Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny a strajk nauczycieli. Co czeka uczniów? [POLSKI, HISTORIA, WOS]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Ja jestem dumny z strajkujących nauczycieli. Widzę, że teraz bez obaw mogę oddać swoje dzieci pod ich opiekę. Powiedzieli głośno to czego jeszcze nie wszyscy widzą, ale myślę, że zobaczą. Więcej szacunku dla nauczycieli. Większość z nich to wspaniali ludzie, a czarne owce, no cóż, wszędzie się znajdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję, że moje dziecko może przystąpić do egzaminu. Wiem, że jest to zasługa nauczycieli i tyko (niestety) nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko byłoby ok gdyby nie Broniarz i jego polityka, kodowskie i powskie myślenie i poddaństwo. Typowy karierowicz od wielu wielu lat. Natomiast nauczyciele powinni przemyśleć, porównać swoją sytuację z innymi grupami społecznymi. Czy nie jest ona i tak korzystna mimo wszystko. Społeczeństwo ocenia tę sytuację że strajkiem bardzo negatywnie. Może i lepiej ,że nie słyszycie co się o was mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emocje miną, zacietrzewienie też, pozostanie niesmak, może kac moralny. Zupełnie obiektywnie, bez zabarwienia, zachowanie ZNP a zwłaszcza wierchuszki to dziecinada, zachowanie ukartowane, bez woli porozumienia na siłę, dawno zaplanowane. Możecie pisać , nie zgadzać się, psioczyc. Wydaje mi się , że druga strona zachowuje dużo poważniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani jest normalna???? 90000 zł to wegetacja?????  No to teraz to już naprawdę mam nadzieję że rząd nie pójdzie Wam na rękę........
 @Aneto jak ty wierzysz w posty pisane przez płatnych trolli podszywajacych się pod nauczycieli to współczuje. Niestety nauczyciel zarabia rocznie tyle co Dwie Blond Piękności z NBP w miesiąc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej w odbyt głowę schować niż Broniarzem zastrajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież coraz wyraźniej to widać po co ten strajk. Pieczenie kilku dań na jednym ogniu. Danie główne to włożenie kija w mrowisko, POdpalanie Polski strajkami bo programu brak, była ulica i zagranica, teraz to. No bo jak tu wrócić do tego żeby było tak jak było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej w odbyt głowę schować niż Broniarzem zastrajkować
 To chowaj jak taki gibki jesteś. Tylko niesmak w ustach Ci zostanie. A i jeszcze jedno wytrzyj twarz przed lekcja, żeby dzieci się nie śmiały. Ostatnie zdanie jest z przekąsem bo taki z ciebie nauczyciel jak ze mnie premier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy myślicie, że 500000 nauczycieli strajkuje bo kocha Broniarza. Egzamin gimnazjalny pewnie się odbędzie. To zasługa nauczycieli - tych strajkujących też. Szanują swoich uczniów i ich rodziców. Strajkują bo chcą żyć godnie, zależy im na PRAWDZIWEJ reformie, odrobinie szacunku. Strajkują o osobistą i zawodową GODNOŚĆ. Bardzo dziękuję im za to.
 Na szacunek i godność to trzeba zapracować. Jeśli nauczyciel/ka tak myśli jak napisano wyżej to ja mam duże wątpliwości co do poziomu wiedzy w/w. Strajkując w czasie egzaminów straciliście właśnie te dwie ważne cechy w zyciu i pracy zawodowej nauczyciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele z broniaszem na czele zachowują się jak rozkapryszone dziecko w sklepie, wychowane bezstresowo. Tzn rodzice coś tam kupili, ale złociutkie dzieciątko pada na podłogę, kwiczy na cały sklep bo chce więcej. Co POwinni zrobić zaszantażowani rodzice? Ulec małemu szantażyście?, czy zastosować jakieś radykalne metody?. Jeśli ulegną sytuacja się POwtórzy niebawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korczak poszedł z wychowankami na śmierć - co za pieniądze zrobiliby dzisiaj z wychowankami ludzie sami nazywający siebie "nauczycielami"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej w odbyt głowę schować niż Broniarzem zastrajkować
 Po iniekcji odbytu koniecznie ucałuj żonę lub szefa. Zależy z kim w bliższych relacjach jesteś. .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło szczyt hipokryzji i pogardy. To tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nauczyciele, jesteście tylko mięsem armatnim totalnej opozycji Jeżeli się nie zreflektujecie to każde zakończenie będzie waszą przegraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha Postkomunistyczny ZNP jest właścicielem szkoły w Łodzi która nie strajkuje bi im Broniarz zabronił. A ty omotał nauczycieli szkół publicznych nawet nieświadomie prześlij na stronę KOD-u. Ot inteligencja nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło szczyt hipokryzji i pogardy. To tyle
 Twój szef broniasz szczyt czego - może terroryzmu, szantażu. To aż tyle i o tyle za dużo. Nauczyliście się "odwracać kota ogonem". Nie rozwalicie Polski, ja wójt wam to mówię. Ci co obecnie odmówili pracy w czasie egzaminów nie POwinni być nauczycielami- to wrogowie Polski, Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dobrze. Nauczyciele są minus. Ale są świnie 100 plus, a tych ostatnio jest coraz więcej. MEN zrealizuje program
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu kwaczyczących troli,widac kierunek naszego mistrza Sławomira słuszny ,jak te szmaciaki kwacze wyją w postach ,precz, kaczki na rosół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież coraz wyraźniej to widać po co ten strajk. Pieczenie kilku dań na jednym ogniu. Danie główne to włożenie kija w mrowisko, POdpalanie Polski strajkami bo programu brak, była ulica i zagranica, teraz to. No bo jak tu wrócić do tego żeby było tak jak było?
 a było już tak super,patologia za darmo kosiła kase ,taki kazik wier..ł konserwy miesne pod darmowe kluski ,wies dostawać miała krowe&świnie plusum i kwakum,należy tym wariatom jak najszybciej odebrać władzę ,bo nie wiadomo co z tego kraju zostanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie czytam....Od godziny 7 rano na ewentualne telefony od dyrektorów szkół będą czekali urzędnicy mający kwalifikacje pedagogiczne, a zatem mogący nadzorować przebieg egzaminów. A czy to będzie zlegalizowane? Przeciez "prawdziwi nauczycile" wg komisji i kiuratoriów juz od lutego przechodza po raz kolejny od kilkunastu lat to samo jakże ważne dla gezaminów przeszkolenia. Podpisy obecności, prelekcje, rozporządzenia, nauczanie w tabelke wpiania kodu, równe zamalowanie kwadracika czarnym i tylko czarnym kolorem. Bardzo zasadnicza część ucięcia dobrej strony koperty i ułożenia numerkami prac. Zatem jeśli o 7 rano powołanie do komisji a o 9.)) egazmin, to kiedy szkolenie dla "powołanych" I ostatnie pytanie. To po co nauczycielom dupę zawracać i ich po godzinach szkolić jak byle chętny ma tam jutro siedzieć. znów OŚwiata z siebie żarty stroi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...