Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

7 kwietnia 2019 r.
17:00

Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz. "Koziołki" wygrywają na inaugurację! 49:41 [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora bs
0 13 A A

Mecz Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz. Relacja na żywo!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Bieg 15 - 4:2 (49:41)

Piękny wyścig na zakończenie dzisiejszych zmagań zakończony wygraną lublinian!

Paweł Miesiąc 1

Krzysztof Buczkowski 0

Dawid Lampart 3

Kenneth Bjerre 2

Bieg 14 -5:1 (45:39)

JEEEEEEEEEEST!!!!! Speed Car Motor po 24 latach wraca do Ekstraligi i wita się z nią wygraną!!!!!

Przemysław Pawlicki d

Robert Lambert 3

Antonio Lindbaeck 1

Mikkel Michelsen 2

Bieg 13 - 3:3 (40:38)

Kolejna wygrana Buczkowskiego, a po biegu "zaiskrzyło" między parą lubelskich żużlowców. Fakty są takie, że za nami kolejny bieg bez zwycięzcy. Przed nami biegi nominowane!

Dawid Lampart 2

Krzysztof Buczkowski (zastępstwo za Artioma Łagutę) 3

Mikkel Michelsen 1

Przemysław Pawlicki 0

Bieg 12 - 4:2 (37:35)

Speed Car Motor po raz pierwszy na prowadzeniu! Świetna postawa Trofimowa, który przez cały wyścig dzielnie odpierał ataki Lindbaecka. Będą wielkie emocje w końcówce tego spotkania!

Patryk Rolnicki 0

Wiktor Trofimow jr 3

Antonio Lindbaeck 2

Robert Lambert 1

Bieg 11 - 3:3 (33:33)

Siódmy remis w dzisiejszym spotkaniu. W tym biegu przerwy między zawodnikami były bardzo duże, a trzy punkty zdobył ulubieniec publiczności Paweł Miesiąc

Paweł Miesiąc 3

Kenneth Bjerre 1

Wiktor Lampart Rezerwa za Andreasa Jonssona 0

Krzysztof Buczkowski 2

Bieg 10 - 5:1 (30:30)

Lambert pewnie wygrywa, a drugi linię mety mija Lampart. Speed Car z podwójnym zwycięstwem i mecz zaczyna się od nowa!

Marcin Turowski 0

Robert Lambert 3

Przemysław Pawlicki 1

Dawid Lampart 2

Bieg 9 - 3:3 (25:29)

Kolejny remuis choć na początku grudziądzanie wyszli na podwójne prowadzenie. Potem jednak do ataku ruszył Mikelsen i Miesiąc doprowadzając do wyrównania

Przemysław Pawlicki (zastępstwo za Artioma Łagutę) 0

Paweł Miesiąc 1

Krzysztof Buczkowski 3

Mikkel Michelsen 2

Bieg 8 - 3:3 (22:26)

Lindbaeck na drugim łuku wjechał na koła Lamparta po czym zaliczył upadek i został wykluczony. W powtórce początkowow prowadził Trofimow, ale na trzecim okrążeniu dał się wyprzedzić Bjerre i znów mamy remis

Wiktor Trofimow jr (rezerwa za Andreasa Jonssonsa) 2

Kenneth Bjerre 3

Wiktor Lampart 1

Antonio Lindbaeck w

Bieg 7 - 4:2 (19:23)

Pierwszy wygrany bieg po powrocie do PGE Ekstraligi! Pierwsze miejsce zajął Michelsen, drugi był co prawda Pawlicki, ale Miesiąc naciskał go do samego końca i był bliski wyprzedzenia rywala. Przerwa na równanie toru

Mikkel Michelsen 3

Przemysław Pawlicki 2

Paweł Miesiąc 1

Patryk Rolnicki 0

Bieg 6 -1:5 (15:21)

Przy pierwszym podejściu bieg przerwany. Za chwilę powtórka. A w niej goście z Grudziądza wygrywają 5:1 i odskakują "Koziołkom"

