Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

7 stycznia 2017 r.
13:55

Górnik Łęczna: Są na dnie, ale nie tracą nadziei. "Trzeba tylko poukładać drużynę"

15 11 A A
Trzeba tylko poukładać drużynę, dobrze przygotować fizycznie i uzupełnić o dwa-trzy ogniwa - mówi trener Franciszek Smuda
Trzeba tylko poukładać drużynę, dobrze przygotować fizycznie i uzupełnić o dwa-trzy ogniwa - mówi trener Franciszek Smuda

20-tysięczna Łęczna wygrywająca z 2-milionową Warszawą. Takie rzeczy możliwe tylko w sporcie. A przecież Górnik kilka miesięcy temu potrafił pokonać Legię. Niestety, było to jedno z zaledwie czterech zwycięstw zielono-czarnych w rundzie jesiennej sezonu 2016/17. Dlatego Grzegorz Bonin i spółka zakończyli rok w strefie spadkowej. Po raz pierwszy od powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Cztery zwycięstwa, sześć remisów i aż dziesięć porażek składają się na najgorszą rundę jesienną Górnika w historii występów w ekstraklasie. Głową zapłacił za nią trener Andrzej Rybarski. Dla ekspertów nie jest to jednak wielkie zaskoczenie, bo klub z Łęcznej w ostatnich miesiącach borykał się z bardzo poważnymi problemami.

Trzy filary

Jeszcze kilka dni przed startem sezonu nie było pewne nie tylko, gdzie Górnik będzie rozgrywał swoje spotkania w roli gospodarza, ale nawet czy przystąpi do rozgrywek. W trakcie okresu przygotowawczego szkoleniowiec nie dysponował pełnym składem, miał ograniczone pole manewru przy pozyskiwaniu nowych zawodników i stracił trzy filary z minionego sezonu (Tomasz Nowak odszedł do Zagłębia Sosnowiec, Tomislav Bozić do Wisły Płock, a Jan Bednarek wrócił do Lecha Poznań).

Na domiar złego zawodnicy, którzy mogą być traktowani jako realne wzmocnienia (Gerson, Javier Hernandez, Vojo Ubiparip, Nika Dżalamidze), trafili do klubu już w trakcie sezonu, w większości z poważnymi zaległościami treningowymi. Wcześniej Górnik brał piłkarzy z łapanki, którzy dziś mają problemy z wywalczeniem sobie miejsca w meczowej kadrze. Po przeniesieniu spotkań do Lublina, zespół pozbawiony został także dopingu,bo kibice zdecydowali się na bojkot. Czy w takiej sytuacji można było ugrać coś więcej?

Dwa i cztery

- Nie ma co zrzucać winy na kwestie organizacyjne. I tak powinniśmy być wyżej. Mieliśmy wzloty i upadki. Potrafiliśmy pokonać Legię u siebie i potrafiliśmy wygrać z Koroną 4:0, potrafiliśmy wygrać w Płocku. Ale były też wpadki, jak mecz ze Śląskiem czy z Ruchem Chorzów, gdy nie powinno się zdarzyć coś takiego (0:4 na własnym stadionie - przyp. aut.), ale to jest piłka. Musimy wystrzegać się błędów, a będzie dobrze - przekonuje bramkarz Sergiusz Prusak.

- Jesteśmy pierwszy raz w takiej sytuacji. Po rundzie jesiennej byliśmy zazwyczaj blisko pierwszej ósemki, wszystko było na styku. Także to dla nas nowość, ale nie poddajemy się - dodaje pomocnik Grzegorz Bonin.

To on jest największą gwiazdą drużyny z Łęcznej. Gdy gra dobrze, tak jak z Koroną Kielce, zespół wygrywa. Jesienią nie strzelał jednak zbyt często. Jego liczby - dwa gole i cztery asysty - nie rzucają na kolana, choć i tak są najlepsze w zespole.

Jako strażak

- Każdy ma swoje zadania na boisku, ja także. Do tej pory było tak, że odpowiadałem za ofensywę, te poczynania w ataku w dużej mierze były ode mnie zależne i myślę, że to się nie zmieni. Ale żeby wygrywać mecze potrzebujemy jedenastu zawodników. Nikt w pojedynkę nie jest w stanie nic zdziałać, nikt sam nie wygra meczu. Jeśli w trakcie sezonu wypadnie jedno czy drugie ogniwo, może być ciężko żeby gdzieś zapunktować. Potrzebujemy równej i wysokiej formy, a przede wszystkim dobrego zdrowia, żeby wytrzymać ten sezon i zrobić wynik na miarę naszych celów, na miarę utrzymania - tłumaczy Bonin.

