Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

2 maja 2009 r.
21:02
Edytuj ten wpis

Zmarła czwarta ofiara wypadku w Dyniskach Starych

0 20 A A

Justyna B. zmarła dziś przed godz. 9 w szpitalu klinicznym w Lublinie, dokąd przetransportowano ją z Tomaszowa Lubelskiego. Justyna w listopadzie miała skończyć 16 lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mieszkali w Dębinie, Rzeczycy i Podwodowie pod Tomaszowem Lubelskim. Mateusz chodził do pierwszej klasy technikum, Monika, Radek i Justyna kończyli gimnazjum.

W nocy z soboty na niedzielę (25 kwietnia) bawili się na zabawie tanecznej w Dyniskach Starych. O godz. 2.25 wracali do domu. W grupę wracających z zabawy 16-latków wjechał pędzący od strony Ulhówka opel vectra.

Kierowca na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze, uderzył w pieszych i zatrzymał się na betonowym przepuście.

Na miejscu zginęli Mateusz, Radek i Monika. Justynę zabrała karetka.

- Dziewczynka była podtrzymywana przy życiu, bo pracował serce i układ krążenia, ale mózg był wyłączony - mówił nam Andrzej Kaczor, dyrektor tomaszowskiego szpitala.

Sprawca zostawił samochód i uciekł. Policja zatrzymała go ok. godz. 4 w domu. Nie spał. Miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu.

Według świadków, 20-letni Tomasz S. z Dynisk Starych pił alkohol na zabawie. Po sprzeczce ze swoją dziewczyną, wsiadł za kierownicę.

Tomasz S. został tymczasowo aresztowany, usłyszał też zarzut spowodowania po pijanemu wypadku drogowego, w którym śmierć poniosło kilka osób.Grozi mu do 12 lat więzienia.

Przed sądem odpowie dodatkowo za namawianie świadka do składania fałszywych zeznań (Tomasz S. chciał, aby winę na siebie wziął kolega, który podczas zabawy "robił za kierowcę”).

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aska / 16 czerwca 2009 o 13:53
0
Gość napisał:
Ach, czyja to, czyja wina? A rodzice tych nieletnich 16 latków gdzie byli? Gówniarze do 3 w nocy poza domem? Tu nie chodzi mi o tych zabitych, ale ogólnie, tam było ich więcej, inni przeżyli, czworo miało pecha. Beztroska rodziców!!! To jest problem. Starzy, a durni. Pozwalają swym nieletnim pociechom na pobyt poza domem do godzin porannych, a potem wyją, bo nieszczęście się stało.





ty deb***u nie wiesz wcale co piszesz po co sie wypowiadasz na ten temat .co moze to jeszcze byla ich wina ze na zabawe poszli?nikt teraz nie moze z tym zyc !!!lecz sie .na zabawy chodza mlodsi od nich .i nie obwiniaj rodzicow bo to nie ich wina tylko tego walonego kiepa ktory jak zawsze chodzi nawalony i nacpany a jak wyjdzie to rodzice pewnie mu kupia 3 samochod zeby rpzwalil tylko ciekawe co teraz bedzie!!!





ty deb***u nie wiesz wcale co piszesz po co sie wypowiadasz na ten temat .co moze to jeszcze byla ich wina ze na zabawe poszli?nikt teraz nie moze z tym zyc !!!lecz sie .na zabawy chodza mlodsi od nich .i nie obwiniaj rodzicow bo to nie ich wina tylko tego walonego kiepa ktory jak zawsze chodzi nawalony i nacpany a jak wyjdzie to rodzice pewnie mu kupia 3 samochod zeby rpzwalil tylko ciekawe co teraz bedzie!!! rozwiń
Avatar
Gość / 10 maja 2009 o 15:30
0
Pit napisał:
i co deb***u co ma wspolnego wracanie o 24 czy o 17 gdy na drodze czeka cie smierc?!!!