Krzysztof Buczkowski 2

Wiktor Lampart (rezerwa za Andreasa Jonssona) 1

Kenneth Bjerre (zastępstwo za Artioma Łagutę) 3

Wiktor Trofimow jr 0

Bieg 5 -3:3 (14:16)

Bjerre wygrywa ze zdecydowaną przewagą. Za jego plecami walka trwała do samego końca. Ponadto na pierwszym łuku lekko zderzyli się Lindbaeck i Lambert, ale na szczęście nie doszło do upadku

Dawid Lampart 2

Antonio Lindbaeck 0

Robert Lambert 1

Kenneth Bjerre 3

Przerwa na równanie toru. Tymczasem Jonsson udał się na kompleksowe badania do szpitala, ale jak podają reporterzy nc+ narzeka na ból lewego nadgarstka

 

Bieg 4- 3:3 (11:14)

Cóż za pech Speed Caru! Nasi zawodnicy świetnie wystartowali i objęli podwójne prowadzenie. Jednak na drugim łuku Jonsson najechał na tylne koło motocyklu Lamparta i zaliczył katasrtofalny upadek! Na torze pojawiła się karetka i nosze. Na stadionie zapanowała cisza... Szwed został wyklucozny, ale teraz najważniejszy jest jego stan zdrowia. Jak poinformował reporter nc+ Jonsson narzeka na ból ręki

W powtórce pierwsze miejsce zajął Lampart i przewaga ekipy z Grudziądza nie wzrosła

Przemysław Pawlicki 2

Wiktor Lampart 3

Marcin Turowski 1

Andreas Jonsson W

 

Bieg 3 - 2:4 (8:10)

Lindbaeck wygrywa w cuglach. Za jego plecami pozostała trójka walczyła do samego końca, ale po tym biegu pierwszy raz na prowadzenie wychodzą goście

Robert Lambert 0

Krzysztof Buczkowski 1

Dawid Lampart 2

Antonio Lindbaeck (zastępstwo za Artioa Łagutę) 3

Bieg 2 - 3:3 (6:6)

Bieg junioprski także na remis. Pierwszy był Turowski, za nim uplasowali sie Wiktor Lampart i Wiktor Trofimow

Wiktor Lampart 2

Patryk Rolnicki 0

Wiktor Trofimow jr 1

Marcin Turowski 3

Bieg 1 - 3:3 (3:3)

Paweł Miesiąc show! Goście wyszli na podwójne prowadzenie, ale potem kapitlaną walkę zaprezentował Paweł Miesiąc i wysunął się na prowadzenie. Drugi z zawodników Speed Caru dojechał do mety jako ostatni

Antonio Lindbaeck 1

Mikkel Michelsen 0

Kenneth Bjerre 2

Paweł Miesiąc 3

Godz. 18.55

Hymn narodowy i za chwilę start zawodów!

Godz. 18.50

Przed nami prezentacja drużyn

Godz. 18.41

Próba toru zakończona. Następuje kosmetyka nawierzchni i za kilka chwil ruszamy!

Godz. 18:31

Rozpoczęła się próba toru. Emocjie rosną z każdą kolejną minutą!

Godz. 18:00

W Grudziądzu pod numerem 8 jedzie Roman Lakhbaum, a pod 16 w Lublinie Maciej Kuromonow.

Godz. 16:40

Tłumy kibiców gromadzą się przed stadionem żużlowym w Lublinie. Na trybunach ma być dzisiaj komplet

Autobusy na mecz

Uruchomiono bezpłatną linię ŻUŻEL, dla kibiców meczu Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz, którzy postawią samochody na parkingu przy Arenie Lublin. Linia ŻUŻEL odjeżdża z przystanku Arena Lublin NŻ 02 w godz. 16:00 – 18:38 i pojedzie trasą: Lubelskiego Lipca 80 – al. Piłsudskiego – Narutowicza – Muzyczna – Lubelskiego Lipca 80. 

Dla kibiców dojeżdżających na mecz został ustawiony tymczasowy przystanek na al. Piłsudskiego przy Stacji Paliw Orlen. 

Po zakończeniu meczu, ok. godz. 21:00 na tymczasowy przystanek na al. Piłsudskiego przy Stacji Paliw Orlen, zostaną podstawione autobusy przegubowe, które odwiozą kibiców na parking przy Arenie Lublin. 

