Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła czwarta ofiara wypadku w Dyniskach Starych

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 2 maja 2009 r. o 21:46 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 4 maja 2009 r. o 18:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 X 12 LAT TO TEŻ BĘDZIE ZA MAŁO DLA TEGO BANDYTY. NIE POWINNO BYĆ ŻADNYCH OKOLICZNOŚCI ŁAGODZĄCYCH. SIADANIE ZA KÓŁKO PO ALKOHOLU JEST GODZENIEM SIĘ NA EWENTUALNE SKUTKI, A WIĘC I NA MAKSYMALNĄ KARĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty UPRawniony... jesteś żałosny... powinni Cie zamknąć tak jak tego pijanego kierowcę/zabójcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że co nie którzy nie mają współczucia dla osób które zginęły,dla rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty "uprawniony" idź sobie pokomentuj Dodę na Onecie d e b i l u, bo ona ma tyle wspólnego z tym wypadkiem co Palikot i PO. A jeśli masz - jak ci się wydaje poglądy polityczne - demonstruj je w innym miejscu i na innym portalu, i najważniejsze: PRZY OKAZJI INNEGO ARTYKUŁU. Przepraszam za to zdanie Rodzinę i Znajomych zmarłej. Współczuję Wam z całego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie. szkoda mi was co głupio komentujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie w Wielkim Bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
"Uprawniony do głosowania" może i jesteś ale do myślenia napewno Nie. Żal tej dziewczyny, współczucie dla rodziny, niech spczywa w pokoju, a głupimi komentarzami niektórych osób proszę się nie przejmować zawsze znajdzie się jakiś fustrat (ka) chcący zbić kapitał polityczny na czyjejś krzywdzie przecież to takie polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, czyja to, czyja wina? A rodzice tych nieletnich 16 latków gdzie byli? Gówniarze do 3 w nocy poza domem? Tu nie chodzi mi o tych zabitych, ale ogólnie, tam było ich więcej, inni przeżyli, czworo miało pecha. Beztroska rodziców!!! To jest problem. Starzy, a durni. Pozwalają swym nieletnim pociechom na pobyt poza domem do godzin porannych, a potem wyją, bo nieszczęście się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
ty UPRawniony... jesteś żałosny... powinni Cie zamknąć tak jak tego pijanego kierowcę/zabójcę
niestety nasze drogi są okropne i wydaje mi się że temu człowiekowi PO chodziło właśnie o to. Łatwo jest kogoś oceniać,ale ten sprawca wypadku siedzi i pewnie szybko nie wyjdzie.A kierowca ma już zmarnowane życie Wyrazy szczerego współczucia dla rodzin ofiar:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ziobro wracaj do nas i zrób pan porządek w prawie karnym, ten kierowca posiedzi do sprawy, podda się dobrowolnie karze, pewnie nigdy nie był karany, dostanie karę w zawieszeniu, i na tym się skończy, a tu cztery osoby nie żyją -pokuj ich duszy. Paqnie Ziobro wracaj bo nas bandziory bezkarnie pozabijają, a policja nie robi nic aby bezpieczniej było na drodze, o ni nie umią działać prewencyjnie, tylko mandaty umią pisać,nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ach, czyja to, czyja wina? A rodzice tych nieletnich 16 latków gdzie byli? Gówniarze do 3 w nocy poza domem? Tu nie chodzi mi o tych zabitych, ale ogólnie, tam było ich więcej, inni przeżyli, czworo miało pecha. Beztroska rodziców!!! To jest problem. Starzy, a durni. Pozwalają swym nieletnim pociechom na pobyt poza domem do godzin porannych, a potem wyją, bo nieszczęście się stało.