A to, im***ylu,że gdyby siedzieli w chałupie, a nie na drodze o 3.00nad ranem, to by żyli.
Avatar
Pit / 10 maja 2009 o 11:59
0
Gość napisał:
Chodziłem, byku, ale wracałem o przyzwoitej porze - zabawa się kończyła i przed najpóźniej 24.00 byłem już w domu.


i co deb***u co ma wspolnego wracanie o 24 czy o 17 gdy na drodze czeka cie smierc?!!!
Avatar
Pawel / 10 maja 2009 o 11:58
0
Dla mnie wyjatkowo proste co sie stalo - poszla na organy.
Kto i na jakiej podstawie postanowil odlaczyc ja od respiratora?
Mozna bylo ja wentylowac i pompowac krew!
Po prostu, poszla na nerki, rogowke i inne organy DO CHOLERY JASNEJ!
Avatar
jaaa / 3 maja 2009 o 23:02
0
Zabawa się kończyła i najpóźniej przed 24 byłeś w domu?! yhy chciałabym to widzieć, ciekawe jaka zabawa kończyła się przed 24? Chyba musiałeś chodzić na jakieś KINDER BALE... Na wsi to jest normalne że osoby w tym wieku są na takich zabawach, zresztą wystarczy dobrze się rozejrzeć i znajdą się jakieś 14latki.(co w tym wypadku jest już lekką przesadą). Przestańcie być żałośni i szukać winnych w rodzinie. Rodzice mają po prostu zaufanie do swoich dzieci. Gdyby nie pijany, bezmyślny kierowca wszystko byłoby wporządku. Wina jest tylko i wyłącznie po jego stronie. To pijani kierowcy są zagrożeniem dla dzieci, a nie rodzice, którzy pozwalają im pójść na imprezę i przestańcie ich obwiniać!
Najszczersze kondolencje dla rodziców i rodziny ofiar[*].
Zabawa się kończyła i najpóźniej przed 24 byłeś w domu?! yhy chciałabym to widzieć, ciekawe jaka zabawa kończyła się przed 24? Chyba musiałeś chodzić na jakieś KINDER BALE... Na wsi to jest normalne że osoby w tym wieku są na takich zabawach, zresztą wystarczy dobrze się rozejrzeć i znajdą się jakieś 14latki.(co w tym wypadku jest już lekką przesadą). Przestańcie być żałośni i szukać winnych w rodzinie. Rodzice mają po prostu zaufanie do swoich dzieci. Gdyby nie pijany, bezmyślny kierowca wszystko byłoby wporządku. Wina jest tylko i wyłą... rozwiń
Avatar
Rena / 3 maja 2009 o 21:43
0
Szczere kondolencje dla rodziny i znajomych zmarlych;(
Co teraz sobie mysla dzieciaki w szkole obok ktorych nie ma juz swoich kumpli,plakac sie chce...bylam w podobnej sytuacji,ale nie tak tragicznej,ojciec mojej kolezanki z klasy zmarl:( To bylo wielkie przezycie dla naszej klasy ale nie tak bardzo jak dla was...np.kiedy nauczyciele sprawdzaja obecnosc na lekcjach a ich nie ma i nie bedzie;( Smutno mi,chociaz ich nie znalam:((((
Szczere kondolencje dla rodziny i znajomych zmarlych;(
Co teraz sobie mysla dzieciaki w szkole obok ktorych nie ma juz swoich kumpli,plakac sie chce...bylam w podobnej sytuacji,ale nie tak tragicznej,ojciec mojej kolezanki z klasy zmarl:( To bylo wielkie przezycie dla naszej klasy ale nie tak bardzo jak dla was...np.kiedy nauczyciele sprawdzaja obecnosc na lekcjach a ich nie ma i nie bedzie;( Smutno mi,chociaz ich nie znalam:(((( rozwiń
Avatar
Gość / 3 maja 2009 o 19:09
0
~kierowca~ napisał:
A ty Ćwoku jeden nie chodziłeś w tym wieku na zabawę taneczną?


