Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie wśród zieleni. Lublin daleko od najlepszych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2019 r. o 16:31 Powrót do artykułu
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno Rzeszów taki wspaniały :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo inwestycji mieszkaniowych, więc siłą rzeczy terenów zielonych mniej ale poczekajmy kilka lat jak zieleń zacznie się pojawiać na nowych osiedlach, wbrew pozorom wcale nie powstaje sam beton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że z zielenią w Lublinie wcale nie jest tak źle. Jeżdżę trochę po całym kraju i widzę jak to wygląda w innych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie to dopiero będzie. Jak na dobre w miastach zostanie odpalone narzędzie zwane "Lex Deweloper".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny mit został obalony czyli to, ze Lublin jest zielonym miastem.
 Ratuszowo-deweloperska maszyna propagandowa zrobi wszystko, żeby utrzymać ten mit przy życiu, żeby uzasadnić kolejne masowe wycinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabudujmy górki czechowskie :) na pewno wskaźnik będzie lepszy :)
 Wskaźnik dewelo-rozwoju oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin daleko od najlepszych i będzie jeszcze dalej dzięki waszemu Prezydentowi 700-lecia miasta Lublina. Prezydent 700-lecia został wybrany na następną kadencję i w ramach wdzięczności za głosy zaufania dla niego zabetonuje wam cały Lublin. Gdzie tylko można zaprzyjaźnionemu dewelocwaniakowi sprzedać puste miejsce na blok to Żunio sprzeda. Pożegnajcie się też z Górkami Czechowskimi. Będą zabetonowane całe. Tak ustalono po cichu w swoim gronie żeby plebs, który wybrał Prezydenta 700-lecia się za szybko nie dowiedział i nie robił pikiet i awantur pod ratuszem. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ RARUSZOWEJ SITWIE Z PATOLOGII OBYWATELSKIEJ SCHOWANEJ POD PŁASZCZYK KKW ŻUK.
 Nienawidzi drzew, ale imPOnują mu Ludzie z Wypchanymi Portfelami - taka mentalność post-folwarczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paganiniego 23 jest zwiastunem +- zerowej powierzchni zielonej w powierzchni zabudowy.
 POłowa nadającej się pod zabudowę powierzchni Górek ma być - zgodnie ze sprytnym planem dewelo-sztukmistrza - zabudowana tego typy "akademikami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzięki komu jest coraz mniej zieleni? Zastanówmy się kto uchwalał najpierw LEX SZYSZKO a następnie LEX DEWELOPER?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie bardzo dużo się wycina za przyzwoleniem Wydziału Ochrony Środowiska i naszych radnych lubelskich? Nie wstyd wam że tak na wszystko się zgadzacie ? Przykładów jest bardzo wiele ale zabrakło by tu miejsca aby je wymienić. Teraz IM szykuje się do wycinki pięknych drzew na al. Raclawickich. Jest jeszcze czas aby tą rzeź zablokować, Państwo radni, dopilnujcie tej sprawy
A i owszem - dopilnują, ale tego, żeby plan wycinki został zrealizowany w 100%, tak jak ostatnio w przypadku zgody na wyrżnięcie starodrzewu przy kraśnickich na potrzeby partaczy z w****ny. PS. Chodzą słuchy, że drzewa przeszkadzają w transmisji 5G (czyli inwigilacji totalnej w ramach NWO) - nie można wykluczać, że szał rąbania - oprócz dogadzania deweloperom - służy także tej agendzie.
 Jest zasada: drzewo raz wzięte na ratuszowy celownik, ma szanse przetrwania równe 0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencik uwielbia beton,nawet ławki z betonu.Drzew nie lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny mit został obalony czyli to, ze Lublin jest zielonym miastem.
Ciekawe ile wyniósłby wskaźnik, gdyby nie to, że Stary Las (Gaj) - 460 ha - znalazł się "na szczęście" w granicach administracyjnych dewelo-metroPOlii? Trzeba by chyba odjąć kolejne 3%. Czubiakom (a zwłaszcza Południowym Węgliniakom) ta enklawa rekompensuje w jakimś stopniu betonowość ich dewelo-otoczenia, ale co z mieszkańcami PÓłnocnych ostęPÓw Koziego Grodu? Betoniarki już POnoć grzeją silniki, żeby wylać tysiące gruszek na POligon w akcie ostatecznego "uPOrządkowania" terenu. A mit "zieloności" Koziego Grodu faktycznie trzyma się nieźle - POsługują się nim o-ratuszowej agencji PR.
Stary Gaj też powoli wycinaja.
Zunio od dawna kombinuje, jak otworzyć deweloperom furtkę do stopniowego zabetonowania starego lasu i okolic - vide projektowane lokalizacje obwodnicy południowej. Na szczęście chwilowo wyczerpał możliwości zaciągania kolejnych długów na uzbrajanie terenów deweloperce i w związku z tym zmuszony jest się miarkować w tego typu "inwestycjach". Ale jak by mógł, w starym lesie już by miał miejsce koncert pił łańcuchowych na technokratyczną nutę.
 Ludzie z Wypchanymi Portfelami POtrzebują dacz POłożonych z dala od plebsu, gdzie mogliby w sPOkoju cieszyć się owocami dewelo-rozwoju Koziego Grodu. Tereny wokół Zalewu i Stary Las są bardzo obiecujące dla tego typu inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile trolliszcza pisowskie dostają $$$ za ten, codziennie wrzucany, dewelo-bełkot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten lament pisowskich trolli jest doprawdy zabawny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie dane ile zieleni ubyło za obecnego prezydenta.
 Dokładnych danych się - zapewne celowo - nie zbiera, ale ptaszki ćwierkają o 60.000 drzew, które padły ofiarą dewelo-rozwoju POdczas ostanich 8 lat. Zresztą - nikomu, kto mieszka w Kozim Grodzie dłużej niż kilkanascie lat, zjawisko dewelo-pustynnienia nie mogło ujść uwadze - Lublin po prostu "łysieje" w oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin daleko od najlepszych i będzie jeszcze dalej dzięki waszemu Prezydentowi 700-lecia miasta Lublina. Prezydent 700-lecia został wybrany na następną kadencję i w ramach wdzięczności za głosy zaufania dla niego zabetonuje wam cały Lublin. Gdzie tylko można zaprzyjaźnionemu dewelocwaniakowi sprzedać puste miejsce na blok to Żunio sprzeda. Pożegnajcie się też z Górkami Czechowskimi. Będą zabetonowane całe. Tak ustalono po cichu w swoim gronie żeby plebs, który wybrał Prezydenta 700-lecia się za szybko nie dowiedział i nie robił pikiet i awantur pod ratuszem. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ RARUSZOWEJ SITWIE Z PATOLOGII OBYWATELSKIEJ SCHOWANEJ POD PŁASZCZYK KKW ŻUK.
 No cóż, skoro plebs PO raz kolejny łyknął zuczkowe oPOwieści o "rozwoju", będzie musiał POgodzić się z faktem, że miejsce drzew jest w doniczkach, PO 100k za sztukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzięki komu jest coraz mniej zieleni? Zastanówmy się kto uchwalał najpierw LEX SZYSZKO a następnie LEX DEWELOPER?!
  ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/lex-deweloper-na-czubach-deweloper-ma-plany-decyzja-zalezy-od-rady-miasta,n,1000242826.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednych kategoriach wyżej, w innych niżej ale ogólnie nie jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...