Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania drożeją z miesiąca na miesiąc. 6 tys. zł za metr kwadratowy w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2020 r. o 20:46 Powrót do artykułu
niema bańki? jest a wirus moze zawalic rynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbudujcie tańsze mieszkania w konopnicy, dopoki cena za działki nie jest wygórowana. Graniczy z miastem, więc popyt na te mieszkania napewno będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....część społeczeństwa otrzymuje nieuzasadnienie wysokie wynagrodzenia, a rynek lubi równowagę! Oczywiście pomijając już kwestie obciążeń finansowych, z którymi musza "boksować" się przedsiębiorcy, a więc i budowlańcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glapiński postuluje kolejne obniżenie stóp procentowych, a w czasach kryzysów nieruchomości są jedną z najpewniejszych lokat poza złotem. Giełda walnęła na łeb na szyję, bitcoin i inne wynalazki tak samo. Gdybym miał wolne środki to bym kupił teraz mieszkanie, byle w sensownej okolicy. Jak kurz opadnie i epidemia się skończy to ludzie nadal będą musieli gdzieś mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć? To było ork temu. Teraz min. 6500 albo 7000, używane od 7500. Co za brednie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obliczu obecnego pęknięcia bańki kupowania pseudo-apartamentów pod wynajem pato-kompleks bankstersko-deweloperski skierował na front kampanii propagandowej p/t "Taniej Nie Będzie" armię naganiaczy internetowych pod przywództwem generała B. Turka. Ten akt desperacji na nic się jednak nie zda - w wyludniającym się kraju cenki prędzej czy później musiały ruszyć ostro na południe. Epidemia to nie przyczyna, a jedynie katalizator procesów urealnienia cen, które będą szczególnie gwałtowne w takich pseudo-metropoliach jak podupadający Kozi Gród, którego pozostałe jeszcze przy życiu resztki gospodarki oparte były na dojeniu studenciaków z Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę zobaczyć na własne oczy tego niewykwalifikowanego pracownika budowlanego któremu ten pan Tomasz Iwan płaci 4000 zł/miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem mieszkanie na lsm do generalnego remontu- malutką kawalerkę. Wg skarbówki kupiłem za tanio i musiałem dopłacić PCC. Pani w urzędzie pokazała mi ceny transakcyjne takich nieruchomości na lsm. Poniżej 7k za mkw nie było, a zdarzały się po 10k za mkw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bańka, gruchnie to będzie bolało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obliczu obecnego pęknięcia bańki kupowania pseudo-apartamentów pod wynajem pato-kompleks bankstersko-deweloperski skierował na front kampanii propagandowej p/t "Taniej Nie Będzie" armię naganiaczy internetowych pod przywództwem generała B. Turka. Ten akt desperacji na nic się jednak nie zda - w wyludniającym się kraju cenki prędzej czy później musiały ruszyć ostro na południe. Epidemia to nie przyczyna, a jedynie katalizator procesów urealnienia cen, które będą szczególnie gwałtowne w takich pseudo-metropoliach jak podupadający Kozi Gród, którego pozostałe jeszcze przy życiu resztki gospodarki oparte były na dojeniu studenciaków z Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
   A ja się pytam, jakie działania zostaną podjęte dla ratowania rozwoju budownictwa mieszkaniowego? Pytam, bo nabyłem ostatnio na kredyt 3 apartamęnty po 5.999 z metra pod wynajem studętom zagranicznym, gdyż znajomy taksiarz powiedział mi, że na tym nie można stracić. Jak na razie lokatorów z chin mam tylko w jednym, a pozostałe dwa zgłosiłem do agencji ale nikt nie dzwoni i stoją puste, a kredyty muszę spłacać co miesiąc. Może by tak rząd zawiesił spłatę tych kredytów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..temat rzucony i juz fala idiotycznych zarzutow pod adresem firm zapewniajacych ludziom dach nad glowa! Nikt nie zmusza Was do kupowania czegokolwiek z mieszkaniami wlacznie. Poczekajcie na dogodniejsze ceny.