Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Utworzony przez nunczako, 17 stycznia 2011 r. o 07:53 Powrót do artykułu
kurde ale wy durni, mógł po kogoś zadzwonić albo chociaż nie pić, ale jak nie mądry to wychodzi jak wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta osoba która zginęła był mój najlepszy przyjaciel ;( Nawet nie wiecie co ja teraz czuje a piszecie takie rzeczy ;( Wcześniej mówiłem mu ze jak coś to niech dzwoni do mnie to przyjadę Wiedział ze jestem zmęczony ale kazałem mu dzwonić do mnie ;( Ale los chciał inaczej ;( Mateusz zawsze pozostanie w naszych sercach ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
w Chełmie jeden szczyl zabil 2 osoby, teraz drugi szczyl w Hrubieszowie. Gdzie sa rodzice tych deb***i ze daja im kluczyki do auta? Tego sku***ela co prowadzil, zakopac na zywca, polac kwasem siarkowym niech meczy sie gnida je***a, a nie za moje podatki bedzie teraz menda utrzymywana w wiezieniu! To juz jest schemat - BMW to auto najwiekszych wiesniaków - bluza z kapturem i futerkiem, biała czapka. I to jest wlasnie wiejski kozak. czy te szczyle wiejskie mysla ze jak dorwa jakas bete 20-letnia to sa fajni? Ogolic najpierw waasy szczyle, a potem wyrywać dupy na wiejskich potupajkach! Gardze takimi smieciami w bluzach z kapturem i futerkiem, w sztruclu zwanym BMW. Gnij mendo - morderco w wiezieniu! jak nie masz mózgu smieciu to odpowiadaj za smierc innych. W sumie te pozostale towarzystwo tez jest zdrowo popier***one zeby wsiadac z pijakiem do auta. Moze jakby i ich wybilo - zgineliby by wszyscy- to by byla jakas przestroga dla tych tepych szczeniecych bezmozgów!
Podpisuję się pod tym ! U mnie na osiedlu w Biłgoraju też jest taki wariat który na uliczce osiedlowej od razu gaz do dechy w strefie zamieszkania.Czekać aż dojdzie do tragedii kiedy ten złom w kogoś uderzy przy zagrodzie sitarskiej.Chciała bym się mylić ze swoją przepowiednią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kedzior napisał:
Ta osoba która zginęła był mój najlepszy przyjaciel ;( Nawet nie wiecie co ja teraz czuje a piszecie takie rzeczy ;( Wcześniej mówiłem mu ze jak coś to niech dzwoni do mnie to przyjadę Wiedział ze jestem zmęczony ale kazałem mu dzwonić do mnie ;( Ale los chciał inaczej ;( Mateusz zawsze pozostanie w naszych sercach ;( [*]
naszych? w moim nie zostanie, wiedział na co się pisze jadąc z pijanym kierowcą. Idiota i tyle. Ty pewnie też nie grzeszysz madrością sądząc po treści twojego posta i nie wiadomo czy sam nie wozisz sie po pijaku, bo jesteś najlepszym przyjacielem samego siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
w Chełmie jeden szczyl zabil 2 osoby, teraz drugi szczyl w Hrubieszowie. Gdzie sa rodzice tych deb***i ze daja im kluczyki do auta? Tego sku***ela co prowadzil, zakopac na zywca, polac kwasem siarkowym niech meczy sie gnida je***a, a nie za moje podatki bedzie teraz menda utrzymywana w wiezieniu! To juz jest schemat - BMW to auto najwiekszych wiesniaków - bluza z kapturem i futerkiem, biała czapka. I to jest wlasnie wiejski kozak. czy te szczyle wiejskie mysla ze jak dorwa jakas bete 20-letnia to sa fajni? Ogolic najpierw waasy szczyle, a potem wyrywać dupy na wiejskich potupajkach! Gardze takimi smieciami w bluzach z kapturem i futerkiem, w sztruclu zwanym BMW. Gnij mendo - morderco w wiezieniu! jak nie masz mózgu smieciu to odpowiadaj za smierc innych. W sumie te pozostale towarzystwo tez jest zdrowo popier***one zeby wsiadac z pijakiem do auta. Moze jakby i ich wybilo - zgineliby by wszyscy- to by byla jakas przestroga dla tych tepych szczeniecych bezmozgów!
Dokładnie. I bez żadnego pier***enia czy ten ziomek to był czyjś kolega, przyjaciel czy nie. Zero tolerancji dla pijaków za kółkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodziny tych młodych ludzi przeżywają szok, a Wy takie rzeczy wypisujecie Cwaniaki z miasta! Owszem, koleś ktory wsiadł za kółko jest totalnie nieodpowiedzialnym dupkiem, ale pasażerowie.. Jedna z tych osób to moja znajoma.. Czym miała wrócić? Próbowali znaleźć kierowcę, ale nikt nie chciał.. tak to jest, każdy dba o swoją d*** a jak przyjdzie co do czego pomóc komuś to nie ma nikogo. Ludzie trochę wspólczucia, ciekawe czy Wam byłoby miło gdyby Was to spotkało , mało kto wie o co chodzi a wszyscy cwani do komentowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy tępi jesteście, kto umie jeździć to i po pijanemu wypadku nie spowoduje. Ja tam jeżdżę i h**.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY deb***U "NO TAK" CO CHCESZ OD KIEROWCÓW LHR SAM JESTWŚ WIEŚNIAKIEM I ANALFABETĄA, NIE PISZE SIĘ PONININ TYLKO POWINIEN GŁĄBIE I KRETYNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak już MUSIELI jechać, czego się po pijaku robić nie powinno, to jadąc 30km/h nikomu nic by się nie stało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero respektu dla pijanych kierowców ! W przyrodzie wystepuje takie zjawisko jak "selekcja naturalna". W tym przypadku własnie tak było, odpadli głupsi. I denerwują mnie ludzie którzy ich bronią. Jak mozna bronic kogos kto równie dobrze moze zabic Ciebie ? Atmosfere pogrzewa fakt ze jechali BMW i pewnie wielu czytelników to podchwyci. W sumie im sie nie dziwie ze wypisują komentarze w stylu "BMW i wszystko jasne" lub "Bryka Młodego Wiesniaka" . BMW najczesciej jezdza ludzie z kompleksami którzy chcą cos udowodnic światu i zazwyczaj tak to sie własnie konczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ga napisał:
naszych? w moim nie zostanie, wiedział na co się pisze jadąc z pijanym kierowcą. Idiota i tyle. Ty pewnie też nie grzeszysz madrością sądząc po treści twojego posta i nie wiadomo czy sam nie wozisz sie po pijaku, bo jesteś najlepszym przyjacielem samego siebie.
