Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Opuściliście dzieci w najważniejszym ich życiowym momencie - powinniście się zapaść pod ziemię. Oby rząd nic wam nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że i święta spędzą w szkole :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdemoralizowane nieroby. Ten strajk przypieczętuje wygraną PiS w kolejnych wyborach parlamentarnych. Raczej nie o taki efekt im chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi dyscyplina. Paranoja! Czym wy się chwalicie! Macie umowy o pracę? Tam są prawa i obowiązki! Poza tym miejcie świadomość, że żyjecie na koszt podatnika. Podatnik czyli społeczeństwo domaga się waszej pracy z naszymi dziećmi, nie polityki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli rząd zgodzi się na warunki ZNP i zapłacenie pensji za dni strajkowe nie otrzymają mojego głosu w żadnych wyborach. Państwo należy szanować a nie rozwalać od środka. Jesteście jak piąta kolumna a dzieci nasze dzieci stały się zakładnikami waszych zadań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo chciwi i mściwi ludzie w tym ZNP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest WSTYD...że nauczyciele opuścili dzisiaj swoich UCZNIÓW. Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale nie to, że w najważniejszym dniu (krok w dorosłość) nauczyciel nie wspiera ucznia. To jest nieprawda, że nie chodzi Wam o pieniądze tylko o godne traktowanie. Ja też chce być godnie traktowana, ja też chce więcej zarabiać ale nie kosztem innych a na pewno nie DZIECI!!! Później będzie zemsta na młodzieży i stawianie jedynek bo nie wyrobią się z materiałem a na tłumaczeni zabraknie czasu. WSTYD!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast dzieci i mlodziez przygotowywac do egzaminu to jeszcze bardziej ich narazili na stres. Kiedy maja zamiar nadrobic zaleglosci z programem,jak placza, ze tak ciezko pracuja ponad norme i nie daja rady przerobic wszystkich calego materialu. Nikt nie dostal takich podwyzek w ciagu roku jak nauczyciele. A przedszkolanki tez tak ciezko pracuja, ze domagaja sie takich podwyzek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie państwu kasę za dwa miesiące laby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolu pisowski wyczerpałeś już swój limit weź się za robotę, albo pomódl się za zdrowie (na rozum za późno).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wam przynosi pączki???....kto Was wspiera???? Przecież Wasze zachowanie jest karygodne drodzy nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w czasie strajku nauczyciele powstrzymują się od udzielania korepetycji i dodatkowego zarobkowania? Proszę o konkretne deklaracje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjednoczona Prawica daje Wam tyle możliwości socjalnych a Wy nauczycielskie kanalie nadal nienasycone. Nikt Wam w celibacie żyć nie kazał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym to zdyscyplinowanie zakłócił im mocnym strumieniem wody na te odważne czerepy i po dwie kaszany tam gdzie nogi łączą się z tułowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zaległości? Przecież codziennie po średnio 3.5 godz przy tablicy kolejne 4.5 sprawdzają sprawdziany i inne sprawy szkolne. Właśnie wychodzi jak to wygląda w praktyce. Za 7/16 normalnego etatu chcą zarabiać wiecej niż większość za cały dzień też ciężkiej pracy. Jak korki dla zdolnych dzieci przestaną być obowiązkowe to można mówić o nagrodzie dla dobrych a nie wszystkich nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zostałam nie miło potraktowana przez komitet strajkujący. W szkole syna poszliśmy się dowiedzieć kilku rzeczy bo są teraz rekolekcje to mnie panie tam siedzące poinformowały z nerwami że jest strajk do odwołania i jest świetlica. Sami chcą być dobrze traktowani to niech z szacunkiem traktują innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram strajkujących nauczycieli w ich proteście o godne zarobki! To rząd jest odpowiedzialny za cały bałagan w szkołach ! Zalewska nie panuje nad chaosem który sama narobiła swoją pseudoreformą, a teraz chce się ewakuować do Brukseli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opuściliście dzieci w najważniejszym ich życiowym momencie - powinniście się zapaść pod ziemię. Oby rząd nic wam nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyscyplinują się, żeby jednak nie pracować." Ludzie, toż to Witkacy, Mrożek i Bareja . Szkoda, że żaden z nich nie żyje, bo mielibyśmy ubaw po pachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym pilnowaniem to im z normalnej pracy przeszło. Bo też tylko patrzą żeby innym się nie chciało normalnie pracować, bo albo na korki nikt nie przyjdzie albo ich gorzej będą oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...