Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Utworzony przez nunczako, 17 stycznia 2011 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Po co to wsiadać za kierownicę po pijanemu- totalny BRAK ROZUMU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewnie po wypadku - ŻAŁOSNE. Nazwa: "Bolid Młodzieży Wiejskiej" w pełni odzwierciedla postępowanie tego pijanego idioty który kierował tym złomem. Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych. http://img339.imageshack.us/img339/6849/golfqi.jpg samochód typowy dla większości młodzieży w Polsce - nie mówcie, ze nie czuć wiochy . [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
ludzie kuzwa opanujcie sie..... to ze zginal czlowiek nie oznacza ze trzeba kierowce wyzywac. a co chodzi o chelm to znam tych ktorzy zgineli. i to byl nieszczesliwy wypadek a nie odrazu wjezdzacie na tych ludzi z chamskimi tekstami! kazdy jest zly ale pomyslcie o rodzinie tych osob i ich przyjaciolach
nieszczesliwy wypadek koleżanko to jest taki jak np. komuś przy pracy, którą wykonuje urwie reke, a nie coś takiego. Niech by szybciej jeszcze jechał?! Był piany postanawil jechac to niech by jechal 50km/h , a nie 120km.h ;/ W ogóle twoja obrona tutaj nic nie pomoze bo nikt nie jest głupi i wie po czyjej stronie leży wina. Rodzinia ? to jak rodzina wychowała, ze wsiada po pijaku? Mi się by w życiu nie wyobrażało wsiaść za kierownice po alkoholu, dzwoni się po kogoś, albo wraca się bez samochodu... Rodzina powinna zapewnić swoim dzieciom pomoc i dowieść na impreze.. Przyjaciele? To mówisz m.in tych którzy z nim pianym jechali i pozwolili mu wsiaść za kierownice ? Żałosne jest to poprostu co napisałas i nic mądrego nie wnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo się wypowiadać jeśli nie chodzi o kogoś z waszych bliskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takeśmy jechali...do rana nas zbierali...kolczyk z kawałkiem skóry opodal wydechowej rury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALA napisał:
łatwo się wypowiadać jeśli nie chodzi o kogoś z waszych bliskich...
tak, mam świadomość, ze ten palant jadąc po pijaku mógł zabić kogoś z moich bliskich. Dlatego nie mam oporów i bardzo łatwo mi jest się wypowiadać: Szkoda, ze ta menda jeszcze żyje - mógł zginąć, jednego buraka na drodze mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tom napisał:
Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych.
Nie ważne czy ma 20 lat samochód czy 30 ! Nie powinien siąść po pianemu i jechać powoli ! Zacznie studia? człowieku Ty wiesz co mówisz zobacz na studentów dziennych jakimi Oni samochodami jeżdzą. na 5-6letni samochód mozesz dopiero się dorobić po 10 latach dobrej pracy więc tutaj nie pleć głupot?! Pewnie tak mówisz bo twój zawód to: Syn bogatego tatusia! Który to On sie dorobił, a Ty tak naprawdę nie amsz nic. WIęc skończ PIE**OLIĆ za przeproszeniem. Bo cwaniaka rżniesz. Niech zarobki będą u nas tak jak za wschodnią granicą wtedy każdy bedzie jeździł do ASO, anie oszczedzal kazdą kasę na inne ważniejsze wydatki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALA napisał:
łatwo się wypowiadać jeśli nie chodzi o kogoś z waszych bliskich...
tak, bo bliskim trudno jest przynzac ze ich kuzyn , bliski byl totalnym bezmozgiem ktory narazal zycie innych ludzi, a ci kotrzy z nim wsiedli niewiele madrzejsi....co nie zmienia faktu ze PIJANI KIEROWCY WIOZA ŚMIERC a dla takich zero toleracji i powtorze ,dobrze ze nie ucierpial nikt przypadkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodziło mi o zachodnia granice ! Sory za pomyłkę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, więcej takich :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JustynaLBN napisał:
Ludzie dlaczego wy się nie zastanowicie?? Tyle śmiertelnych wypadków w ciągu weekendu na drogach Lubelszczyzny.. Przecież wsiadanie do auta, którego kierowcą jest osoba POD WPŁYWEM to jest w 99% jak samobójstwo!!!Czy tak ciężko jest załatwić sobie transport powrotny z zabawy? Albo odmówić sobie alkoholu?? No tak, przecież ciężko jak koledzy namawiają... Trzeba mieć swój ROZUM!
