Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dalej niech siedzą nosem komórkach, laptopach, grach. Rodzice szczęśliwi, że się dziećmi zajmować nie muszą, a wszystkiemu jak zwykle nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej komputerów, więcej internetu! Trudno, jedne dzieci są mądrzejsze, a inne nie, życie nie jest sprawiedliwe. Czy warto pchać dziecko na siłę w tym zrąbanym systemie edukacji? Moim zdaniem nie... ale to niech już każdy sam decyduje o swoim dziecku. Indywidualny tok nauczania i edukacja domowa to najrozsądniesza wyjście jeżeli dziecko jest albo za mało "rozgarnięte" albo ponadprzeciętne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deforma czkawką się odbija?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nauczyciel w szkole nie potrafi przekazać wiedzy tak jak na korepetycjach.Pewnie się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do biskupa pisać! On wam wyśle cała dywizję księży, którzy pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tłumoków dokształcać . Po szkole do roboty , bo z podatku zwolnieni , a mgr mamy aż nadmiar po prywatnym wykształceniu za kasę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, że w dzisiejszych czasach uczniowie bardzo dużo czasu spędzają w internecie. Gdyby większość czasu, który przeznaczają na siedzenie przed ekranem laptopa czy smartfona (chyba mało kto ma dziś komputer stacjonarny?) przeznaczali na sprawy związane ze szkołą, z nauką w internecie nie byłoby problemu. Mam na myśli to, że gdy ja chodziłem do szkoły nie było internetu, a wiele rzeczy trzeba było sprawdzać, poszukać, więc robiłem to w encyklopedii, słownikach, różnych książkach. Dziś prawie wszystko to jest w internecie, trzeba tylko trochę uważać, bo Wikipedia w odróżnieniu od Encyklopedii PWN może zawierać błędy. Inna sprawa jest taka, że po długim siedzeniu przed ekranem laptopa lub smartfona nie ma się chęci na pochylenie się nad książkami, zeszytami itd., czyli na dalsze siedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał, że "deforma czkawką się odbija". To nie jest deforma, tylko POWRÓT do sytuacji (systemu) sprzed 1999 r., kiedy tak jak i dziś była ośmioletnia szkoła podstawowa i nie było gimnazjum. BYŁO LEPIEJ przed wprowadzeniem gimnazjum, bo poziom w szkołach był wyższy, a łobuzerstwa w szkołach było mniej. Jeżeli powrót do czegoś co było lepsze określany jest jako deforma to brak słów. A tak na marginesie dodam, że słowo "deforma" bardzo lubią używać zwolennicy tzw. totalnej opozycji powtarzając je po politykach tejże opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyć tą zabawę w edukację i jak najszybciej do łopaty. W końcu musicie spłacić to 500+ i zapracować na moją emeryturę, bo ZUS pieniądze wpłacone przez moją osobę już wydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szkoła i nauczyciel ma mi dziecko nauczyć a nie korepetytor. Wszystko co związane z nauką ma się odbywać w szkole i w godzinach lekcyjnych, żadnych prac domowych. Wyobraźcie sobie że po pracy szef daje Wam coś do zrobienia w domu... Chore. Przykład trzeba brać z krajów rozwiniętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szkoła i nauczyciel ma mi dziecko nauczyć a nie korepetytor. Wszystko co związane z nauką ma się odbywać w szkole i w godzinach lekcyjnych, żadnych prac domowych. Wyobraźcie sobie że po pracy szef daje Wam coś do zrobienia w domu... Chore. Przykład trzeba brać z krajów rozwiniętych.
 Napisz to Zalewskiej do Brukseli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami nauczyciele (przyp. wiem nieroby, lenie :)) mają rację. Trzeba było słuchać jak protestowali,  a nie mieszać ich z błotem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rodzice maja w *** za to dziecko ma smartfon, komputer ps4, to do kogo maja pretensje do nauczyciela??? Ja nim nie jestem!! macie gląbów to wasza wina czyli rodzicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał, że "deforma czkawką się odbija". To nie jest deforma, tylko POWRÓT do sytuacji (systemu) sprzed 1999 r., kiedy tak jak i dziś była ośmioletnia szkoła podstawowa i nie było gimnazjum. BYŁO LEPIEJ przed wprowadzeniem gimnazjum, bo poziom w szkołach był wyższy, a łobuzerstwa w szkołach było mniej. Jeżeli powrót do czegoś co było lepsze określany jest jako deforma to brak słów. A tak na marginesie dodam, że słowo "deforma" bardzo lubią używać zwolennicy tzw. totalnej opozycji powtarzając je po politykach tejże opozycji.
 Nie można nazwać tego co zrobiono REFORMĄ!!!!! Można tu podać wiele argumentów, ale po co? Wystarczy zobaczyć wyniki PISA, pojechać do szkoły i porozmawiać z nauczycielami, siódmo i ósmoklasistami. Zniszczono NAJLEPSZY element edukacji nie dając nic w zamian. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam komputer... Chodziliśmy do szkoły, tam nas uczyli nauczyciele a jak ktoś nie rozumiał to po łapach i raz dwa wiedza wchodziła do głowy. Po szkole kanapka z wodą i cukrem i na dwór do nocy. Kiedyś to było fajnie. tak jak teraz uczniowie nie mogą zrozumieć co do nich mówi nauczyciwl tak nauczyciwl nie potarfi przekazać tak żeby uczeń zrozumia tylko do przodu z materiałem a douczyć się to zapraszm na korepetycje indywidualne do mnie w cenie pro mocyjnej 60 zł za lekcję (45 min) inaczej na pewno będziesz miał zagrożenia albo nie zdasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tym zdjęciu jest św. Greta Turnberżanka? Jej korepetycje z pewnością by się przydały ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszyscy zadowoleni.. Nauczyciele, bo zarobią... Rodzice, bo dzieci wreszcie się uczą... ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE trzeba zabrać telefony, smartfony, gierki i wtedy w wolnym od tych rekwizytów czasie wezmą się za naukę, no i musicie trochę ich do nauki gonić a nie udawać że wasze dziecko to geniusz bo sprawnie korzysta z dobrodziejstw informatyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niech nie płaczą belfry że mało zarabiają; matma , chemia po 50 placę; dzieńnie przyłazi do uczycielki 3 sztuki to daje 150 zeta razy 6 w tygodniu to 900 ; w miechu prawie 4 koła można żyć ? plus pensyjka ... eldorado papuga czy inny inżynier to przy korepie pikuś; może jeszcze konowały im dorównywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ w wyjątkowo promocyjnej cenie mogę udzielać korepetycji z religii dla dziewcząt i chłopców w wieku powyżej 15 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...