Wszyscy duże nadzieje pokładają w nowym trenerze, którym został były selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda. - Gdybym nie wierzył, że może się udać, nie przychodziłbym do Łęcznej. Mam doświadczenie jako strażak. Dwa razy ratowałem w przeszłości Zagłębie Lubin, raz Odrę Wodzisław, z Górnikiem też może się udać - przekonuje doświadczony trener.

Nie zawsze mu się jednak udawało. Choćby w Niemczech nie zdołał uchronić przed spadkiem z 2. Bundesligi Jahn Regensburg. - Tego nie można porównać. Jeszcze raz muszę przypomnieć. Górnik nie jest jeszcze zdegradowany. Ta drużyna była w grudniu już właściwie zdegradowana. No tylko jakiś prawdziwy cud mógłby ją uratować. Dyrektor sportowy tego klubu był moim kolegą. Razem graliśmy w Ameryce. Przyjaźnimy się ode wielu lat. Poszedłem tam na trzy i pół miesiąca po to, żeby wykrystalizować z tego zespołu kilku zawodników, żeby parę groszy ratować z tej drużyny. No i chyba czterech poszło do klubów pierwszoligowych, dwóch do Turcji. Trochę odbudowali sobie budżet. Tylko o to chodziło. Nie o ratowanie, bo to było niemożliwe. Materiału, jaki jest w Górniku, nie można porównać z tamtym materiałem - twierdzi Smuda.

Odwrócić złą kartę

Ale gwarancji na osiągnięcie sukcesu nie daje. - Gdybym ja panu powiedział teraz, że zajmiemy czwarte miejsce czy że na pewno się utrzymamy, to by pan powiedział, że jestem nienormalny. Nikt, żaden nawet największy trener, czy to Guardiola, czy Mourinho, takiej gwarancji nie może dać. Ja mogę tylko obiecać, że zrobię wszystko, żeby tę drużynę odbudować, odwrócić złą kartę. Uważam, że mogę jej pomóc.

Smuda ma w środowisku opinię trenera, który potrafi zrobić coś z niczego. Przed laty kibice śpiewali nawet „Franek Smuda czyni cuda”. I żartobliwie można stwierdzić, że w Łęcznej cuda już się zaczęły. Bo co prawda Górnik w debiucie nowego szkoleniowca przegrał na wyjeździe z Legią 0:5 i spadł na ostatnie miejsce w tabeli, ale przezimuje na przedostatnim. W rzeczywistości wszystkie „zasługi” trzeba przypisać działaczom Ruchu Chorzów, którzy nie uregulowali na czas zaległości finansowych względem byłych zawodników, za co ich zespół został ukarany odjęciem czterech punktów. To nie wszystko, bo Niebieskim odwieszono także zakaz transferowy, a jeśli nie uregulują długów do 31 stycznia 2017 roku, z ich konta ubędą kolejne cztery „oczka”. W ten sposób ekipa ze Śląska stała się głównym kandydatem do spadku. Nawet jeżeli w wyznaczonym czasie spłaci wierzycieli, a po podziale punktów, z czterech, zrobią się dwa, mogą one okazać się języczkiem u wagi.

Poukładać i uzupełnić

W Łęcznej zimą rewolucji kadrowej raczej nie będzie. - Materiał ludzki nie jest zły. Trzeba tylko poukładać drużynę, dobrze przygotować fizycznie i uzupełnić o dwa-trzy ogniwa. Najbardziej potrzeba nam wzmocnień do linii środkowej. Zależy mi na kreatywnych pomocnikach - zdradza Smuda.
Jednym z najpoważniejszych kandydatów jest Semir Stilić. Bośniak we wrześniu rozwiązał kontrakt z APOEL-em Nikozja. Od tego czasu pozostaje bez klubu. O tym, że mógłby trafić do Górnika mówi się już od kilku miesięcy. Ale dotychczas stronom nie udało się dojść do porozumienia. Przyjście Smudy, pod wodzą którego Stilić zawsze prezentował najwyższą dyspozycję, może ułatwić negocjacje.

