Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Opuściliście dzieci w najważniejszym ich życiowym momencie - powinniście się zapaść pod ziemię. Oby rząd nic wam nie dał.
 Rząd da sobie. Pani wicepremier minister edukacji dostaną odprawy przy rekonstrukcji rządu. Bo im się porostu to należy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak patrzę na tę młodzież, pięknie wyglądającą, schludnie ubraną i coś mi się wydaje, że uczeń " przeskakuje" w mądrości mistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda? nudzą się. Sami nie wiedzą o co tu chodzi. Nie odpuszczać, niech posiedzą do wakacji, ciekawe czy będą kontynuować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyscyplinuje my siebie na wzajem. Kurcze to zdanie brzmi jak z broszury Konsinolskiej. Ludzie zastanawiam się jaki to przeczytałem czy czytam Dziennik Wschodni czy Sztandar Ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki hejt. Coś mi sie wydaje że ktoś bardzo nie lubi szkoły. Ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co zrobią nauczyciele w czasie nadchodzącej przerwy Świątecznej bo tak to trzeba stawiać się w szkole i podpisywać listę obecności i chęć uczestnictwa w strajku tak jak każdego dnia teraz.Trzeci dzień strajku a kaska zostanie potrącona. Bogaci jesteście nauczyciele jak Was na to stać. Pewnie na ferie Świąteczne zawiesicie strajk, żeby jak co roku mieć wolne przed Świętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego się spodziewaliście bo bandzie czerwonych pająków. W mojej szkole nauczyciel na lekcje z kawą to standard. A w czasie lekcji dziecko nawet napić się nie może. POKOmuna dalej swoje kolejna kasta po sędziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało wiecie o pracy w szkole. Przynajmniej ci którzy tu się wypowiadają. Myślcie!! Wielkie pokłony dla nauczycieli. Dali uczniom wielką lekcję wychowania obywatelskiego. Temat wypracowania trafiony w 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech ze względu na bardzo ważną rolę oświaty nauczyciele nie mają prawa do strajku. Wynika to również z przywilejów, jakie im przyznano. W Polsce nauczyciel też jest uprzywilejowany, o czym świadczy danie mu specjalnych praw w Karcie Nauczyciela. Tym samym stał się urzędnikiem państwowym jak choćby urzędnicy urzędów skarbowych, którzy prawa do strajku nie mają. Polecam bliższe zapoznanie się z tym zagadnieniem, jako że obecnymi zachowaniami wystąpili oni przeciwko żywotnym interesom naszego państwa, młodzieży i jej rodziców. Tego jeszcze nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak i o puczu będą z p.Muchą śpiwać ! czekamy na relacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne słowa, panie komendancie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PPPP - czego Pani oczekiwała, że jak zwykle przyjdzie Pani i roszczeniowo, i arogancko będzie Pani żądać od nauczycieli odpowiedzi na Pani retoryczne pytania? Nie rozumie Pani, że strajk jest po to, by Pani właśnie szanowała nauczycieli i nie oczekiwała, że będą do Pani dyspozycji, kiedy tylko sobie Pani przypomni? A wyraz "niemiło" piszemy łącznie - i po to są nauczyciele, by Pani nie była analfabetką! Miłego dnia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko picie kawy i herbaty. Ze zdjęcia wnioskuję że co najmniej z prądem. Tacy weseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest z tym strajkiem Dziś dzwoniłem do trojga anglistów i trojga chemików. I bardzo chętnie służą swoją pomocą korepepetycyjna ale nie chcą wystawić mi faktury. To w końcu strajkują czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak patrzę na tę młodzież, pięknie wyglądającą, schludnie ubraną i coś mi się wydaje, że uczeń " przeskakuje" w mądrości  mistrza
 Widzisz Zenek jak szkoła ich wykształciła i ukształtowała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od korepetycji nigdy nie strajkują;-).Na tym polega ich moralność i szacunek do samych siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest z tym strajkiem Dziś dzwoniłem do trojga anglistów i trojga chemików. I bardzo chętnie służą swoją pomocą korepepetycyjna ale nie chcą wystawić mi faktury. To w końcu strajkują czy nie?
 Może z pisu byli i dlatego tacy chętni ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda i strajk w mojej szkole. Siedzimy nie w pokoju nauczycielskim ale na korytarzu przy wejściu. W sali obok jest kawa, herbata, ciasto, Rozmawiamy, śmiejemy się, jest muzyka i tv. Obowiązkowe 3-4 godziny dniówki szybko zlecą. Samodyscyplinowania się u nas nie ma, przeciwnie, tematy rozmów są czasami bardzo frywolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy pracujący oraz emeryci mający staż pracy co najmniej 35 lat dołączcie do nauczycieli bo jak pisowców stać na płacenie wszelkiej maści plusy za leżenie, pieprzenie się i rozmnażanie to znaczy, że jako kraj jesteśmy bogaci i po***one pisowce nie robią łaski jak zaczną płacić za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy dalej tak czekacie na 1000 pln do podstawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...