylko zamęt sieje i zgorszenie w narodzie !!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze zrobili, ja zauważyłem że zamiast skupić się na przejściu dla pieszych patrzę w maszt i szukam tam oczka fotoradaru a to bardziej niebezpieczne niz predkość, gratuluje chłopakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrz zrobiono ze zniszczono te fotoradary!!Od dawania mandatow jest policja i nic ani nikt jej nie zwalnia od tego!!!Atakie fotoradary to tylko od ludzi chca pieniadze wyciagnac i mysla ze znalezli frajerow.BRAWO WANDALE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast budować drogi stawia sie radary, na trasie 1000km od Cieszyna do Chorwacji widziałem może 3, i ani jednego wypadku ale jada autostradą a jaka budują austryjacy do granicy z Czechami to az miło patrzeć, no to pstryk, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadzu napisał:
Pan Janusz to chyba jest mutantem nie ma fotoradaru to jedzie setką, nie ma przejścia dla pieszych to przejeżdża ludzi
Ładnie to ująłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała inwencja władzy skierowana jest na wyszukiwanie coraz to nowszych żródeł finansowania urzedniczej armii nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny temat dla Centralnego Biura Antykorupcyjnego po ile nasze władze kupują (z pieniędzy podatników rzecz jasna) skrzynkę na słupku wartą u pierwszego lepszego rzemieślnika maksimum 2 tysiądce złotych razem z montażem. Odzpowiedzialnym za takie zakupy życzę wysokiego wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pokazuje tylko fakt, że fotoradary są za słabo opancerzone jak na "polski charakter"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"J..ć fotoradar" hahah dobry podpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba kpina że to pudło tyle kosztuje Ależ ktoś zrobił kasę na przetargu Panowie prokurarorzy to chyba jest oczywiste by przebadać tę procedurę przetargową , kowal zrobi to urządzenie a uczeń zawodówki spokojnie podłączy a cena zamknie się w 100 zł przy takiej ilości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się z serdecznymi podziękowaniami dla wandalów:) mimo że jestem z zupełnie innej części kraju, dziekuje wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...