- Ja się sam czasami zastanawiam, jak to może być, że on u mnie jest jak nakręcony, wyjedzie do dobrego klubu, ma szansę grania w tym klubie i po miesiącu już go nie ma. Oczywiście ja mam z nim kontakt, ale jak poszedł na Cypr to raptem dwa razy z nim rozmawiałem. Co słychać, jak mu idzie. Takie sprawy - twierdzi Smuda.

Kwestia pozyskania Bośniaka powinna wyjaśnić się w najbliższych tygodniach. Nie będzie łatwo, bo parol zagięła na niego również Wisła Kraków.

Dwa zgrupowania

Górnik przygotowania do rundy rewanżowej rozpocznie 7 stycznia. Zespól wyjedzie na dwa zgrupowania: do Uniejowa i Portugalii. Piłkarze muszą przygotować się na ciężką pracę w zimowej przerwie, bo właśnie z tego słynie Smuda.

- To nie będzie wcale taka nowość. Wcześniej był u nas przecież trener Szatałow i również były ciężkie przygotowania. Na pewno trener Smuda ma taką opinię, że lubi mocno popracować. Nie znam go osobiście, ale z tego co chłopacy mówili, bywa ciężko - mówi prusak. - My jednak nie boimy się ciężko trenować. Jesteśmy na dnie tabeli i myślę, że da to pozytywny efekt.

Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 o 09:41
0
I tak na szczęście spadną i skończy się cudowny sen kibiców popcornu i ekstraklasy:)
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 23:25
0
Kiedy spadną, to ciekawe czy wciąż mecze będą na ARENIE (jakby nie można było nazwać po polsku stadionu stadionem)
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 19:03
0
Brak częsci mojego komentarza więc pozwolę sobie napisac jeszcze raz- jestem długoletnim kibicem Górnika łecznej i życzyłbym sobie w Nowym Roku zobaczyć nowego środkowego i prawego obrońcę a także rasowego napastnika który potrafi skorzystać z dobrych podań. Poza tym gdyby przeyszedł Stilic to uzupelnilby sie z Dreewniakiem na środku i pograliuby sobie z pierwszej pilki. Moim zdaniem Górnik Leczna powinien się utrzyma ale wszystkim musi sie chcieć i niektórzy pilkarze muszą koniecznie popracować nad przyjeciem i odegraniem pilki i nie traceniem jej w prosty sposób bo przez 90 minut meczu mozna stracic pilkę raz czy nawet dwa ale nie piec lrazy lub więcej
Brak częsci mojego komentarza więc pozwolę sobie napisac jeszcze raz- jestem długoletnim kibicem Górnika łecznej i życzyłbym sobie w Nowym Roku zobaczyć nowego środkowego i prawego obrońcę a także rasowego napastnika który potrafi skorzystać z dobrych podań. Poza tym gdyby przeyszedł Stilic to uzupelnilby sie z Dreewniakiem na środku i pograliuby sobie z pierwszej pilki. Moim zdaniem Górnik Leczna powinien się utrzyma ale wszystkim musi sie chcieć i niektórzy pilkarze muszą koniecznie popracować nad przyjeciem i odegraniem pilki i nie tracen... rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 18:58
0
Panie Beczek- po pierwsze Bdnarek Był filarem Lęcznej ? Niech sie Pan zastanowi co Pan pisze. Przecież Bednarek na wypozyczeniu przesiedzial prawie cały okres na ławce a jak wchodzil to raczej nie od pierwszej minuty , po drugie Bonin ciągnie Lęczną ? Chyba nie. Strzelił dwie bramki z Korona i to by bylo na tyle. Reszta meczów w jego wykonaniu to straty piłek i to notoryczne. Po trzecie dziwie sie Panu Smudzie , że potrzebuje środka pola skoro Drewniak jest folarem środka pola i dobrze gra na defensywnym spełniająć jednoczesnie zsdania ofensywne a to , że nie padły po jego podaniach bramki to juz raczej niemoc ofensywnych graczy z przodu. Mysle sobie , że gdyby przeyszedł taki Stilic do łecznej w co raczej wątpię to w sam raz uzupełniłby się z Drewniakiem w środku pola bo 23 latek mialby z kim pograc z pierwszej pilki. Poza tym , uważam , że brakuje dobrego prawego i środkowego obrońcy i naprawdę rasowgo napastnika w druzynie i od tego powinno sie zacząć wszelkie zmiany...jestem długoletnim kibicem i nie do mnie należą decyzje ale takie są moje oczekiwania względem klubu któremu kibicuję od wielu lat.
Panie Beczek- po pierwsze Bdnarek Był filarem Lęcznej ? Niech sie Pan zastanowi co Pan pisze. Przecież Bednarek na wypozyczeniu przesiedzial prawie cały okres na ławce a jak wchodzil to raczej nie od pierwszej minuty , po drugie Bonin ciągnie Lęczną ? Chyba nie. Strzelił dwie bramki z Korona i to by bylo na tyle. Reszta meczów w jego wykonaniu to straty piłek i to notoryczne. Po trzecie dziwie sie Panu Smudzie , że potrzebuje środka pola skoro Drewniak jest folarem środka pola i dobrze gra na defensywnym spełniająć jednoczesnie zsdania ofens... rozwiń
Avatar
gosc / 7 stycznia 2017 o 18:45
0
I tak na szczęście spadną i będzie po klopocie:).Oby tylko spadek pociągnął za sobą dymisję kapelki.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 18:35
0
Warszawa nie ma 2 mln i długo nie będzie miec
Avatar
kibic regionu / 7 stycznia 2017 o 18:01
0
Gdybm był  złośliwy to powiedział bym że to piszą buraki z Łęcznej zapominają że Łęczna to  historia bo Górnik byłby najmniejszym miastem w ekstraklasie ,proszę nie liczyć Termaliki bo ta sponsor 1 człowiek typu Drzymała z Grodziska WLKP ,a Lubelski Górnik to rada nadzorcza plus Enea ,która daleko jest od kopalni czy Łęcznej .Kiedy wreszcie zrozumiecie że prędzej przyjdzie zawodnik do Lublina niż do Łęcznej przy tych samych funduszach .Szanuje kibiców budowniczychtego klubu ,ale historia ,czy czasy się  zmieniają ,a uparty człowiek traci 2 razy ,dlatego nowy rok proszę urazy schować do kieszeni i pomyśleć o zgodzie w Arenie ,tak kibiców Górnika jak i Motoru
