Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mój jest ten kawałek podłogi i gruntu

Utworzony przez Stefa, 7 października 2007 r. o 20:06 Powrót do artykułu
Właśnie dokładnie taką zasadę wyznają moi sąsiedzi którzy mieszkają na IV a ja na III piętrze. Pozbawieni jakiejkolwiek wrażliwości ludzie od godziny 22 do prawie białego rana prowadzą nocny tryb życia. Tłuką sie niemiłosiernie, przesuwaja, piłują, rozkręcają wodę z częstotliwością 10 razy na minute i tak do pierwszej, drugiej w nocy a zwłaszcza w piątek i w sobotę. Jestem bezradna.Już nie śpię normalnie prawie rok czasu.Początkowo myślałam,że można się dotego przyzwyczaić ale jak upadające gary w kuchni stawiały mnie na równe nogi w środku nocy poszłam grzecznie poprosić, żeby pamiętali, że na dole są ludzie i usiłują spać. Bez echa. Bez żadnych uczuć, ograniczeni ludzie robią swoje po nocy twierdząc ,że ich jest ten kawałek podłogi a jak ja tego nie rozumiem, że oni mogą robić na tym kawałku co im sie tylko podoba to mogę się jedynie zabrać stąd na pustynie jak się wyraził pan sąsiad. Jak mnie się nie podoba to po co sie tu wprowadzałam. Jestem bezradna zwłaszcza ,że mieszkam sama z synem a komu tylko o tym nie powiedziałam to każdy stwierdzał, że sprawa jest nie do wygrania. Po prostu trafiłam na taki element i już. Jeżeli ktoś zna jak można wyjść z tej trudnej sytuacji to proszę o pomoc. Jetem już gotowa szukać drugiego mieszkania a zaledwie szczęśliwa rok temu się tu wprowadziłam. Koszmar, naprawdę. ewakow40@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Nie wiem czy to Ci to pomoże, ale zajrzyj na serwis www.samowycena.pl. Można tam przeprowadzić szacunkową wycenę dowolnej nieruchomości. Polega to na tym, że system oblicza cenę danej nieruchomości w oparciu o wartości nieruchomości sąsiadujących z nią, mających zbliżone parametry. Dzięki temu możesz zorientować się, jakie ceny osiągają nieruchomości w wybranej przez Ciebie okolicy. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
While staying at Aoraki you stay on the valley floor so the weather is not the cold temps experienced at high altitude. In Dec the weather can be fickle across the entire Trx Training country you could experience everything from a heat wave to Trx a snow storm. Trx Exercises Pack layers which can be added as needed.   Trx Workouts  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...