Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawada: bronią lekarza, który był pijany w pracy

Utworzony przez BOLO, 21 maja 2008 r. o 11:47 Powrót do artykułu
LUDZIE SĄ NAIWNI SKORO LEKARZ BYŁ PIJANY W PRACY I LECZYŁ LUDZI TO POWINIEN BYĆ TRAKTOWANY JAK KAŻDY POLAK. JAK TRZEBA TO UKARAĆ JAK PRZEWIDUJE KODEKS PRACY.CZY JAK KIEROWCA JEDZIE PIJANY I ZŁAPIE GO POLICJA TO TEŻ MAJĄ DAROWAĆ MU KARĘ BO MU SIĘ TRAFIŁO RAZ NA JAKIŚ CZAS.TOTALNA BZDURA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ksiądz jest pijany to co? A no nic jemu wolno i Policja do domu odwiezie i samochód odprowadzi pod plebanie i cicho sza! A zwolnić takiego z pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko że ten lekarz pracował na ranną zmianę, a wypił po południu po pracy,czy za to też należy karać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pochwalam tego, że lekarz był pod wpływem alkoholu. Ale z drugiej strony jeżeli mieszkańcy bronią jego to coś w tym musi być. Nie? Jestem matką dwojga dorosłych już dzieci i mogę powiedzieć, że na przestrzeni lat zetknęłam się z różnymi lekarzami. Doświadczenia mam różne. Jednak mogę powiedzieć, że największą krzywdę wyrządzili moim dzieciom trzeźwi lekarze. Radziłabym zająć się właśnie tymi trzeźwymi, niekompetentnymi pseudolekarzami na których jesteśmy skazani. P.S. Zastanawiam się kto doniósł na tego lekarza, że jest pod wpływem skoro mieszkańcy piszą petycje żeby dalej został. Może po prostu komuś przeszkadza p. Skorupka? Bo co do kompetencji to najwyrażniej żaden jego pacjent nie ma do niego pretensji. Wręcz przeciwne. Ludzie mają mu wiele do zawdzięczenia o czym świadczą wypowiedzi mieszkańców Zawady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Nie pochwalam tego, że lekarz był pod wpływem alkoholu. Ale z drugiej strony jeżeli mieszkańcy bronią jego to coś w tym musi być. Nie? Jestem matką dwojga dorosłych już dzieci i mogę powiedzieć, że na przestrzeni lat zetknęłam się z różnymi lekarzami. Doświadczenia mam różne. Jednak mogę powiedzieć, że największą krzywdę wyrządzili moim dzieciom trzeźwi lekarze. Radziłabym zająć się właśnie tymi trzeźwymi, niekompetentnymi pseudolekarzami na których jesteśmy skazani. P.S. Zastanawiam się kto doniósł na tego lekarza, że jest pod wpływem skoro mieszkańcy piszą petycje żeby dalej został. Może po prostu komuś przeszkadza p. Skorupka? Bo co do kompetencji to najwyrażniej żaden jego pacjent nie ma do niego pretensji. Wręcz przeciwne. Ludzie mają mu wiele do zawdzięczenia o czym świadczą wypowiedzi mieszkańców Zawady.
Wiadomo kto, ten co nie miał pacjentów a bardzo chciał mieć. O dziwo policja pojawia się zaraz po wyjeździe na "wizytę domową" tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle. To rodzynek wśród lekarzy, a przy tym CZŁOWIEK WSPANIAŁY!!! Jestem z mieszkańcami Zawady i nie tylko AK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan S. to bardzo dobry lekarz!!! Cała moja rodzina chdziła do niego i mamy nadzieje ze nadal bedziemy mogli zwracać się do niego o pomoc lekarską . Z pewnością wielu jego pacjętów uważa podobnie jak ja że to nietylko lekarz ale i przyjaciel . . . Można o nim powiedzieć że to lekarz z powołania!Są podejrzenia ze to konkuręcja chciała go się pozbyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan S. to bardzo dobry lekarz!!! Cała moja rodzina chdziła do niego i mamy nadzieje ze nadal bedziemy mogli zwracać się do niego o pomoc lekarską . Z pewnością wielu jego pacjętów uważa podobnie jak ja że to nietylko lekarz ale i przyjaciel . . . Można o nim powiedzieć że to lekarz z powołania!Są podejrzenia ze to konkuręcja chciała go się pozbyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronić go? Przecież to kompletna głupota! Nie pierwszy raz był pijany w pracy i naprawde nie chodzi o to, że nie miał zmiany po południu, czy że ktoś go pod**eprzył- tak się po prostu nie robi, a skoro nie miał zmiany to po co przyjmował? Pomyślmy logicznie, skoro polskie prawo karze pijanych kierowców( którym też raz mogło się zdarzyć i przecież są tylko ludźmi) to pijanym lekarzom mamy popuszczać? A gdyby źle przypisał jakiemuś pacjentowi lek i ten by miał później problemu zdrowotne, albo nawet umarł to wtedy co by było?! Też jestem z Zawady i ludzie podpisujący petycje to Ci którzy otrzymali od tego lekarza zwolnienia itp....właśnie pokazaliśmy głupotę mieszkańców Zawady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia napisał:
Bronić go? Przecież to kompletna głupota! Nie pierwszy raz był pijany w pracy i naprawde nie chodzi o to, że nie miał zmiany po południu, czy że ktoś go pod**eprzył- tak się po prostu nie robi, a skoro nie miał zmiany to po co przyjmował? Pomyślmy logicznie, skoro polskie prawo karze pijanych kierowców( którym też raz mogło się zdarzyć i przecież są tylko ludźmi) to pijanym lekarzom mamy popuszczać? A gdyby źle przypisał jakiemuś pacjentowi lek i ten by miał później problemu zdrowotne, albo nawet umarł to wtedy co by było?! Też jestem z Zawady i ludzie podpisujący petycje to Ci którzy otrzymali od tego lekarza zwolnienia itp....właśnie pokazaliśmy głupotę mieszkańców Zawady!
oj Marysiu może twoje imię zaczyna się na A...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minęło tyle czasu, a ludzie ciągle zwracają się o pomoc, gdyby był taki zły nie wspominaliby go tak ciepło.obecnie miłościwie panujący taki kryształowy człowiek w zamian za przepisanie się do niego wydaje lewe kwity niezgodne ze stanem rzeczywistym pacjentów, i jakoś prokuratura się nie pojawia, a aż się prosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...