Składy na dzisiejszy mecz:

MRGARDEN GKM Grudziądz

  1. Antonio Lindbaeck
  2. Kenneth Bjerre
  3. Krzysztof Buczkowski
  4. Artiom Łaguta (zastępstwo zawodnika)
  5. Przemysław Pawlicki
  6. Patryk Rolnicki
  7. Marcin Turowski

Speed Car Motor Lublin

  1. Mikkel Michelsen
  2. Paweł Miesiąc
  3. Robert Lambert
  4. Dawid Lampart
  5. Andreas Jonsson
  6. Wiktor Trofimow
  7. Wiktor Lampart
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2019 o 17:34
+15
Zacznę chodzić jak będą numerowane miejsca. Nie mam ochoty iść 3 godz przed meczem , żeby zająć miejsce.
Avatar
Greta / 7 kwietnia 2019 o 23:29
+8
Bo klub ma to w duszy ważne że wszystkie bilety sprzedane i kasa sie zgadza A kibic niech sie martwi o miejsce 
Avatar
HI / 8 kwietnia 2019 o 07:51
+6
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
 A po czym można poznać, że kibic jest nauczycielem? Po tym, że po przegranym biegu wygraża pięścią i krzyczy: "Ja was nauczę, jak się jeździ!"??? :)
Avatar
Piotr / 7 kwietnia 2019 o 22:21
+6
Zacznę chodzić jak będą numerowane miejsca. Nie mam ochoty iść 3 godz przed meczem , żeby zająć miejsce.
 Ja nie jestem kibicem żużla i nigdy mie ten sport nie kręcił, więc po ile by nie były bilety i jaki by nie był stadion to poprostu na żużel nigdy nie pójdę. Co nie zmienia faktu że coś takiego  na obiekcie sportowym, jak sektor, rząd i miejsce powinno być standardem jak wiele innych rzeczy dla PGE Ekstraligi. Bo jest chore żeby iść trzy godziny przed meczem żeby sobie zapewnić najlepsze miejsce, tym bardziej że każdy dorosły kibic płaci takie same pieniądze za bilet, żeby był wpuszczony na mecz żużlowy. 
 Ja nie jestem kibicem żużla i nigdy mie ten sport nie kręcił, więc po ile by nie były bilety i jaki by nie był stadion to poprostu na żużel nigdy nie pójdę. Co nie zmienia faktu że coś takiego  na obiekcie sportowym, jak sektor, rząd i miejsce powinno być standardem jak wiele innych rzeczy dla PGE Ekstraligi. Bo jest chore żeby iść trzy godziny przed meczem żeby sobie zapewnić najlepsze miejsce, tym bardziej że każdy dorosły kibic płaci takie same pieniądze za bilet, żeby był wpuszczony na mecz żużlowy.  rozwiń
Avatar
Jaro / 8 kwietnia 2019 o 02:04
+5
Nie numerują  miejsc bo dzięki temu mogą sprzedać biletów ile im pasuje, dzisiaj sprzedano na pewno o wiele za dużo, bo wszystkie miejsca były zajęte a ludzie siedzieli na schodach i stali w trzech rzędach na koronie, a zgodnie z przepisami bezpieczeństwa powinno być 10 % miejsc wolnych. No ale cóz kasa wzięta a w jakich warunkach kibice ogladają mecz to juz mao kogo obchodzi.
Avatar
gg / 8 kwietnia 2019 o 11:03
+2
nagłośnienie na 1 wirażu porażka
Avatar
he he / 8 kwietnia 2019 o 08:28
+2
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
A po czym można poznać, że kibic jest nauczycielem? Po tym, że po przegranym biegu wygraża pięścią i krzyczy: "Ja was nauczę, jak się jeździ!"??? :)
 To nie wiesz, że ludzie prezesa wszedzie znajda wroga narodu - w tym przypadku nauczyciela? 
