Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

8 grudnia 2016 r.
10:21

Aleksander Komor (Górnik Łęczna): Nie rozpieszczamy kibiców

0 7 A A
FOT. Wojciech Nieśpiałowski
FOT. Wojciech Nieśpiałowski

ROZMOWA Z Aleksandrem Komorem, obrońcą Górnika Łęczna

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
  • Będzie pan tęsknił za Andrzejem Rybarskim?

– Trener Rybarski był w Górniku przez trzy i pół roku, zostawił serce dla tego klubu. Tak to w piłce jednak jest, że czasem choć bardzo się chce, to nie wychodzi. Trener podchodził do swoich zadań bardzo ambitnie, zarząd podjął jednak decyzję, że potrzebna jest zmiana i postanowił się z nim pożegnać. Coś się kończy, a coś zaczyna. Mu musimy patrzeć przede wszystkim na siebie, koncentrować na sobie i walczyć o zwycięstwa w kolejnych ligowych meczach.

  • Nieprzypadkowo właśnie pana spytałem o trenera Rybarskiego. To przecież ten szkoleniowiec wciągnął Aleksandra Komora do poważnej piłki. Najpierw ściągnął pana z Motoru, potem dał szansę w pierwszym składzie....

– Jestem mu za to bardzo wdzięczny. Mam świadomość, że to dzięki niemu postawiłem pierwsze kroki w Ekstraklasie.

  • W tej waszej współpracy były też jednak trudniejsze momenty, jak wędka w 31 min meczu z Wisłą Płock.

– Kolejne doświadczenie w mojej karierze. Wiadomo, że te doświadczenia nie zawsze są pozytywne, zdarzają się też negatywne i czasem z tych negatywnych można się więcej nauczyć. Wszystko zależy od tego, jak się podejdzie do tematu. Ja dostałem wędkę, na pewno nic fajnego, ale zacisnąłem zęby, trenowałem i wróciłem do składu.

  • Lepiej czuje się pan na środku czy na prawej stronie obrony?

– Zdecydowanie na środku. Ale jeżeli jest taka potrzeba, mogę grać też na boku. Tak jak było to, gdy trener Rybarski widział mnie na tej pozycji. Zawsze staram się dawać z siebie sto procent, niezależnie od tego, gdzie jestem wystawiany, choć tak jak powiedziałem, moją nominalną pozycją jest środek obrony.

  • Po tym, jak wywalczył pan sobie miejsce jako stoper, słychać sporo pochwał, ale nawet miłe słowa mają gorzki smak, gdy wysoko przegrywa się kolejne mecze.

– Zdecydowanie. Najważniejsze jest dobro drużyny, indywidualne statystyki czy laurki mają mniejsze znaczenie. Ja oczywiście patrzę na to, koncentruję się na swojej grze i każde miłe słowo mnie cieszy, motywuje do pracy, ale najważniejsze są wyniki Górnika jako zespołu, a te niestety są, jakie są. Nie rozpieszczaliśmy ostatnio kibiców.

  • Remisując z Cracovią przełamaliście passę czterech kolejnych porażek, ale wydłużyliście passę meczów bez zwycięstwa.

– Trzeba patrzeć na pozytywną stronę. Mecz wyglądał, jak wyglądał. Cracovia dominowała przez większość czasu, nam dopisało jednak szczęście. Tego szczęścia dotychczas trochę nam brakowało, teraz wreszcie było z nami, zdobyliśmy punkt i bardzo się z tego powodu cieszymy.

  • Do końca tego roku zagracie już tylko dwa spotkania. W sobotę z Termalicą i tydzień później z Legią. O zwycięstwo nie będzie łatwo.

