Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna: Są na dnie, ale nie tracą nadziei. "Trzeba tylko poukładać drużynę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2017 r. o 14:11 Powrót do artykułu
A gdzie sa trenerzy z LUBLINA,ktorzy konczyli AWF w Warszawie? Czy nie stacnas na dobrych trenerow? Chyba ze powymierali , a i zawodnicy z dziwnymi nazwiskami ! I to ma byc Gornik Leczna?? Brak trenerow ,moze juz powymierali!!! A i mlodych szkoleniowcow nie widac ! Oj , LUBLIN ,LUBLIN ,az wstyd ! miasto prawie 400 000 tysieczne ,a dopiero teraz budujemy plywalnie ,hale sportowe i stadiony! Czy czasami Lublinem nie rzadzily,,buraki,, , bo nazwiska byly nie z LUBLINA i na LUBLINIE takim niezalezalo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze nie siac dezinformacji. Gornik Lubelskie w Lublinie, NIE GRA u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gornik to niechciane kukulcze jajo które spadnie bo to najlepsze co ich może spotkać. Nikt ich tu nie chce. Dojdzie żużel Motor zacznie punktowac bo gorzej być nie może to i na Łęcznej poleci frekwencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałem dzisiaj konferencji prasowej,,, Powiem wam, że Smuda albo był jakiś naćpany, pijany albo dotarło do niego, że On nie wie gdzie jest... Kapelko wali z niego nabitę, Ten mówi że zawodnicy będą brani bez testowania,,, qrwa Oni nie mają chyba pojęcia co chcą zrobić... Franc nawet nie wie jak się nazywa TEn no ten.... Szlaga :-)... czy powiedziane były tam jakieś konkrety??? NIE!!! Oprócz tego, że wylatują do Hiszpanii, tak??? czy się przesłyszałem??? Jeżeli jest ktoś kto się przysłuchiwał tej konferencji, to niech mnie oświeci co oni tam powiedzieli.... Oddajcie ten klub 12 ZAWODNIKOWI!!! ODDAJCIE TEN KLUB DO ŁĘCZNEJ,,, A KAPELKO NIECH SIĘ PODA W KOŃCU DO DYMISJII... Albo niech ten no, ten Szlaga w końcu go kopnie w dupę i wyjebbb......ie ze stanowiska..... Prezes obudz się w końcu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybm był  złośliwy to powiedział bym że to piszą buraki z Łęcznej zapominają że Łęczna to  historia bo Górnik byłby najmniejszym miastem w ekstraklasie ,proszę nie liczyć Termaliki bo ta sponsor 1 człowiek typu Drzymała z Grodziska WLKP ,a Lubelski Górnik to rada nadzorcza plus Enea ,która daleko jest od kopalni czy Łęcznej .Kiedy wreszcie zrozumiecie że prędzej przyjdzie zawodnik do Lublina niż do Łęcznej przy tych samych funduszach .Szanuje kibiców budowniczychtego klubu ,ale historia ,czy czasy się  zmieniają ,a uparty człowiek traci 2 razy ,dlatego nowy rok proszę urazy schować do kieszeni i pomyśleć o zgodzie w Arenie ,tak kibiców Górnika jak i Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa nie ma 2 mln i długo nie będzie miec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak na szczęście spadną i będzie po klopocie:).Oby tylko spadek pociągnął za sobą dymisję kapelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Beczek- po pierwsze Bdnarek Był filarem Lęcznej ? Niech sie Pan zastanowi co Pan pisze. Przecież Bednarek na wypozyczeniu przesiedzial prawie cały okres na ławce a jak wchodzil to raczej nie od pierwszej minuty , po drugie Bonin ciągnie Lęczną ? Chyba nie. Strzelił dwie bramki z Korona i to by bylo na tyle. Reszta meczów w jego wykonaniu to straty piłek i to notoryczne. Po trzecie dziwie sie Panu Smudzie , że potrzebuje środka pola skoro Drewniak jest folarem środka pola i dobrze gra na defensywnym spełniająć jednoczesnie zsdania ofensywne a to , że nie padły po jego podaniach bramki to juz raczej niemoc ofensywnych graczy z przodu. Mysle sobie , że gdyby przeyszedł taki Stilic do łecznej w co raczej wątpię to w sam raz uzupełniłby się z Drewniakiem w środku pola bo 23 latek mialby z kim pograc z pierwszej pilki. Poza tym , uważam , że brakuje dobrego prawego i środkowego obrońcy i naprawdę rasowgo napastnika w druzynie i od tego powinno sie zacząć wszelkie zmiany...jestem długoletnim kibicem i nie do mnie należą decyzje ale takie są moje oczekiwania względem klubu któremu kibicuję od wielu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak częsci mojego komentarza więc pozwolę sobie napisac jeszcze raz- jestem długoletnim kibicem Górnika łecznej i życzyłbym sobie w Nowym Roku zobaczyć nowego środkowego i prawego obrońcę a także rasowego napastnika który potrafi skorzystać z dobrych podań. Poza tym gdyby przeyszedł Stilic to uzupelnilby sie z Dreewniakiem na środku i pograliuby sobie z pierwszej pilki. Moim zdaniem Górnik Leczna powinien się utrzyma ale wszystkim musi sie chcieć i niektórzy pilkarze muszą koniecznie popracować nad przyjeciem i odegraniem pilki i nie traceniem jej w prosty sposób bo przez 90 minut meczu mozna stracic pilkę raz czy nawet dwa ale nie piec lrazy lub więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy spadną, to ciekawe czy wciąż mecze będą na ARENIE (jakby nie można było nazwać po polsku stadionu stadionem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak na szczęście spadną i skończy się cudowny sen kibiców popcornu i ekstraklasy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...