Avatar
Qeetyu / 8 kwietnia 2019 o 01:26
+2
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2019 o 00:25
0
Programy powinno się sprzedawać na osobnych stanowiskach a nie z ubraniami, dlatego takie kolejki bo ludzie przebierają w koszulkach przymierzają a ja tylko za programem stoję który sprzedaje się w 10 sekund. Na osobnym stanowisku szło by to bardzo szybko.
Avatar
Piotr / 8 kwietnia 2019 o 09:21
-1
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
 A masz więcej równie złotych myśli? 
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2019 o 00:25
0
Programy powinno się sprzedawać na osobnych stanowiskach a nie z ubraniami, dlatego takie kolejki bo ludzie przebierają w koszulkach przymierzają a ja tylko za programem stoję który sprzedaje się w 10 sekund. Na osobnym stanowisku szło by to bardzo szybko.
Avatar
gg / 8 kwietnia 2019 o 11:03
+2
nagłośnienie na 1 wirażu porażka
Avatar
Bleee / 8 kwietnia 2019 o 10:24
-2
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
A masz więcej równie złotych myśli?
 Myśle, że to maksimum inteligencji, która włożył w ta pasjonujaca wypowiedz.
Avatar
Piotr / 8 kwietnia 2019 o 09:21
-1
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
 A masz więcej równie złotych myśli? 
Avatar
he he / 8 kwietnia 2019 o 08:28
+2
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
A po czym można poznać, że kibic jest nauczycielem? Po tym, że po przegranym biegu wygraża pięścią i krzyczy: "Ja was nauczę, jak się jeździ!"??? :)
 To nie wiesz, że ludzie prezesa wszedzie znajda wroga narodu - w tym przypadku nauczyciela? 
Avatar
HI / 8 kwietnia 2019 o 07:51
+6
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
 A po czym można poznać, że kibic jest nauczycielem? Po tym, że po przegranym biegu wygraża pięścią i krzyczy: "Ja was nauczę, jak się jeździ!"??? :)
Avatar
Platformen guten morgen / 8 kwietnia 2019 o 07:01
-6
Sporo nauczycieli na trybunach znaczy stać ich na bilet a tak strajkuja bidoki
Avatar
Jaro / 8 kwietnia 2019 o 02:04
+5
Nie numerują  miejsc bo dzięki temu mogą sprzedać biletów ile im pasuje, dzisiaj sprzedano na pewno o wiele za dużo, bo wszystkie miejsca były zajęte a ludzie siedzieli na schodach i stali w trzech rzędach na koronie, a zgodnie z przepisami bezpieczeństwa powinno być 10 % miejsc wolnych. No ale cóz kasa wzięta a w jakich warunkach kibice ogladają mecz to juz mao kogo obchodzi.
Avatar
Qeetyu / 8 kwietnia 2019 o 01:26
+2
Powinno sie przerobic Arene Lublin na stadion zuzlowy, a nie obiekt marnuje sie jako boisko dla zbieraniny "pilkarzy" poziomu podworkowego w buraczanej lidze soltysa, w ktorej klepia sie po kartofliskach wokol Lublina i udaja ze graja w pilke.
Avatar
Greta / 7 kwietnia 2019 o 23:29
+8
Bo klub ma to w duszy ważne że wszystkie bilety sprzedane i kasa sie zgadza A kibic niech sie martwi o miejsce 
Zobacz wszystkie komentarze 13
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna marzenia o awansie musi odłożyć na kolejny sezon

