Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny i ósmoklasisty 2019. Nauczyciele okazali się zbędni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2019 r. o 20:37 Powrót do artykułu
W naszym województwie ceny korepetycji zaczynają się od 80 zl?? Chyba pomylił/a pan/i Lublin z Warszawą... :) Poza tym, najwięcej do powiedzenia o zawodzie nauczyciela mają ci, co nie mają o tym bladego pojecia. Ale przeciez trzeba dać upust swojej frustracji w internecie, prawda? Polak nie byłby prawdziwym Polakiem gdyby przynajmniej raz dziennie nikogo nie obrazil. Równowaga musi być! ;)))
 Co, gul chodzi, że się brało za mało?!? :P      Rozumiem, że jako światli i prawi  obywatele, nauczyciele w 100% odprowadzają podatek od dochodu osiagnietego z korepetycji do US. Jeżeli nie, to wara Wam od jakichkolwiek podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby wykształceni, intelektualna elita narodu, a jednak hipokryci i pazery... Normalny zjadacz chleba pracuje 40 godzin tygodniowo, ma 26 dni urlopu do dyspozycji (oczywiście przy umówię o prsace), pracuje światek piątek i niedziela, często bez możliwości dorobienia sobie, bo gdzie czas dla rodziny, domu? A państwo POSZKODOWANI nauczyciele? 18 w porywach do 22 godzin pracy w tygodniu, wakacje, ferie, wszystkie święta WOLNE,  do tego dwukrotna możliwość wzięcia rocznego urlopu dla poratowania zdrowia, i co najlepsze - możliwość udzielania korepetycji których ceny zaczynaja się od 80 zł w gore ... STOP HIPOKRYZJI!!!!!! Argument "papierkowej pracy w ferie" to jakiś żart... co trzecia osoba zabiera prace do domu i nie robi z siebie bohatera. POSTAWA GODNA POZALOWANIA A NIE SZACUNKU...
 Niby taki mądry/mądra/....., a takie bzdury wypisuje w komentarzu, widać, że o zawodzie nauczyciela masz blade pojęcie,  doczytaj, zainteresuj się, a nie płyń bezmyślnie z propagandą wylewaną w mediach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby wykształceni, intelektualna elita narodu, a jednak hipokryci i pazery... Normalny zjadacz chleba pracuje 40 godzin tygodniowo, ma 26 dni urlopu do dyspozycji (oczywiście przy umówię o prsace), pracuje światek piątek i niedziela, często bez możliwości dorobienia sobie, bo gdzie czas dla rodziny, domu? A państwo POSZKODOWANI nauczyciele? 18 w porywach do 22 godzin pracy w tygodniu, wakacje, ferie, wszystkie święta WOLNE,  do tego dwukrotna możliwość wzięcia rocznego urlopu dla poratowania zdrowia, i co najlepsze - możliwość udzielania korepetycji których ceny zaczynaja się od 80 zł w gore ... STOP HIPOKRYZJI!!!!!! Argument "papierkowej pracy w ferie" to jakiś żart... co trzecia osoba zabiera prace do domu i nie robi z siebie bohatera. POSTAWA GODNA POZALOWANIA A NIE SZACUNKU...
 Zostań nauczycielem, jak tak dobrze i nie wylewaj swoich żali i frustracji na forum 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym województwie ceny korepetycji zaczynają się od 80 zl?? Chyba pomylił/a pan/i Lublin z Warszawą... :) Poza tym, najwięcej do powiedzenia o zawodzie nauczyciela mają ci, co nie mają o tym bladego pojecia. Ale przeciez trzeba dać upust swojej frustracji w internecie, prawda? Polak nie byłby prawdziwym Polakiem gdyby przynajmniej raz dziennie nikogo nie obrazil. Równowaga musi być! ;)))
 A ile godzina korepetycji z matematyki w Lublinie?  Oczywiscie z nauczycielem nie ze studentem z Politechniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli opozycja myśli, że poprzez walkę z rządem o wysokie wynagrodzenia (już chodzi im o 10 tysięcy zł) zyskuje wyborców to się myli. Miałem głosować przeciwko PiS-owi, ale obserwując sytuację na "froncie" doszedłem do wniosku, że ci walczący niby dla "dobra dzieci" są naszymi wrogami. Używają dzieci jako zakładników. Jestem przeciwko krzywdzeniu naszych dzieci. Głosuję na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobre rozwiązanie, a po egzaminach nauczyciele powinni nie dostać żadnej podwyżki, a jeszcze odliczenia za dni w których nie pracowali. Egzaminy i tak się odbędą, a Broniarz i ZPN zostaną z niczym. Brawo dla Beaty Szydlo że nie poddaje się presji Pana Broniarza. Po egzaminach będą błagać o 300 zł podwyżki, bo nic nie ugraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postkomunistyczni nauczyciele ZNP  żądają teraz 30% podwyżki podbijając wcześniejsze żądania w trakcie negocjacji, a Rodzice muszą dzieci języków uczyć w prywatnych szkołach i wysyłać dzieci na prywatne korepetycje by dziecko miało szansę rekrutacji na lepszą uczelnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie głupie redaktóry za masło są zbędni z dziennika co może papier toaletowy ambitnie zastąpić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nauczyciele mają tak źle w szkołach państwowych to dlaczego nie zatrudniają się w prywatnych? Tam są wyższe zarobki. Moje 4 znajome nauczycielki uczyły w prywatnych i wytrzymywały pół roku, rok. Gdy znowu przyjęto je do państwowych odetchnęły z ulgą. W prywatnej szkole dzieci na korepetycje nie chodziły bo rodzice składali skargę na nauczyciela, że nie potrafi uczyć. W państwowych chyba nie ma klasy, w której paru uczniów nie chodzi na korepetycje i ich rodzice płacą dodatkowo za coś czego powinny nauczyć się w szkole. Owszem, są takie przypadki, że ucznia nie da się nauczyć, ale to pojedyncze przypadki, a nie większość klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wa trzyma w zawodzie nauczyciela idżcie pracowac do firm prywatnych tam zarobicie wiecej,napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy bylem uczniem szkoly sredniej a byly to lata szescdziesiate i do szkoly podjezdzali uczniowei dobrymi motocyklami czy nawet syrenkami i trabantami.Natomiast nauczyciele najwyzej rowerami pomimo,ze byli naukowcami z tytulami doktorow czy docentow.Siedzacy ze mna kolega jezdzil Junakiem co w tamtych czasach byl to luksus i zazdrosc tych co nie mieli nawet w gronie pedagogow.Niestety szpan byl ukarany a kolega powtarzal ostatnie dwie klasy z duza iloscia ocen negatywnych choc byl dobrym uczniem.Obok domu mojej corki jest zespol szkol a przed szkola parkingi pelne samochodow roznych marek.Wyglada,ze zyje im sie o wiele lepiej a narzekac to potrafia jezykiem pedagogicznym a najlepiej przekonala sie zona pracujac na stanowisku glownej ksiegowej 30 lat w zespole szkol zawodowych i srednich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem i jak czytam te komentarze, to jeszcze bardziej jestem za strajkiem, a dobrem cudzych dzieci, swoich nie nakarmię. A tych, którzy wylewają na nas pomyje, zapraszam w poniedziałek do klas. Macie szansę nas zastąpić.! Strajk przeciwko kłamstwom, które propaguje rząd w TVP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem od 40 lat i nie mam samochodu, ponad 5 km dojeżdżam rowerem, a zimą piechota. Tak się dorobiłam. emerytur za 3lata dostanę 2300 (tak mi wyliczyli ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lub takich mamy nauczycieli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...