Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aleksander Komor (Górnik Łęczna): Nie rozpieszczamy kibiców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2016 r. o 10:40 Powrót do artykułu
a wy macie kibiców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a wy macie kibiców ?
Mają leszczu kanałowy - co dwa tygodnie razem z Mieciem i Stachem kupujemy po bileciku i idziemy na meczyk. Kupujemy po paróweczce i herbatce. Mieciu bierze duuuży kocyk co by nam nogi nie marzly a Stachu flaszeczkę przemyca (ale nie powiem gdzie ją chowa bo "trzepią" na wejsciu hue hue). Prowadzimy okazjonalny doping - Mieciu czasem gwizdnie, Stachu czasem coś krzyknie, ożywiamy się wszyscy przy golach dla Górniczka (chyba, że Mietek aktualnie w toalecie - rozumiesz synek - prostata już nie ta co kiedyś..) Piłka nożna dla kibiców a nie łysych kiboli we wsiurskich czapeczkach i dresach co to my w nich po domu chodzimy (bo wiadomo prawdziwy chłop w dresie nie wyjdzie na dwór - a jak już to tyle co do obory krowy obrządzić i świniom dać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żałosne już niech kończy się sezon bo każdy wie jak jest a jak powinno być i po co te komentarze niech se kopią na arenie i tak już po GKSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauto janusz ale mnie ubawiłeś jestem z Tobą myślacy podobnie .Nie  raz mam   wrażenie na przykładie    siewu np zboża posiane rośnie perspektywa   a sąsaid wchodzi i niszczy bo to nie jego zboże przykład dresiarzy z Łęcznej czy Motoru ??????.Zastanawia mnie jedno dlaczego nie wspieramy naszych? i waszych ?zawodników ,tylko czekamy na upadek niepowodzenie Górnika czy Motoru.  Lublin Łeczna potrzebujemy zgody wspierania się na wzaiem SZANOWNI Działacze Piłkarze Górnika uważajcie na sędziego z Torunia   Frankowski w meczu Górnik -Termalika ,ten pan   [b. często niesprawiedliwe decyzje ] niszczy ten klub czytaj KARTKUJE na prawo i lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z moim kochanym klubem Avia Swidnik? Czy Dziennik nie zbiera wiadomości o innych pożądanych klubach Lubelszczyzny  które nie sprzedają się za pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komórek jestes przeslaby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie dobrą okazję do przełamania z Termalica, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...