Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczepienia na Covid-19 to łamanie praw dzieci
 Szczepienia dla dzieci nie są przymusowe i odbywają się za zgodą ich opiekunów prawnych. Gdzie tu łamanie praw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brytyjska rada do spraw szczepień NIE zaleca szprycowania dzieci do 15 roku życia
 Tak, tak. Dlatego do tej pory w Wielkiej Brytanii zaszczepiono ponad 200 tys. dzieci w przedziale 12-15 lat. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwecja był jednym z nielicznych krajów,które zdecydowały się na utrzymanie otwartych przedszkoli (dzieci 1-6) i szkół (dzieci 7-16). W Szwecji nie było wymogu noszenia masek.... To ile dzieci zmarło na COV w Szwecji ? Pomogę-----  Nie zmarło żadne!!! No child with Covid-19 died! - Badania zakończono 30 czerwca 2020
 Tak, tak. Dlatego teraz będą wprowadzać nauczanie zdalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaszczepionych sie nie testuje, nie ma obowiązkowych testów w szpitalu. Większość z nich będzie trudno namierzyć, bo przebieg choroby będzie lekki a przy okazji będą mogli pozarażać innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaszczepionych sie nie testuje, nie ma obowiązkowych testów w szpitalu. Większość z nich będzie trudno namierzyć, bo przebieg choroby będzie lekki a przy okazji będą mogli pozarażać innych.
 Skoro sam stwierdzasz, że po szczepieniu przebieg choroby jest lekki, to czemu nie chcesz się szczepić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocho, widzę, że trafił się nam kowidian papugujący moje trollerskie metody dla celów swojej propagandy. Co to za ksywa? "XD" ? Co ty ? Z przedszkola jeszcze nie wyszedłeś? Wysil się trochę. Zauważ, że nigdy nie będziesz trollem. Prawdziwy troll nigdy nie stanie po stronie potencjalnie silniejszego zawodnika bo się telewizji naoglądał. My nie stoimy po stronie władzy. Dobrze, że wydać to w ocenie komentarzy. W internecie jest tak jak w prawach fizyki. Ludzie sami cię określą a ty jeszcze wierzysz w to że kłamstwo powtarzane milion razy staje się prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie jak ci zaszczepieni zaczną chorować?
A co będzie, jak już widoczny obłęd będzie się pogłębiać?
 No właśnie. Każdy się boi powtórki z Hitlera albo Stalina. Wtedy też wielu ludzi myślało że propaganda nie kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocho, widzę, że trafił się nam kowidian papugujący moje trollerskie metody dla celów swojej propagandy.  Co to za ksywa? "XD" ? Co ty ? Z przedszkola jeszcze nie wyszedłeś? Wysil się trochę. Zauważ, że nigdy nie będziesz trollem. Prawdziwy troll nigdy nie stanie po stronie potencjalnie silniejszego zawodnika bo się telewizji naoglądał. My nie stoimy po stronie władzy. Dobrze, że wydać to w ocenie komentarzy. W internecie jest tak jak w prawach fizyki.  Ludzie sami cię określą a ty jeszcze wierzysz w to że kłamstwo powtarzane milion razy staje się prawdą.
 Nie możesz się przyczepić do niczego innego, to czepiasz się mojego nicka? Gratuluję merytoryki. Biorąc pod uwagę jak obecna władza podchodzi do szczepień, nie co o nich mówią, ale jak podchodzą indywidualnie, ilu z rządu się tak naprawdę zaszczepiło, to chyba raczej nie jestem za rządem. A moje podejście do kwestii szczepień nie jest oparte na tym, z co mówią w tv, a na wiedzy którą sam posiadam i opracowaniach naukowych. Ale na pewno nie ma podstawie filmików z YouTube. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocho, widzę, że trafił się nam kowidian papugujący moje trollerskie metody dla celów swojej propagandy.  Co to za ksywa? "XD" ? Co ty ? Z przedszkola jeszcze nie wyszedłeś? Wysil się trochę. Zauważ, że nigdy nie będziesz trollem. Prawdziwy troll nigdy nie stanie po stronie potencjalnie silniejszego zawodnika bo się telewizji naoglądał. My nie stoimy po stronie władzy. Dobrze, że wydać to w ocenie komentarzy. W internecie jest tak jak w prawach fizyki.  Ludzie sami cię określą a ty jeszcze wierzysz w to że kłamstwo powtarzane milion razy staje się prawdą.
Nie możesz się przyczepić do niczego innego, to czepiasz się mojego nicka? Gratuluję merytoryki. Biorąc pod uwagę jak obecna władza podchodzi do szczepień, nie co o nich mówią, ale jak podchodzą indywidualnie, ilu z rządu się tak naprawdę zaszczepiło, to chyba raczej nie jestem za rządem. A moje podejście do kwestii szczepień nie jest oparte na tym, z co mówią w tv, a na wiedzy którą sam posiadam i opracowaniach naukowych. Ale na pewno nie ma podstawie filmików z YouTube. XD
 I na pewno tych opracowań naukowych nie wziąłeś z internetu. Widziałeś je na własne oczy nie? Bo to by cię mogło jaszcze ratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...