Chodziłem, byku, ale wracałem o przyzwoitej porze - zabawa się kończyła i przed najpóźniej 24.00 byłem już w domu.
Avatar
maleńka / 3 maja 2009 o 16:29
0
ludzie dajcie spokoj zmarlym i ich rodzinom, sprawcy i jego rodzinie tez bo oni rowniez to przezywaja... syn, brat a zarazem wujek zabil 4 osoby i sam siedzi w wiezieniu i odpowie za swoj czyn czy to nie wystarczajaca kara dla rodziny za to wszystko ?? rodzice, rodzenstwo i reszta rodziny jest niczemu winna temu co sie stalo on jest dorosly i nikt nie ma wplywu na to co robi ... nikomu nie pomoga ani nie ulżą wasze glupie komentarze poszukajcie w internecie ile jest takich wypadkow i jakos nikt nie robi z tego takiej wielkiej pisaniny bzdur!! widzac ze wiesniacy dorwali internet i nie wiedza do czego on sluzy!!


[*][*][*][*]
ludzie dajcie spokoj zmarlym i ich rodzinom, sprawcy i jego rodzinie tez bo oni rowniez to przezywaja... syn, brat a zarazem wujek zabil 4 osoby i sam siedzi w wiezieniu i odpowie za swoj czyn czy to nie wystarczajaca kara dla rodziny za to wszystko ?? rodzice, rodzenstwo i reszta rodziny jest niczemu winna temu co sie stalo on jest dorosly i nikt nie ma wplywu na to co robi ... nikomu nie pomoga ani nie ulżą wasze glupie komentarze poszukajcie w internecie ile jest takich wypadkow i jakos nikt nie robi z tego takiej wielkiej pisaniny bzdur&... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 3 maja 2009 o 10:49
0
Gość napisał:
Ach, czyja to, czyja wina? A rodzice tych nieletnich 16 latków gdzie byli? Gówniarze do 3 w nocy poza domem? Tu nie chodzi mi o tych zabitych, ale ogólnie, tam było ich więcej, inni przeżyli, czworo miało pecha. Beztroska rodziców!!! To jest problem. Starzy, a durni. Pozwalają swym nieletnim pociechom na pobyt poza domem do godzin porannych, a potem wyją, bo nieszczęście się stało.

A ty Ćwoku jeden nie chodziłeś w tym wieku na zabawę taneczną?
Avatar
~kierowca~ / 3 maja 2009 o 10:47
0
Panie Ziobro wracaj do nas i zrób pan porządek w prawie karnym, ten kierowca posiedzi do sprawy, podda się dobrowolnie karze, pewnie nigdy nie był karany, dostanie karę w zawieszeniu, i na tym się skończy, a tu cztery osoby nie żyją -pokuj ich duszy. Paqnie Ziobro wracaj bo nas bandziory bezkarnie pozabijają, a policja nie robi nic aby bezpieczniej było na drodze, o ni nie umią działać prewencyjnie, tylko mandaty umią pisać,nic więcej.
Avatar
aska / 16 czerwca 2009 o 13:53
0
Gość napisał:
Ach, czyja to, czyja wina? A rodzice tych nieletnich 16 latków gdzie byli? Gówniarze do 3 w nocy poza domem? Tu nie chodzi mi o tych zabitych, ale ogólnie, tam było ich więcej, inni przeżyli, czworo miało pecha. Beztroska rodziców!!! To jest problem. Starzy, a durni. Pozwalają swym nieletnim pociechom na pobyt poza domem do godzin porannych, a potem wyją, bo nieszczęście się stało.





ty deb***u nie wiesz wcale co piszesz po co sie wypowiadasz na ten temat .co moze to jeszcze byla ich wina ze na zabawe poszli?nikt teraz nie moze z tym zyc !!!lecz sie .na zabawy chodza mlodsi od nich .i nie obwiniaj rodzicow bo to nie ich wina tylko tego walonego kiepa ktory jak zawsze chodzi nawalony i nacpany a jak wyjdzie to rodzice pewnie mu kupia 3 samochod zeby rpzwalil tylko ciekawe co teraz bedzie!!!





