Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podobny problem jest w innych miastach np. w Chełmie, Puławach, itp. czy w Ełku, w pobliżu miast są sypialnie tych ośrodków, w miastach w/w mieszkańcy okolicznych wsi dokonują zakupów, korzystają z usług, z kin, z basenów, z urzędów, nawet dzieci uczą się w miejskich szkołach, ale przez upór, 'tu ma być wieś do końca świata, bo ja tak mówię', szkodzą... sobie i miastu, z którego żyją. To piłowanie gałęzi, na której siedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za mania wielkości? Członek mojego faceta też chciała bym żeby był większy ale co poradzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to pisowska dziura podobnie jak chełm. Powiększanie granic nie zmieni postrzegania ani kompleksów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój jest duży.Gdybyś tylko chciała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój jest duży.Gdybyś tylko chciała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jeszcze nie zarobił na kryptowalutach ;-)... ***s://auth.bitbay.net/ref/v6pw8Z3VWWlz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka przestrzenna Zamościa polegająca na powiększaniu terytorium miasta jest bezcelowa i nie jest warunkiem koniecznym do jego rozwoju. Zasadą rozwoju powinien być model model miasta zwartego, dążący w kierunku ładu przestrzennego, jakości i wygody życia mieszkańców w ramach dotychczasowych granic administracyjnych, realizowany, co należy szczególnie podkreślić, we współpracy z Gminą Zamość. Model miasta zwartego jest właściwym, racjonalnym i uzasadnionym działaniem w świetle obecnych tendencji rozwojowych, uwarunkowań i zagrożeń. Wizja rozwoju polskich miast w kierunku miasta zwartego przestrzennie została określona w Krajowej Polityce Miejskiej 2023, dokumencie rządowym przyjętym uchwałą w 2015 r. Warto też podkreślić, że przyjęty w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Zamościa nic nie wspomina o poszerzeniu granic administracyjnych Zamościa, a jedynie o regulacji granic administracyjnych między miastem i gminą Zamość. Ponieważ ustalenia i zmiany granic gmin należy dokonać w sposób zapewniający gminie terytorium możliwie jednorodne ze względu na układ osadniczy i przestrzenny, uwzględniający więzi społeczne, gospodarcze i kulturowe oraz zapewniający zdolność wykonywania zadań publicznych, zasadne może być więc włączenie do miasta części miejscowości Chyża, która obecnie niejako jest na terenie miasta i jest eksklawą. Przez włączenie tej eksklawy do miasta, model miasta zwartego przestrzennie będzie więc jak najbardziej realizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...