Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako rodzic jestem bardzo wdzięczna za Szkołę z TVP, mimo nie najlepszego początku. Jestem w stanie zrozumieć stres jaki nauczyciele musieli przeżywać. Sama nie wiem jakbym się zachowała. Tym bardziej, że teraz te lekcje są naprawdę na poziomie, oprawa dużo lepsza. Dla dzieciaków to duża pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi pomysl, "uczniowie" moga czerpac do woli "wiedze" z neta, sciagac etc i staja sie jeszcze wiekszymi debilami niz sa a co do samych programow i "nauczycieli" to czysta amatorszczyzna a 90% tych "nauczycieli" nie powinna nawet miec magistra bo sa na poziomie dawnej szkoly zawodowej;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno lepiej i bardziej profesjonalnie niż Bolkowi z TVP-3 TU I TERAZ ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi pomysl, "uczniowie" moga czerpac do woli "wiedze" z neta, sciagac etc i staja sie jeszcze wiekszymi debilami niz sa a co do samych programow i "nauczycieli" to czysta amatorszczyzna a 90% tych "nauczycieli" nie powinna nawet miec magistra bo sa na poziomie dawnej szkoly zawodowej;p
 wiedzę z wikipedii hmm? :) coś czuję że ten komentarz bazuje na rozsławionych memach z początków emisji bez zweryfikowania jak sprawa potoczyła się dalej. a ma swój ciąg dalszy gdyż producenci szybko zaregowali na wpadki i wynieśli ten program na poziom jaki być powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy nauczaniu zdalnym nie potrzeba budynków. Wystarczy max 20% nauczycieli więc można będzie zostawić tylko tych z pasją a wywalić roszczeniowców. Same plusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkołą z tvp miała swoje wzloty i upadki, ale czego oczekiwać, gdy sytuacja zmieniła się drastycznie i to z dnia na dzień, a część odważnych nauczycieli postanowiła stanąć przed obiektywem kamery, co nie jest łatwe. Teraz jest znacznie lepiej, a nauczyciele którzy zostali zupełnie nie zwracają uwagę na kamerę lub ją polubili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nauczyciele bardzo dobrze sobie radzą. Moja córka chętnie ogląda te lekcje , jest to coś innego tak odskocznia od zwyczajnych szkolnych zajeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nauczyciele naprawde robią kawał dobrej roboty. Dzieci chętnie ogladają, lekcje są ciekawie prowadzone. Każdy rodzic wie ze dziecko ciężko jest czymkolwiek zainteresować. A lekcje w TVP przynajmniej moja córka oglada z ogromnym zaciekawieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...