Nie znasz mnie wiec po czym tak sadzisz ze jeżdżę po pijaku?? Kiedyś miałem wypadek z kolega który był po piwie i nigdy nie jechałem pod wpływem i nigdy nie będę jeździł. Bylem po kilku imprezach na których grałem ale kazałem mu dzwonić do mnie. Wiec się zamknij wiśniaku bo na forum to możesz sobie pisać, chodź i powiedz mi to w oczy. Ale wiem ze tego nie zrobisz bo się boisz ze dostaniesz w pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Nawet jak już MUSIELI jechać, czego się po pijaku robić nie powinno, to jadąc 30km/h nikomu nic by się nie stało...
"jechać po pijaku sie nie powinno" Jechać po pijaku nie wolno obijętnie czy 20 km/h czy 100 km/h. POPROSTU NIE WOLNO I KONIEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ładnie poprawili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kedzior napisał:
Nie znasz mnie wiec po czym tak sadzisz ze jeżdżę po pijaku?? Kiedyś miałem wypadek z kolega który był po piwie i nigdy nie jechałem pod wpływem i nigdy nie będę jeździł. Bylem po kilku imprezach na których grałem ale kazałem mu dzwonić do mnie. Wiec się zamknij wiśniaku bo na forum to możesz sobie pisać, chodź i powiedz mi to w oczy. Ale wiem ze tego nie zrobisz bo się boisz ze dostaniesz w pysk.
Jestem z większego miasta niz ty "wieśniaku". Wykazałem tylko w poprzednik moim poscie, iż pasażerowie tego samochodu dobrze wiedzieli na co sie piszą. Powiem więcej 16 i 17 latka na poprawinach po studniówce? Poprawiny czyli popijawa, co potwierdza stan %% kierowcy. Takie dzieci i piją alkohol? Dlatego właśnie, że to wszystko to bagno i patologia mam prawo do wypowiedzenia swojej opinii, ze szkoda, ze nie zgineli wszyscy. Jak nie było czym wrócić "trza było myśleć wcześniej albo pksem wracać ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim.. hrubieszów napisał:
wsiadł więcej nie wsiądzcie, nie dasz komuś swojego rozumu, każdy myśli za siebie a jeśli nie myśli to już jego indywidualna sprawa. a nie ktoś będzie mówił że jak ktoś jeździ LHr czy jeszcze inną rejestracją to jest taki a nie inny. Każdy niech patrzy na siebie i na swoją jazdę. Tak czy siak ta zamojska jest przeklęta.
POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pije kuba do jakuba..JEBUT napisał:
ten pijany palant nie był moim przyjacielem, ani kolegą, ani nie znałem go z widzenia...ale mimo wszystko gdybym wtedy jechał tamtą drogą czy ten pijaczek mógłby we mnie wjechać i mnie zabić? mógłby. Mam wiec w du*** czy to byl twój przyjaciel, kolega, koleżanka...jechał pijany, mógł kogoś zabić wiec ch*** mu w d.upe
niedorozwoju kierowca ktory byl pjany przezyl a pasazer nie zyje naucz sie czytac ze zrozumieniem palancie kierowcy tez nie znalem nie wiem kto ot jest ale paszera ktory stracil zycie znalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty gosciu pier...isz ???? ciekawe czy ciebie stać na 5 letnie auto...jak taki mądry jestes to idz do pracy i kup sobie 5 mletnie auto albo nawet i nówke, tyle ze przez 35 lat pracy bedziesz autobusami zapier...ał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty jestes poje..... widac ze nie znasz zycia Jak go nie znałes wiec po co pierd... głupoty Napewno nie byłbys inny wolał bys wracac piechota 40km??????? wez idz sie na leczyc wszystkim jego znajomym a najbardziej rodzinie jest przykro kto mógł wiedziec ze tak sie stanie za takie komentarze powinni blokowac neta bo widzac ze matka z ojcem cie nie wychowała Pierd.... sie psie jeb..y Frajer~ja ga~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.G napisał:
Ale ty jestes poje..... widac ze nie znasz zycia Jak go nie znałes wiec po co pierd... głupoty Napewno nie byłbys inny wolał bys wracac piechota 40km??????? wez idz sie na leczyc wszystkim jego znajomym a najbardziej rodzinie jest przykro kto mógł wiedziec ze tak sie stanie za takie komentarze powinni blokowac neta bo widzac ze matka z ojcem cie nie wychowała Pierd.... sie psie jeb..y Frajer~ja ga~
To się popisałeś... Niestety przedmówca miał rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Anonim.. hrubieszów: o co Ci chodzi?! o szkołę pytam z czystej ciekawości, nie gra to dla mnie roli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...