Popieram...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaGa wiec posluchaj mnie... po wypiciu 1/5 piwa masz we krwi jakies 0,2 promila.l chlopak moze wypil sobie jedno piwo i myslac ze po godz bedzie mogl prowadzic wsiada za kolko. rozumiem ze nie powinien ale nie masz czasami ochoty wypic sobie jedno piwo? bo ja jestem normalnym czlowiekiem i mam. moze oni tez mieli ale wyobrazni juz nie! a w chelmie zgnal moj kolega. uderzyli w jedyne drzewo tam rosnace! sami chcieli???? powiedzieli sobie " dobra, uderzymy w to drzewo ciekawe czy ktos przezyje"??? jakos nie sadze! do tego pomysl jak reaguje rodzina i przyjaciele gdy czytaja cos takiego. Bo dla mnie to jest kupa bzdur ktore denerwuja bo nikt nie wie co my bliscy osob zabitych czujemy slyszac ze ktos kogo znasz od niemowlaka czy od kilku lat nie zyje... troche szacunku dla zmarlych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ważne czy ma 20 lat samochód czy 30 ! Nie powinien siąść po pianemu i jechać powoli ! Zacznie studia? człowieku Ty wiesz co mówisz zobacz na studentów dziennych jakimi Oni samochodami jeżdzą. na 5-6letni samochód mozesz dopiero się dorobić po 10 latach dobrej pracy więc tutaj nie pleć głupot?! Pewnie tak mówisz bo twój zawód to: Syn bogatego tatusia! Który to On sie dorobił, a Ty tak naprawdę nie amsz nic. WIęc skończ PIE**OLIĆ za przeproszeniem. Bo cwaniaka rżniesz. Niech zarobki będą u nas tak jak za wschodnią granicą wtedy każdy bedzie jeździł do ASO, anie oszczedzal kazdą kasę na inne ważniejsze wydatki!
wielu kierowców serwisuje swoje auta w ASO i wielu ma auta nowe. 20 czy 30 letnie auto stanowi zagrożenie dla innych na drodze i dalej uważam, ze nie powinno byc dpouszczane do ruchu. Sprawa jest prosta: nie stać cie na sprawne auto - jezdzisz MPK, PKS czy koleją i tyle, a nie "rżniesz cwaniaka" i będziesz tutaj kozaczyć. Nie wiem jaką robote wykonujesz, ze na kilkuletni samochód możesz sobie pozwolić po 10 latach DOBREJ pracy. Skoro tak wygląda sprawa w twoim przypadku, to jak dorobisz sie mieszkania, gdzie móimy nie o kosztach rzędu 30 tys zl tylko 300 tys zl. pier***ISZ I TYLE CIECIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsiadł więcej nie wsiądzcie, nie dasz komuś swojego rozumu, każdy myśli za siebie a jeśli nie myśli to już jego indywidualna sprawa. a nie ktoś będzie mówił że jak ktoś jeździ LHr czy jeszcze inną rejestracją to jest taki a nie inny. Każdy niech patrzy na siebie i na swoją jazdę. Tak czy siak ta zamojska jest przeklęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
jaGa wiec posluchaj mnie... po wypiciu 1/5 piwa masz we krwi jakies 0,2 promila.l chlopak moze wypil sobie jedno piwo i myslac ze po godz bedzie mogl prowadzic wsiada za kolko. rozumiem ze nie powinien ale nie masz czasami ochoty wypic sobie jedno piwo? bo ja jestem normalnym czlowiekiem i mam. moze oni tez mieli ale wyobrazni juz nie! a w chelmie zgnal moj kolega. uderzyli w jedyne drzewo tam rosnace! sami chcieli???? powiedzieli sobie " dobra, uderzymy w to drzewo ciekawe czy ktos przezyje"??? jakos nie sadze! do tego pomysl jak reaguje rodzina i przyjaciele gdy czytaja cos takiego. Bo dla mnie to jest kupa bzdur ktore denerwuja bo nikt nie wie co my bliscy osob zabitych czujemy slyszac ze ktos kogo znasz od niemowlaka czy od kilku lat nie zyje... troche szacunku dla zmarlych