– Każdy mecz jest ciężki. Gramy z wymagającymi przeciwnikami, ale jestem przekonany, że jeśli będziemy odpowiednio zmotywowani, na boisku będziemy stanowili kolektyw, walczyli jeden za drugiego, to zapunktujemy w obu tych meczach.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 23:55
0
Macie dobrą okazję do przełamania z Termalica, powodzenia
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 08:57
0
Komórek jestes przeslaby
Avatar
Aviak / 8 grudnia 2016 o 16:42
0
A co z moim kochanym klubem Avia Swidnik? Czy Dziennik nie zbiera wiadomości o innych pożądanych klubach Lubelszczyzny  które nie sprzedają się za pieniądze.
Avatar
Janusz nr 2 zPń / 8 grudnia 2016 o 13:43
0
internauto janusz ale mnie ubawiłeś jestem z Tobą myślacy podobnie .Nie  raz mam   wrażenie na przykładie    siewu np zboża posiane rośnie perspektywa   a sąsaid wchodzi i niszczy bo to nie jego zboże przykład dresiarzy z Łęcznej czy Motoru ??????.Zastanawia mnie jedno dlaczego nie wspieramy naszych? i waszych ?zawodników ,tylko czekamy na upadek niepowodzenie Górnika czy Motoru.  Lublin Łeczna potrzebujemy zgody wspierania się na wzaiem SZANOWNI Działacze Piłkarze Górnika uważajcie na sędziego z Torunia   Frankowski w meczu Górnik -Termalika ,ten pan   [b. często niesprawiedliwe decyzje ] niszczy ten klub czytaj KARTKUJE na prawo i lewo
internauto janusz ale mnie ubawiłeś jestem z Tobą myślacy podobnie .Nie  raz mam   wrażenie na przykładie    siewu np zboża posiane rośnie perspektywa   a sąsaid wchodzi i niszczy bo to nie jego zboże przykład dresiarzy z Łęcznej czy Motoru ??????.Zastanawia mnie jedno dlaczego nie wspieramy naszych? i waszych ?zawodników ,tylko czekamy na upadek niepowodzenie Górnika czy Motoru.  Lublin Łeczna potrzebujemy zgody wspierania się na wzaiem SZANOWNI Działacze Piłkarze Górnika uważajcie na sędziego z Torunia   Frankowski w meczu Górnik -Termalik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 13:27
0
To jest żałosne już niech kończy się sezon bo każdy wie jak jest a jak powinno być i po co te komentarze niech se kopią na arenie i tak już po GKSie
Avatar
Janusz / 8 grudnia 2016 o 13:16
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a wy macie kibiców ?
Mają leszczu kanałowy - co dwa tygodnie razem z Mieciem i Stachem kupujemy po bileciku i idziemy na meczyk. Kupujemy po paróweczce i herbatce. Mieciu bierze duuuży kocyk co by nam nogi nie marzly a Stachu flaszeczkę przemyca (ale nie powiem gdzie ją chowa bo "trzepią" na wejsciu hue hue). Prowadzimy okazjonalny doping - Mieciu czasem gwizdnie, Stachu czasem coś krzyknie, ożywiamy się wszyscy przy golach dla Górniczka (chyba, że Mietek aktualnie w toalecie - rozumiesz synek - prostata już nie ta co kiedyś..) Piłka nożna dla kibiców a nie łysych kiboli we wsiurskich czapeczkach i dresach co to my w nich po domu chodzimy (bo wiadomo prawdziwy chłop w dresie nie wyjdzie na dwór - a jak już to tyle co do obory krowy obrządzić i świniom dać.  
Mają leszczu kanałowy - co dwa tygodnie razem z Mieciem i Stachem kupujemy po bileciku i idziemy na meczyk. Kupujemy po paróweczce i herbatce. Mieciu bierze duuuży kocyk co by nam nogi nie marzly a Stachu flaszeczkę przemyca (ale nie powiem gdzie ją chowa bo "trzepią" na wejsciu hue hue). Prowadzimy okazjonalny doping - Mieciu czasem gwizdnie, Stachu czasem coś krzyknie, ożywiamy się wszyscy przy golach dla Górniczka (chyba, że Mietek aktualnie w toalecie - rozumiesz synek - prostata już nie ta co kiedyś..) Piłka noż... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 10:40
0
a wy macie kibiców ?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 23:55
0
Macie dobrą okazję do przełamania z Termalica, powodzenia
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 08:57
0
Komórek jestes przeslaby
Avatar
Aviak / 8 grudnia 2016 o 16:42
0
A co z moim kochanym klubem Avia Swidnik? Czy Dziennik nie zbiera wiadomości o innych pożądanych klubach Lubelszczyzny  które nie sprzedają się za pieniądze.
Avatar
Janusz nr 2 zPń / 8 grudnia 2016 o 13:43
0
internauto janusz ale mnie ubawiłeś jestem z Tobą myślacy podobnie .Nie  raz mam   wrażenie na przykładie    siewu np zboża posiane rośnie perspektywa   a sąsaid wchodzi i niszczy bo to nie jego zboże przykład dresiarzy z Łęcznej czy Motoru ??????.Zastanawia mnie jedno dlaczego nie wspieramy naszych? i waszych ?zawodników ,tylko czekamy na upadek niepowodzenie Górnika czy Motoru.  Lublin Łeczna potrzebujemy zgody wspierania się na wzaiem SZANOWNI Działacze Piłkarze Górnika uważajcie na sędziego z Torunia   Frankowski w meczu Górnik -Termalika ,ten pan   [b. często niesprawiedliwe decyzje ] niszczy ten klub czytaj KARTKUJE na prawo i lewo
internauto janusz ale mnie ubawiłeś jestem z Tobą myślacy podobnie .Nie  raz mam   wrażenie na przykładie    siewu np zboża posiane rośnie perspektywa   a sąsaid wchodzi i niszczy bo to nie jego zboże przykład dresiarzy z Łęcznej czy Motoru ??????.Zastanawia mnie jedno dlaczego nie wspieramy naszych? i waszych ?zawodników ,tylko czekamy na upadek niepowodzenie Górnika czy Motoru.  Lublin Łeczna potrzebujemy zgody wspierania się na wzaiem SZANOWNI Działacze Piłkarze Górnika uważajcie na sędziego z Torunia   Frankowski w meczu Górnik -Termalik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 13:27
0
To jest żałosne już niech kończy się sezon bo każdy wie jak jest a jak powinno być i po co te komentarze niech se kopią na arenie i tak już po GKSie
Avatar
Janusz / 8 grudnia 2016 o 13:16
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a wy macie kibiców ?
Mają leszczu kanałowy - co dwa tygodnie razem z Mieciem i Stachem kupujemy po bileciku i idziemy na meczyk. Kupujemy po paróweczce i herbatce. Mieciu bierze duuuży kocyk co by nam nogi nie marzly a Stachu flaszeczkę przemyca (ale nie powiem gdzie ją chowa bo "trzepią" na wejsciu hue hue). Prowadzimy okazjonalny doping - Mieciu czasem gwizdnie, Stachu czasem coś krzyknie, ożywiamy się wszyscy przy golach dla Górniczka (chyba, że Mietek aktualnie w toalecie - rozumiesz synek - prostata już nie ta co kiedyś..) Piłka nożna dla kibiców a nie łysych kiboli we wsiurskich czapeczkach i dresach co to my w nich po domu chodzimy (bo wiadomo prawdziwy chłop w dresie nie wyjdzie na dwór - a jak już to tyle co do obory krowy obrządzić i świniom dać.  
Mają leszczu kanałowy - co dwa tygodnie razem z Mieciem i Stachem kupujemy po bileciku i idziemy na meczyk. Kupujemy po paróweczce i herbatce. Mieciu bierze duuuży kocyk co by nam nogi nie marzly a Stachu flaszeczkę przemyca (ale nie powiem gdzie ją chowa bo "trzepią" na wejsciu hue hue). Prowadzimy okazjonalny doping - Mieciu czasem gwizdnie, Stachu czasem coś krzyknie, ożywiamy się wszyscy przy golach dla Górniczka (chyba, że Mietek aktualnie w toalecie - rozumiesz synek - prostata już nie ta co kiedyś..) Piłka noż... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 10:40
0
a wy macie kibiców ?
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wyprzedzał i zderzył się czołowo. Trzy osoby trafiły do szpitala [zdjęcia]
galeria

