Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz. Tłumy kibiców przed stadionem [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2019 r. o 17:34 Powrót do artykułu
Zacznę chodzić jak będą numerowane miejsca. Nie mam ochoty iść 3 godz przed meczem , żeby zająć miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same rodowite polskie nazwiska na pierwszym miejscu.Komu tu kibicowac hehe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznę chodzić jak będą numerowane miejsca. Nie mam ochoty iść 3 godz przed meczem , żeby zająć miejsce.
 Ja nie jestem kibicem żużla i nigdy mie ten sport nie kręcił, więc po ile by nie były bilety i jaki by nie był stadion to poprostu na żużel nigdy nie pójdę. Co nie zmienia faktu że coś takiego  na obiekcie sportowym, jak sektor, rząd i miejsce powinno być standardem jak wiele innych rzeczy dla PGE Ekstraligi. Bo jest chore żeby iść trzy godziny przed meczem żeby sobie zapewnić najlepsze miejsce, tym bardziej że każdy dorosły kibic płaci takie same pieniądze za bilet, żeby był wpuszczony na mecz żużlowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo klub ma to w duszy ważne że wszystkie bilety sprzedane i kasa sie zgadza A kibic niech sie martwi o miejsce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie numerują  miejsc bo dzięki temu mogą sprzedać biletów ile im pasuje, dzisiaj sprzedano na pewno o wiele za dużo, bo wszystkie miejsca były zajęte a ludzie siedzieli na schodach i stali w trzech rzędach na koronie, a zgodnie z przepisami bezpieczeństwa powinno być 10 % miejsc wolnych. No ale cóz kasa wzięta a w jakich warunkach kibice ogladają mecz to juz mao kogo obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
 A po czym można poznać, że kibic jest nauczycielem? Po tym, że po przegranym biegu wygraża pięścią i krzyczy: "Ja was nauczę, jak się jeździ!"??? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
A po czym można poznać, że kibic jest nauczycielem? Po tym, że po przegranym biegu wygraża pięścią i krzyczy: "Ja was nauczę, jak się jeździ!"??? :)
 To nie wiesz, że ludzie prezesa wszedzie znajda wroga narodu - w tym przypadku nauczyciela? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
 A masz więcej równie złotych myśli? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
A masz więcej równie złotych myśli?
 Myśle, że to maksimum inteligencji, która włożył w ta pasjonujaca wypowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagłośnienie na 1 wirażu porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Programy powinno się sprzedawać na osobnych stanowiskach a nie z ubraniami, dlatego takie kolejki bo ludzie przebierają w koszulkach przymierzają a ja tylko za programem stoję który sprzedaje się w 10 sekund. Na osobnym stanowisku szło by to bardzo szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...