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda, to było dwa gobliny temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanie 6 tys. PLN za metr kwadratowy ( skąd mośki wzieli zł ?) a metr działki budowlanej 2 do 3 tys PLN. Panie Kulesza POdlicz Pan Ratuś ile majątku Gminy oddał w łapy deweloperów. A 6 tys. Lublinian czeka na lokal komunalny. I to czeka POnad 12 lat. Ludzie Ci spełniają kryteria Uchwały RM Lublin o najmie lokali kwaterunkowych ( Mieszkalnych lub socjalnych ). I co przez te 12 lat zrobił Ratuś. Dawne to czasy gdy władzę Lublina mieli Panowie: Bryłowski, Pruszkowski i Wasilewski. Bez POmocu UE budowali lokale kwaterunkowe. I to w ilościach aż obecnemu Ratusiowi zapiera dech. Wszystkie wybudowane lokale kwaterunkowe zostały natychmiast zamieszkane i o to chodzi. A ile tych lokali developerów stoi pustych lub są quasi akademikami. Świadzcą o tym oferty sprzedaży Tych developerów w mośkowo-szkopskich gazetkach. Napiszę o tej ratusiowej spółce ZNK, która ma zaszczyt chwalić się, że ma dług u lokatorów swoich mieszkań w kwocie 205 mln PLN. Jak nie POtrafisz zarządzać mienim Gminy to nie pchaj się na afisz. Bo to tylko klędka urodzaju długów. Kto POsadził na stołek szefa ZNK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sterowana podaż (umowy zawierane przed uzyskaniem pozwolenia na budowę) + sztuczny popyt (odstępne za dziurę w ziemi) powoduje, że ludzie gotowi są zapłacić dwa razy za to samo (w metrze kwadratowym i podatkach). Nie dziwcie się więc, że ta bańka nadal dmuchana jest. Jeżeli do tego dodamy byłych samorządowców świadczących usługi pośrednictwa w uzyskiwaniu pozwoleń oraz te deweloperskie, to mamy komplet. Takich rzeczy, to najlepsi spekulanci nie wymyślili w czasach oficjalnie uznawanych za słusznie minione...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koronarecesja = minus 30% na metrze. Juz akademia medyczna zapoeiedzial przyszły rok akademicki bez studentow zagranicznych. tsunami bankructw w tym toku to 100% pewne. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę zobaczyć na własne oczy tego niewykwalifikowanego pracownika budowlanego któremu ten pan Tomasz Iwan płaci 4000 zł/miesiąc.
 Podane 4000 to brutto zapewne (czyli jak mierzenie ch... z kręgołsupem, ale cóz... lepiej wygląda). A to jest jakieś 2900 netto. Całkiem realna kwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ceny były aktualne do zeszłego tygodnia. Ceny nie spadną od razu, ale na początku transakcje spadną do zera. Dopiero jak sprzedający zorientują sie ze nie ma klientow to zaczną urealniać ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ceny były aktualne do zeszłego tygodnia. Ceny nie spadną od razu, ale na początku transakcje spadną do zera. Dopiero jak sprzedający zorientują sie ze nie ma klientow to zaczną urealniać ceny.
 Niekoniecznie. Obecna sytuacja wpłynie również na rynek materiałów budowlanych... które normalnie, z braku ich na rynku, podrożeją. A mieszkania nie budują się z powietrza. Więc osobiście uważam, że: TAK - zahamowaniu ulegnie sprzedaż mieszkań (czasowo); NIE - nie spadną ceny za mkw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi by musieli doplac 6tys za metr + 10tys mc za to żeby zamieszkać w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już czekam prawie 20 lat na mieszkanie i czuje ze dostanę h...a a nie mieszkanie z takim prezydentem jak ŻUK to stary ***oza i nie liczy się z mieszkańcami tylko ważny jest developer i kieszeń . Byłem u tego knota w spr mieszkania to cały czas pierdziala ta lachudra z lokalówki , łeb siedział nawet słowa nie pierdna , wiec zapytałem ile trzeba dać w kopertę i czy ta rura z lokalówki jest po tuningu bo przyszedłem porozmawiać z żukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...