Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamojski Urząd Miasta dołoży się do wymiany starych pieców grzewczych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 00:20 Powrót do artykułu
60% Tak, tak,.... Ktoś zrobi inwestycję za 15 tysięcy a zwrócą mu np 2 tysiące, bo decydują jeszcze zarobki tej osoby. Promowanie ekologicznej bajki trwa w najlepsze. Kto w tym kraju przerwie to "ekologiczne szaleństwo" ? Warunkiem, aby kotły nie dymiły jest spalanie dobrego paliwa i w odpowiedniej temperaturze. Nie można dusić kotła co, bo będzie dymił. Są miasta, gdzie nie można będzie palić drewnem, a pelletem już tak. A z czego jest ten pellet ? Przecież z drewna. Te kotły V klasy są jak silniki diesla w Volkswagenach. W czasie badań i przy pewnych parametrach spełniają normy czystości spalin V klasy, a w czasie użytkowania w domach już nie. Przestańcie oszukiwać ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego przywal jeszcze raz łbem w swój piec, ale tym razem z pełnym rozbiegiem. Zrobisz coś poźytecznego dla ludzkości. Masz pierwszy rząd, który cokolwiek chce zrobić ze smogiem, a nie tylko łaskawie podpisywać umowy skazujące nasz kraj na płacenie holendarnych kar, tak jak to zrobili bandyci od Rudego dla posad unijnych. Na ten program jest prseznaczonych 100.000.000.000 zł, a ty jeszczcze jęczysz? PiS nie ukradnie tej kwoty z OFE tj. wyżej wymienioney Rudy, bo żaden z Polaków nie zezwolił mu na wybranie tej kwoty z ich PRYWATNEGO subkonta. Ten złodziej nie ma ani jednego pozwolenia na piśmie?!!! Przynajmniej ja nie pamiętam, by wysłał do mnie pismo poleconym w tej sprawie. A do Ciebie? Jakim trzeba być burakiem, by dostać nawet 2 tys. zł GRATIS i jeszcze jęczeć na forum, że mu mało? Program ogólnopolski zakładał zwrot kosztów w widełkach 30-70% w zależności od dochodów. Masz piec na groszek z dozownikiem za 8 tys. w sklepie plus montaż z transportem tysiak to otrzymasz zwrot od 3 tys. do aż 6 tys. zł. MAŁO?! To głosuj na bandę Rudego, który nie tylko grabił emerytów dla ich OCZYWIŚCIE dobra (podwyższając wiekmemerytalny), ale również działał jak hiena cmentarna obcinając zasiłek pogrzebowy z 6900 zł do 4000 zł. A ponoć w tym kraju za wyniesienie kwiatuszka z nagrobka grozi aż 8 lat więzienia. To czemu Rudy jeszcze nie siedzi?! Istny Folwark Zwierzęcy w tej zgnitej Unii Europejskiej są nadal świnie równiejsze. Dlatego nikt uczciwy nie ma szacunku dla flagi z gwiazdkami tak samo złotymi jak te umieszczone przez towarzysza Mao :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest przewrotność???!!!Wpierw obywatelowi zabiorą,a potem wyznaczą co ma robić za ile i od kogo? Skąd ja to znam???Tak to jest czysty "BOLSZEWIZM"Jeżeli się obywatelowi 60% dochodów zabierze,to czego jeszcze od niego/oprócz wyżywienia i ubrania/ mozna oczekiwać???Myśmy sobie zafundowali bandę cwaniaków z solidarności,którzy krok po kroku odbierja nam to co najcenniejsze tj GODNOŚĆ. Najwyższy czas to odwrócić i zacząć iść tropem rolników-ZBUNTOWAĆ SIĘ,bo złodzieje niedługo drzwi wejściowe na m do mieszkania zdejmą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się zarabia 5 tys. za nic nie robienie w UM Zamość to można sobie pozwolić. B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.