Wyprzedzał i zderzył się czołowo. Trzy osoby trafiły do szpitala [zdjęcia] 0 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w miejscowości Podkrasne.

Zjechał z drogi i rozbił się na drzewie. 64-latek zginął na miejscu
galeria

Zjechał z drogi i rozbił się na drzewie. 64-latek zginął na miejscu 4 0

Tragiczny wypadek na DW-812 w m. Lisy (pow. bialski). 64-latek kierujący passatem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Polacy w niedzielę poznają rywali na MŚ U-20

Polacy w niedzielę poznają rywali na MŚ U-20 0 0

Już za trzy miesiące 24 reprezentacje z całego świata przyjadą do naszego kraju na Mistrzostwa Świata do lat 20. Natomiast w najbliższą niedzielę w Gdyni odbędzie się ceremonia losowania grup tego turnieju

Pojawiło się już bardzo dużo skowronków i czajek, które zwiastują nadejście wiosny

Pojawiło się już bardzo dużo skowronków i czajek, które zwiastują nadejście wiosny 25 1

Rozmowa z Sylwestrem Aftyką, przewodniczącym Zarządu Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego

Poznaj Sztukę! Nabór na zajęcia dla młodzieży w Galerii Labirynt

Poznaj Sztukę! Nabór na zajęcia dla młodzieży w Galerii Labirynt 0 0

Do 7 marca można zgłaszać chęć udziału w zajęciach artystycznych ze sztuki współczesnej, które zorganizowane zostaną Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) w terminie od marca do maja.