ZGODA, SZANUJMY TRZEŹWYCH ZMARŁYCH. ten pijany chu.j mógł kogoś ZABIĆ. OGARNIASZ TAKI MOTYW? TEN IDIOTA MÓGŁ ZABIĆ NIEWINNĄ OSOBĘ IDĄCĄ BRZEGIEM ULICY A TY WYMAGASZ SZACUNKU DLA TAKIEJ MENDY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona2019lat napisał:
Ciekawa jestem z jaką TY jeździsz rejestracją,że masz taki długi język...
pewnie LZA, LZ,LSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
jaGa wiec posluchaj mnie... po wypiciu 1/5 piwa masz we krwi jakies 0,2 promila.l chlopak moze wypil sobie jedno piwo i myslac ze po godz bedzie mogl prowadzic wsiada za kolko. rozumiem ze nie powinien ale nie masz czasami ochoty wypic sobie jedno piwo? bo ja jestem normalnym czlowiekiem i mam. moze oni tez mieli ale wyobrazni juz nie! a w chelmie zgnal moj kolega. uderzyli w jedyne drzewo tam rosnace! sami chcieli???? powiedzieli sobie " dobra, uderzymy w to drzewo ciekawe czy ktos przezyje"??? jakos nie sadze! do tego pomysl jak reaguje rodzina i przyjaciele gdy czytaja cos takiego. Bo dla mnie to jest kupa bzdur ktore denerwuja bo nikt nie wie co my bliscy osob zabitych czujemy slyszac ze ktos kogo znasz od niemowlaka czy od kilku lat nie zyje... troche szacunku dla zmarlych
Andzia - przestań pier***ić i posprzątaj swój pokój, wyłącz komputer, odpocznij... 0,2 to się ma po całym piwie, więc jeśli ktoś miał 1 promil to był co najmniej po 5 browkach - już jakby to powiedzieć na bańce... I co Ci jeszcze mogę powiedzieć - jeśli mam ochotę na browca to go piję, piję nawet i 10 browców, jak mam ochotę. Ale nigdy nie usiadłem i nie usiądę za kierownicą nawet po jednym browcu. I tym się właśnie różni wiejska dzicz od ludzi myślących... Nie próbuj tutaj nikogo bronić bo tylko siebie ośmieszasz. Gadanie, jacy to byli dobrzy chłopcy nic tutaj nie da. Z premedytacją obaj kierowcy zabili inne osoby. Nie rób z siebie pośmiewiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie już skończcie ten temat. dajcie juz spokoj, stało się. czasu nie da się cofnąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim.. hrubieszów napisał:
weźcie już skończcie ten temat. dajcie juz spokoj, stało się. czasu nie da się cofnąc.
Ale może jakiś baran, który w następna sobotę będzie celował w płot lub drzewo zastanowi się i nie będzie rżnął cwaniaka, jak dwóch jego kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli nie wiesz kto to przyjaciel to wpisz sobie w google a nie napier***asz na ludzi. pomysl troche a nie sprzeczasz sie z ludzmi ktorzy znaja innych od lat. wina kierowcy to sie zgadzam ale tez brak szczescia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...