Górnik Łęczna marzenia o awansie musi odłożyć na kolejny sezon 0 0

Górnik, który wiosną marzył o awansie na zaplecze Lotto Ekstraklasy zakończył rozgrywki na dalekim, dziewiątym miejscu. Wynik należy przyjąć jako rozczarowanie, a marnym pocieszeniem jest fakt, że w Łęcznej udało się zatrzymać trwającą dwa ostatnie sezony lawinę spadków

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu
galeria

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu 1 0

20-letni kierujący audi potrącił 68-latka, który przechodził przez jezdnię. Pieszy zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor bez Jonssona 9:3 [relacja na żywo]
Zdjęcia
galeria

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor bez Jonssona 9:3 [relacja na żywo] 3 0

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Początek meczu o godz. 16.30. Zapraszamy do śledzenia relacji online na naszej stronie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji.

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki 0 7

Do końca sezonu drużyna z Kocka gra już tylko mecze o życie. Pierwsze z tych spotkań Polesie rozstrzygnęło na swoją korzyść po wygranej ze Startem Krasnystaw 2:0. Do bezpiecznej strefy tabeli drużyna Grzegorza Białka traci jednak ciągle cztery punkty

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli
galeria
film

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli 6 3

Samochód osobowy i autobus uderzyły w elementy trakcji trolejbusowej na ul. Choiny w Lublinie

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki
26 maja 2019, 17:00

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki 0 0

Dom Kultury 3D (ul. Śliwińskiego 1) zaprasza na spektakl "Japońska bajka" Anny Polarusz i Weroniki Lewoń-Juszczyk organizowanego na Dzień Matki. Wydarzenie odbędzie się 26 maja o godz. 17.

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach
26 maja 2019, 17:00

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach 0 0

26 maja o godz. 17 w Europejskim Ośrodku Integracyjnym w Niemcach (ul. Lubelska 16) odbędzie się koncert Chóru Męskiego Bas Canto "O Matce pieśń..." oraz wystawa Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków "Kwiaty dla Mam".

Do Puław zbliża się fala wezbraniowa, Wisła zalewa bulwar i okolice portu [zdjęcia]
pilne
galeria

Do Puław zbliża się fala wezbraniowa, Wisła zalewa bulwar i okolice portu [zdjęcia] 89 5

Poziom wody w Wiśle dzisiaj o godz. 9:00 wyniósł 576 cm i stale rośnie. Trwa ogłoszony przez wojewodę alarm przeciwpowodziowy. Mieszkańcy nie powinni w tym czasie znajdować się w okolicach wałów wiślanych, w tym na ścieżce rowerowej do Bochotnicy. Fala wezbraniowa nasz region zacznie opuszczać w środę.

Trwa festiwal Wielokulturowy Lublin. Wystąpiły Zelowskie Dzwonki [wideo, zdjęcia]
film

Trwa festiwal Wielokulturowy Lublin. Wystąpiły Zelowskie Dzwonki [wideo, zdjęcia] 0 3

Trwa 12 edycja festiwalu Wielokulturowy Lublin. W niedzielę w programie m.in. koncerty muzyki cerkiewnej i teatralnej

Kulturalia 2019. Bovska i XXANAXX. Zdjęcia z sobotnich koncertów
galeria

Kulturalia 2019. Bovska i XXANAXX. Zdjęcia z sobotnich koncertów 0 0

KULturalia były zakończeniem tegorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. W sobotę wieczorem na placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur wystąpili m.in. Bovska i XXANAXX. Zobaczcie zdjęcia

Chcą darmowych przejazdów komunikacją miejską. Napisali petycję do radnych Lublina

Chcą darmowych przejazdów komunikacją miejską. Napisali petycję do radnych Lublina 28 15

O przyznanie osobom niesłyszącym prawa do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską apeluje do radnych Polski Instytut Praw Głuchych. Dziś niesłyszący mają w Lublinie tylko prawo do przejazdów z 50-procentową ulgą. – To wybiórcze traktowanie osób niepełnosprawnych – przekonuje stowarzyszenie

Noc Kultury. Co zobaczymy nad ulicą Złotą?

Noc Kultury. Co zobaczymy nad ulicą Złotą? 0 1

Pod hasłem „Scenografia UMCS” w programie tegorocznej Nocy Kultury kryje się praca 36 osób tworzących instalację pod opieką Jarosława Koziary.

Trwają wybory do Parlamentu Europejskiego. PKW podała frekwencję w Lublinie i regionie [zdjęcia]
relacja
galeria

Trwają wybory do Parlamentu Europejskiego. PKW podała frekwencję w Lublinie i regionie [zdjęcia] 8 11

O godz. 7 w niedzielę rozpoczęły się wybory do Parlamentu Europejskiego. Trwa cisza wyborcza, głosowanie potrwa do godz. 21

75-latka uwięziona i poniżana przez najbliższą rodzinę