Jak w Ratuszu zgubili stację roweru miejskiego

Jak w Ratuszu zgubili stację roweru miejskiego 0 5

Montaż wypożyczalni miejskich rowerów obok pętli przy Granitowej nie trafił do miejskiego budżetu, chociaż był w projekcie zatwierdzonym przez Radę Miasta. Urzędnicy zapewniają, że dotrzymają słowa i ustawią tutaj urządzenia, chociaż nie wiadomo kiedy je zamontują, ani skąd je przeniosą

Sokół Konopnica "odleci" do Bełżyc

Sokół Konopnica "odleci" do Bełżyc 1 0

Remont boiska w Radawcu sprawi, że ekipa Tomasza Prasnala będzie musiała przeprowadzić się na kilka tygodni do Bełżyc. W klubie nie robią jednak z tego problemu

Wystawa "Barwy natury" w Galerii He Shuifa UMCS
25 lutego 2019, 18:00

Wystawa "Barwy natury" w Galerii He Shuifa UMCS 0 0

Galeria Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej He Shuifa UMCS (Biblioteka Główna UMCS, ul. Radziszewskiego 11) zaprasza na wernisaż wystawy Elżbiety Kanieckiej-Siegoczyńskiej i Aleksandry Krupskiej pn. "Barwy natury". Otwarcie ekspozycji będzie miało miejsce 25 lutego o godz. 18.

MŚ w biegach narciarskich: Monika Skinder 55 w eliminacjach

MŚ w biegach narciarskich: Monika Skinder 55 w eliminacjach 1 1

Monika Skinder przepadła w kwalifikacjach sprintu techniką dowolną. Podobny los spotkał również pozostałe Polki

Lublin: Referendum ws. Górek Czechowskim już oficjalnie

Lublin: Referendum ws. Górek Czechowskim już oficjalnie 1 33

Wczoraj oficjalnie ogłoszona została uchwała wyznaczająca pierwsze w historii Lublina referendum lokalne. Ma się ono odbyć 7 kwietnia w budzącej wiele emocji sprawie zagospodarowania górek czechowskich, dawnego poligonu wojskowego w północnej części miasta. Teren jest własnością deweloperskiej spółki TBV.

Nie żyje 18-latek. To już druga ofiara grypy w woj. lubelskim

Nie żyje 18-latek. To już druga ofiara grypy w woj. lubelskim 131 9

Z powodu grypy zmarły już dwie osoby w województwie lubelskim, ostatnio 18-latek – alarmuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie. Szpitale ograniczają odwiedziny i wstrzymują przyjęcia pacjentów

TAXI LUBLIN. Które taksówki są najtańsze w Lublinie? [ceny, promocje, płatność kartą, telefon]

TAXI LUBLIN. Które taksówki są najtańsze w Lublinie? [ceny, promocje, płatność kartą, telefon] 1 7

Taxi w Lublinie - sprawdzamy, ile kosztuje zamówienie transportu, jak można się rozliczać oraz jakie obowiązują promocje. Podajemy również numery telefonów

Lubelski Sejmik Turystyczny: Przyjedzie 5 milionów turystów. I co wtedy?

Lubelski Sejmik Turystyczny: Przyjedzie 5 milionów turystów. I co wtedy? 0 4

Przedstawiciele branży turystycznej, organizatorzy wydarzeń kulturalnych i specjaliści od promocji wzięli w środę udział w organizowanym po raz pierwszy Lubelskim Sejmiku Turystycznym. W Centrum Spotkania Kultur rozmawiali m.in. o wyzwaniach czekających lubelską turystykę.

Kolejna reforma rozgrywek w Ekstralidze Rugby

Kolejna reforma rozgrywek w Ekstralidze Rugby 3 1

Po raz drugi w krótkim czasie związek reformuje rozgrywki. Sezon ligowy będzie trwał zaledwie cztery miesiące. Wystartuje w połowie marca, a mistrza Polski poznamy już 16 czerwca

Biała Podlaska: Przechowywał nielegalne papierosy. Były warte niemal 70 tys. zł

Biała Podlaska: Przechowywał nielegalne papierosy. Były warte niemal 70 tys. zł 0 3