ty deb***u nie wiesz wcale co piszesz po co sie wypowiadasz na ten temat .co moze to jeszcze byla ich wina ze na zabawe poszli?nikt teraz nie moze z tym zyc !!!lecz sie .na zabawy chodza mlodsi od nich .i nie obwiniaj rodzicow bo to nie ich wina tylko tego walonego kiepa ktory jak zawsze chodzi nawalony i nacpany a jak wyjdzie to rodzice pewnie mu kupia 3 samochod zeby rpzwalil tylko ciekawe co teraz bedzie!!! rozwiń
Avatar
Gość / 10 maja 2009 o 15:30
0
Pit napisał:
i co deb***u co ma wspolnego wracanie o 24 czy o 17 gdy na drodze czeka cie smierc?!!!

A to, im***ylu,że gdyby siedzieli w chałupie, a nie na drodze o 3.00nad ranem, to by żyli.
Avatar
Pit / 10 maja 2009 o 11:59
0
Gość napisał:
Chodziłem, byku, ale wracałem o przyzwoitej porze - zabawa się kończyła i przed najpóźniej 24.00 byłem już w domu.


i co deb***u co ma wspolnego wracanie o 24 czy o 17 gdy na drodze czeka cie smierc?!!!
Avatar
Pawel / 10 maja 2009 o 11:58
0
Dla mnie wyjatkowo proste co sie stalo - poszla na organy.
Kto i na jakiej podstawie postanowil odlaczyc ja od respiratora?
Mozna bylo ja wentylowac i pompowac krew!
Po prostu, poszla na nerki, rogowke i inne organy DO CHOLERY JASNEJ!
Avatar
jaaa / 3 maja 2009 o 23:02
0
Zabawa się kończyła i najpóźniej przed 24 byłeś w domu?! yhy chciałabym to widzieć, ciekawe jaka zabawa kończyła się przed 24? Chyba musiałeś chodzić na jakieś KINDER BALE... Na wsi to jest normalne że osoby w tym wieku są na takich zabawach, zresztą wystarczy dobrze się rozejrzeć i znajdą się jakieś 14latki.(co w tym wypadku jest już lekką przesadą). Przestańcie być żałośni i szukać winnych w rodzinie. Rodzice mają po prostu zaufanie do swoich dzieci. Gdyby nie pijany, bezmyślny kierowca wszystko byłoby wporządku. Wina jest tylko i wyłącznie po jego stronie. To pijani kierowcy są zagrożeniem dla dzieci, a nie rodzice, którzy pozwalają im pójść na imprezę i przestańcie ich obwiniać!
Najszczersze kondolencje dla rodziców i rodziny ofiar[*].
Zabawa się kończyła i najpóźniej przed 24 byłeś w domu?! yhy chciałabym to widzieć, ciekawe jaka zabawa kończyła się przed 24? Chyba musiałeś chodzić na jakieś KINDER BALE... Na wsi to jest normalne że osoby w tym wieku są na takich zabawach, zresztą wystarczy dobrze się rozejrzeć i znajdą się jakieś 14latki.(co w tym wypadku jest już lekką przesadą). Przestańcie być żałośni i szukać winnych w rodzinie. Rodzice mają po prostu zaufanie do swoich dzieci. Gdyby nie pijany, bezmyślny kierowca wszystko byłoby wporządku. Wina jest tylko i wyłą... rozwiń
Avatar
Rena / 3 maja 2009 o 21:43
0
Szczere kondolencje dla rodziny i znajomych zmarlych;(
Co teraz sobie mysla dzieciaki w szkole obok ktorych nie ma juz swoich kumpli,plakac sie chce...bylam w podobnej sytuacji,ale nie tak tragicznej,ojciec mojej kolezanki z klasy zmarl:( To bylo wielkie przezycie dla naszej klasy ale nie tak bardzo jak dla was...np.kiedy nauczyciele sprawdzaja obecnosc na lekcjach a ich nie ma i nie bedzie;( Smutno mi,chociaz ich nie znalam:((((
Szczere kondolencje dla rodziny i znajomych zmarlych;(
Co teraz sobie mysla dzieciaki w szkole obok ktorych nie ma juz swoich kumpli,plakac sie chce...bylam w podobnej sytuacji,ale nie tak tragicznej,ojciec mojej kolezanki z klasy zmarl:( To bylo wielkie przezycie dla naszej klasy ale nie tak bardzo jak dla was...np.kiedy nauczyciele sprawdzaja obecnosc na lekcjach a ich nie ma i nie bedzie;( Smutno mi,chociaz ich nie znalam:(((( rozwiń
Avatar
Gość / 3 maja 2009 o 19:09
0
~kierowca~ napisał:
A ty Ćwoku jeden nie chodziłeś w tym wieku na zabawę taneczną?