Gdybm był  złośliwy to powiedział bym że to piszą buraki z Łęcznej zapominają że Łęczna to  historia bo Górnik byłby najmniejszym miastem w ekstraklasie ,proszę nie liczyć Termaliki bo ta sponsor 1 człowiek typu Drzymała z Grodziska WLKP ,a Lubelski Górnik to rada nadzorcza plus Enea ,która daleko jest od kopalni czy Łęcznej .Kiedy wreszcie zrozumiecie że prędzej przyjdzie zawodnik do Lublina niż do Łęcznej przy tych samych funduszach .Szanuje kibiców budowniczychtego klubu ,ale historia ,czy czasy się  zmieniają ,a uparty człowiek traci 2 r... rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 17:30
0
Słuchałem dzisiaj konferencji prasowej,,, Powiem wam, że Smuda albo był jakiś naćpany, pijany albo dotarło do niego, że On nie wie gdzie jest... Kapelko wali z niego nabitę, Ten mówi że zawodnicy będą brani bez testowania,,, qrwa Oni nie mają chyba pojęcia co chcą zrobić... Franc nawet nie wie jak się nazywa TEn no ten.... Szlaga :-)... czy powiedziane były tam jakieś konkrety??? NIE!!! Oprócz tego, że wylatują do Hiszpanii, tak??? czy się przesłyszałem??? Jeżeli jest ktoś kto się przysłuchiwał tej konferencji, to niech mnie oświeci co oni tam powiedzieli.... Oddajcie ten klub 12 ZAWODNIKOWI!!! ODDAJCIE TEN KLUB DO ŁĘCZNEJ,,, A KAPELKO NIECH SIĘ PODA W KOŃCU DO DYMISJII... Albo niech ten no, ten Szlaga w końcu go kopnie w dupę i wyjebbb......ie ze stanowiska..... Prezes obudz się w końcu!!!
Słuchałem dzisiaj konferencji prasowej,,, Powiem wam, że Smuda albo był jakiś naćpany, pijany albo dotarło do niego, że On nie wie gdzie jest... Kapelko wali z niego nabitę, Ten mówi że zawodnicy będą brani bez testowania,,, qrwa Oni nie mają chyba pojęcia co chcą zrobić... Franc nawet nie wie jak się nazywa TEn no ten.... Szlaga :-)... czy powiedziane były tam jakieś konkrety??? NIE!!! Oprócz tego, że wylatują do Hiszpanii, tak??? czy się przesłyszałem??? Jeżeli jest ktoś kto się przysłuchiwał tej konferencji, to niech mnie oświeci co oni t... rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 15:50
0
Gornik to niechciane kukulcze jajo które spadnie bo to najlepsze co ich może spotkać. Nikt ich tu nie chce. Dojdzie żużel Motor zacznie punktowac bo gorzej być nie może to i na Łęcznej poleci frekwencja
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 15:45
0
Prosze nie siac dezinformacji. Gornik Lubelskie w Lublinie, NIE GRA u siebie.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 o 09:41
0
I tak na szczęście spadną i skończy się cudowny sen kibiców popcornu i ekstraklasy:)
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 23:25
0
Kiedy spadną, to ciekawe czy wciąż mecze będą na ARENIE (jakby nie można było nazwać po polsku stadionu stadionem)
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 19:03
0
Brak częsci mojego komentarza więc pozwolę sobie napisac jeszcze raz- jestem długoletnim kibicem Górnika łecznej i życzyłbym sobie w Nowym Roku zobaczyć nowego środkowego i prawego obrońcę a także rasowego napastnika który potrafi skorzystać z dobrych podań. Poza tym gdyby przeyszedł Stilic to uzupelnilby sie z Dreewniakiem na środku i pograliuby sobie z pierwszej pilki. Moim zdaniem Górnik Leczna powinien się utrzyma ale wszystkim musi sie chcieć i niektórzy pilkarze muszą koniecznie popracować nad przyjeciem i odegraniem pilki i nie traceniem jej w prosty sposób bo przez 90 minut meczu mozna stracic pilkę raz czy nawet dwa ale nie piec lrazy lub więcej
Brak częsci mojego komentarza więc pozwolę sobie napisac jeszcze raz- jestem długoletnim kibicem Górnika łecznej i życzyłbym sobie w Nowym Roku zobaczyć nowego środkowego i prawego obrońcę a także rasowego napastnika który potrafi skorzystać z dobrych podań. Poza tym gdyby przeyszedł Stilic to uzupelnilby sie z Dreewniakiem na środku i pograliuby sobie z pierwszej pilki. Moim zdaniem Górnik Leczna powinien się utrzyma ale wszystkim musi sie chcieć i niektórzy pilkarze muszą koniecznie popracować nad przyjeciem i odegraniem pilki i nie tracen... rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 18:58
0