A ty Ćwoku jeden nie chodziłeś w tym wieku na zabawę taneczną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie spokoj zmarlym i ich rodzinom, sprawcy i jego rodzinie tez bo oni rowniez to przezywaja... syn, brat a zarazem wujek zabil 4 osoby i sam siedzi w wiezieniu i odpowie za swoj czyn czy to nie wystarczajaca kara dla rodziny za to wszystko ?? rodzice, rodzenstwo i reszta rodziny jest niczemu winna temu co sie stalo on jest dorosly i nikt nie ma wplywu na to co robi ... nikomu nie pomoga ani nie ulżą wasze glupie komentarze poszukajcie w internecie ile jest takich wypadkow i jakos nikt nie robi z tego takiej wielkiej pisaniny bzdur!! widzac ze wiesniacy dorwali internet i nie wiedza do czego on sluzy!! [*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
A ty Ćwoku jeden nie chodziłeś w tym wieku na zabawę taneczną?
Chodziłem, byku, ale wracałem o przyzwoitej porze - zabawa się kończyła i przed najpóźniej 24.00 byłem już w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla rodziny i znajomych zmarlych;( Co teraz sobie mysla dzieciaki w szkole obok ktorych nie ma juz swoich kumpli,plakac sie chce...bylam w podobnej sytuacji,ale nie tak tragicznej,ojciec mojej kolezanki z klasy zmarl:( To bylo wielkie przezycie dla naszej klasy ale nie tak bardzo jak dla was...np.kiedy nauczyciele sprawdzaja obecnosc na lekcjach a ich nie ma i nie bedzie;( Smutno mi,chociaz ich nie znalam:((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawa się kończyła i najpóźniej przed 24 byłeś w domu?! yhy chciałabym to widzieć, ciekawe jaka zabawa kończyła się przed 24? Chyba musiałeś chodzić na jakieś KINDER BALE... Na wsi to jest normalne że osoby w tym wieku są na takich zabawach, zresztą wystarczy dobrze się rozejrzeć i znajdą się jakieś 14latki.(co w tym wypadku jest już lekką przesadą). Przestańcie być żałośni i szukać winnych w rodzinie. Rodzice mają po prostu zaufanie do swoich dzieci. Gdyby nie pijany, bezmyślny kierowca wszystko byłoby wporządku. Wina jest tylko i wyłącznie po jego stronie. To pijani kierowcy są zagrożeniem dla dzieci, a nie rodzice, którzy pozwalają im pójść na imprezę i przestańcie ich obwiniać! Najszczersze kondolencje dla rodziców i rodziny ofiar[*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wyjatkowo proste co sie stalo - poszla na organy. Kto i na jakiej podstawie postanowil odlaczyc ja od respiratora? Mozna bylo ja wentylowac i pompowac krew! Po prostu, poszla na nerki, rogowke i inne organy DO CHOLERY JASNEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chodziłem, byku, ale wracałem o przyzwoitej porze - zabawa się kończyła i przed najpóźniej 24.00 byłem już w domu.
i co deb***u co ma wspolnego wracanie o 24 czy o 17 gdy na drodze czeka cie smierc?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pit napisał:
i co deb***u co ma wspolnego wracanie o 24 czy o 17 gdy na drodze czeka cie smierc?!!!
A to, im***ylu,że gdyby siedzieli w chałupie, a nie na drodze o 3.00nad ranem, to by żyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ach, czyja to, czyja wina? A rodzice tych nieletnich 16 latków gdzie byli? Gówniarze do 3 w nocy poza domem? Tu nie chodzi mi o tych zabitych, ale ogólnie, tam było ich więcej, inni przeżyli, czworo miało pecha. Beztroska rodziców!!! To jest problem. Starzy, a durni. Pozwalają swym nieletnim pociechom na pobyt poza domem do godzin porannych, a potem wyją, bo nieszczęście się stało.
ty deb***u nie wiesz wcale co piszesz po co sie wypowiadasz na ten temat .co moze to jeszcze byla ich wina ze na zabawe poszli?nikt teraz nie moze z tym zyc !!!lecz sie .na zabawy chodza mlodsi od nich .i nie obwiniaj rodzicow bo to nie ich wina tylko tego walonego kiepa ktory jak zawsze chodzi nawalony i nacpany a jak wyjdzie to rodzice pewnie mu kupia 3 samochod zeby rpzwalil tylko ciekawe co teraz bedzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...