Chodziłem, byku, ale wracałem o przyzwoitej porze - zabawa się kończyła i przed najpóźniej 24.00 byłem już w domu.
Avatar
maleńka / 3 maja 2009 o 16:29
0
ludzie dajcie spokoj zmarlym i ich rodzinom, sprawcy i jego rodzinie tez bo oni rowniez to przezywaja... syn, brat a zarazem wujek zabil 4 osoby i sam siedzi w wiezieniu i odpowie za swoj czyn czy to nie wystarczajaca kara dla rodziny za to wszystko ?? rodzice, rodzenstwo i reszta rodziny jest niczemu winna temu co sie stalo on jest dorosly i nikt nie ma wplywu na to co robi ... nikomu nie pomoga ani nie ulżą wasze glupie komentarze poszukajcie w internecie ile jest takich wypadkow i jakos nikt nie robi z tego takiej wielkiej pisaniny bzdur!! widzac ze wiesniacy dorwali internet i nie wiedza do czego on sluzy!!


[*][*][*][*]
ludzie dajcie spokoj zmarlym i ich rodzinom, sprawcy i jego rodzinie tez bo oni rowniez to przezywaja... syn, brat a zarazem wujek zabil 4 osoby i sam siedzi w wiezieniu i odpowie za swoj czyn czy to nie wystarczajaca kara dla rodziny za to wszystko ?? rodzice, rodzenstwo i reszta rodziny jest niczemu winna temu co sie stalo on jest dorosly i nikt nie ma wplywu na to co robi ... nikomu nie pomoga ani nie ulżą wasze glupie komentarze poszukajcie w internecie ile jest takich wypadkow i jakos nikt nie robi z tego takiej wielkiej pisaniny bzdur&... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 3 maja 2009 o 10:49
0
Gość napisał:
Ach, czyja to, czyja wina? A rodzice tych nieletnich 16 latków gdzie byli? Gówniarze do 3 w nocy poza domem? Tu nie chodzi mi o tych zabitych, ale ogólnie, tam było ich więcej, inni przeżyli, czworo miało pecha. Beztroska rodziców!!! To jest problem. Starzy, a durni. Pozwalają swym nieletnim pociechom na pobyt poza domem do godzin porannych, a potem wyją, bo nieszczęście się stało.

A ty Ćwoku jeden nie chodziłeś w tym wieku na zabawę taneczną?
Avatar
~kierowca~ / 3 maja 2009 o 10:47
0
Panie Ziobro wracaj do nas i zrób pan porządek w prawie karnym, ten kierowca posiedzi do sprawy, podda się dobrowolnie karze, pewnie nigdy nie był karany, dostanie karę w zawieszeniu, i na tym się skończy, a tu cztery osoby nie żyją -pokuj ich duszy. Paqnie Ziobro wracaj bo nas bandziory bezkarnie pozabijają, a policja nie robi nic aby bezpieczniej było na drodze, o ni nie umią działać prewencyjnie, tylko mandaty umią pisać,nic więcej.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!