Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba być bezczelnym by proponując bubel twierdzić, że jego powodzenie będzie zależeć od nauczycieli. Panie Czarnek, jest to bubel dlatego że jest wymysłem pana i świty pańskich doradców o wątpliwych kwalifikacjach. Może pierwszy raz w życiu weźmie pan za coś odpowiedzialność? Ludzie bez kompetencji nie stworzą niestety "hitu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolska marzeń. Skończy się na zadaniach typu: Kto był twoim zdaniem największym bohaterem i dla czego był to Jarosław ZbawWolskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały " HiT" - to powrót do komunizmu. Kierunek to - "stworzyć społeczeństwo, które będzie tylko popierać władzę, nie będzie myśleć, zadawać pytań, wierzyć w to co powie władza i jedynie słuszna partia ... " Ich Wyborca -" ma być tylko konsumentem, bez swojej wizji kraju czy świata". Taki człek - "BMW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że bardzo ważnym zagadnieniem nowego przedmiotu Historia i terazniejszość będzie Pedofilia w Kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przedmiot by był hitem a nie klapą lub totalnym rozczarowaniem powinni uczyć nowi specjaliści, a nie dotychczasowi nauczyciele innych przedmiotów. Mam nadzieję, że to będą NIE dotychczasowi nauczyciele bo jeśli obecni to znowu jest TO zamknięcie do wykonywania z dostępem do specjalizacji, a to już było blokowane kiedyś przez rządy lewicy, liberałów. Dla dobra nowego przedmiotu dopuścić nowych ludzi nieskazanych koneksjami, nepotyzmem, kumoterstwem w środowisku nauczycielskim jakich do dziś nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...