Panie Beczek- po pierwsze Bdnarek Był filarem Lęcznej ? Niech sie Pan zastanowi co Pan pisze. Przecież Bednarek na wypozyczeniu przesiedzial prawie cały okres na ławce a jak wchodzil to raczej nie od pierwszej minuty , po drugie Bonin ciągnie Lęczną ? Chyba nie. Strzelił dwie bramki z Korona i to by bylo na tyle. Reszta meczów w jego wykonaniu to straty piłek i to notoryczne. Po trzecie dziwie sie Panu Smudzie , że potrzebuje środka pola skoro Drewniak jest folarem środka pola i dobrze gra na defensywnym spełniająć jednoczesnie zsdania ofensywne a to , że nie padły po jego podaniach bramki to juz raczej niemoc ofensywnych graczy z przodu. Mysle sobie , że gdyby przeyszedł taki Stilic do łecznej w co raczej wątpię to w sam raz uzupełniłby się z Drewniakiem w środku pola bo 23 latek mialby z kim pograc z pierwszej pilki. Poza tym , uważam , że brakuje dobrego prawego i środkowego obrońcy i naprawdę rasowgo napastnika w druzynie i od tego powinno sie zacząć wszelkie zmiany...jestem długoletnim kibicem i nie do mnie należą decyzje ale takie są moje oczekiwania względem klubu któremu kibicuję od wielu lat.
Panie Beczek- po pierwsze Bdnarek Był filarem Lęcznej ? Niech sie Pan zastanowi co Pan pisze. Przecież Bednarek na wypozyczeniu przesiedzial prawie cały okres na ławce a jak wchodzil to raczej nie od pierwszej minuty , po drugie Bonin ciągnie Lęczną ? Chyba nie. Strzelił dwie bramki z Korona i to by bylo na tyle. Reszta meczów w jego wykonaniu to straty piłek i to notoryczne. Po trzecie dziwie sie Panu Smudzie , że potrzebuje środka pola skoro Drewniak jest folarem środka pola i dobrze gra na defensywnym spełniająć jednoczesnie zsdania ofens... rozwiń
Avatar
gosc / 7 stycznia 2017 o 18:45
0
I tak na szczęście spadną i będzie po klopocie:).Oby tylko spadek pociągnął za sobą dymisję kapelki.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 18:35
0
Warszawa nie ma 2 mln i długo nie będzie miec
Avatar
kibic regionu / 7 stycznia 2017 o 18:01
0
Gdybm był  złośliwy to powiedział bym że to piszą buraki z Łęcznej zapominają że Łęczna to  historia bo Górnik byłby najmniejszym miastem w ekstraklasie ,proszę nie liczyć Termaliki bo ta sponsor 1 człowiek typu Drzymała z Grodziska WLKP ,a Lubelski Górnik to rada nadzorcza plus Enea ,która daleko jest od kopalni czy Łęcznej .Kiedy wreszcie zrozumiecie że prędzej przyjdzie zawodnik do Lublina niż do Łęcznej przy tych samych funduszach .Szanuje kibiców budowniczychtego klubu ,ale historia ,czy czasy się  zmieniają ,a uparty człowiek traci 2 razy ,dlatego nowy rok proszę urazy schować do kieszeni i pomyśleć o zgodzie w Arenie ,tak kibiców Górnika jak i Motoru
Gdybm był  złośliwy to powiedział bym że to piszą buraki z Łęcznej zapominają że Łęczna to  historia bo Górnik byłby najmniejszym miastem w ekstraklasie ,proszę nie liczyć Termaliki bo ta sponsor 1 człowiek typu Drzymała z Grodziska WLKP ,a Lubelski Górnik to rada nadzorcza plus Enea ,która daleko jest od kopalni czy Łęcznej .Kiedy wreszcie zrozumiecie że prędzej przyjdzie zawodnik do Lublina niż do Łęcznej przy tych samych funduszach .Szanuje kibiców budowniczychtego klubu ,ale historia ,czy czasy się  zmieniają ,a uparty człowiek traci 2 r... rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 17:30
0
Słuchałem dzisiaj konferencji prasowej,,, Powiem wam, że Smuda albo był jakiś naćpany, pijany albo dotarło do niego, że On nie wie gdzie jest... Kapelko wali z niego nabitę, Ten mówi że zawodnicy będą brani bez testowania,,, qrwa Oni nie mają chyba pojęcia co chcą zrobić... Franc nawet nie wie jak się nazywa TEn no ten.... Szlaga :-)... czy powiedziane były tam jakieś konkrety??? NIE!!! Oprócz tego, że wylatują do Hiszpanii, tak??? czy się przesłyszałem??? Jeżeli jest ktoś kto się przysłuchiwał tej konferencji, to niech mnie oświeci co oni tam powiedzieli.... Oddajcie ten klub 12 ZAWODNIKOWI!!! ODDAJCIE TEN KLUB DO ŁĘCZNEJ,,, A KAPELKO NIECH SIĘ PODA W KOŃCU DO DYMISJII... Albo niech ten no, ten Szlaga w końcu go kopnie w dupę i wyjebbb......ie ze stanowiska..... Prezes obudz się w końcu!!!
Słuchałem dzisiaj konferencji prasowej,,, Powiem wam, że Smuda albo był jakiś naćpany, pijany albo dotarło do niego, że On nie wie gdzie jest... Kapelko wali z niego nabitę, Ten mówi że zawodnicy będą brani bez testowania,,, qrwa Oni nie mają chyba pojęcia co chcą zrobić... Franc nawet nie wie jak się nazywa TEn no ten.... Szlaga :-)... czy powiedziane były tam jakieś konkrety??? NIE!!! Oprócz tego, że wylatują do Hiszpanii, tak??? czy się przesłyszałem??? Jeżeli jest ktoś kto się przysłuchiwał tej konferencji, to niech mnie oświeci co oni t... rozwiń
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 15:50
0
Gornik to niechciane kukulcze jajo które spadnie bo to najlepsze co ich może spotkać. Nikt ich tu nie chce. Dojdzie żużel Motor zacznie punktowac bo gorzej być nie może to i na Łęcznej poleci frekwencja
Avatar
Gość / 7 stycznia 2017 o 15:45
0
Prosze nie siac dezinformacji. Gornik Lubelskie w Lublinie, NIE GRA u siebie.