Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifestacja nauczycieli w Lublinie. Wsparli ich też uczniowie [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2019 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Patologia w tym miesiacu do pracy nauczyciele /już dla mnie nauczyciele tylko politycy/ przyjdą do pracy tylko 9 razy /słownie dziewiec razy/. Ile wezma wynagrodzenia kto mi odpowie może ten ,,nauczyciel,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci nauczyciele zdają sobie sprawę, że swoim szantażem naruszają art 24, 415 kodeksu cywilnego. Stanowi on, ze kto ze swojej winy wyrządził drugiemu szzkodę, zobowiązany jest do jej naprawienia. Strajk nauczycieli zorganizowany jest przez znp, a więc POwinien odPOwiadać materialnie za POniesione szkody. Ten szantaż łamie też prawo konstytucyjne art 70. Kiedy skończy się ten bezprawny bałagan?. Czy ktoś odpowie za to przed sądem?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu!. Porzuciłeś swoich wychowanków w najważniejszym momencie. Miałeś być dla nich przewodnikiem i mistrzem, tymczasem przewodnik okazał się ślepy, a i mistrz z ciebie żaden bo uczysz złych rzeczy. Tego pęknięcia nie da się skleić. Tak jesteście bez honoru, godności, a nawet kultury. Kto was wyedukował???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą 1000 zł. Dać. Ale od nowego roku szkolnego 8 godzin pracy czyli 40 godzin tygodniowo. Jako rodzic nie życzę sobie wynoszenia prac sprawdzających do domu bo ma tam każdy dostęp do wglądu z rodzimy nauczyciela. Wynoszeniu dokumentów które powinny być wypełnione w miejscu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarz wypowiadając się w mediach zaznaczył że nauczyciel stażysta zarabia 35 zł brutto. Pokaż mi ile ludzi ma podobną stawkę. Więc kto tu klamie? Broniarz? Nauczyciele? Czy jak to piszesz TVPiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej dyskusji obrażany był taki twór jak „nauczyciel”, czyli też ja, stąd pozwoliłam sobie na wypowiedź w 1 os. lp jako wypowiedź typowego, zwykłego nauczyciela. Sądziłam, że ta konstrukcja stylistyczna będzie przejrzysta, zwłaszcza dla kogoś, kto jeszcze chodzi do szkoły. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś. Okey? A tak przy okazji, na jakiej podstawie, według jakich kryteriów oceniasz pracę nauczycieli a zwłaszcza to, że nadają się „co najwyżej do tarcia chrzanu”? Ciekawa metafora. Dlaczego do chrzanu? Na podstawie czego takie skojarzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rację mają pracownicy przedszkola. Tam jest harówka. Natomiast ta " strajkująca" większość to nie oszukujemy się pogoń za kasą. Robią z siebie męczenników, wciągają w to młodzież zaufaną ( zapewne z rodzin), nie potrafią ocenić faktu, że dali się podpuścić. Podpuścić za niby kasę, to ma wzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel8 może ustosunkował byś się do moich dwoch pytań które są niżej. Jeśli jesteś nauczycielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani nauczyciele, was powinna charakteryzować świadomość, powaga i szacunek do młodzieży. Zupełnie inaczej społeczeństwo traktowałby was gdyby nie fakt kto za tym wszystkim stoi. Dlatego brak mi tu powagi i myślenia. Wy i młodzież staliście się zakładnikami tej już otwarcie mówiącej o tym opcji politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci " uczniowie" niektórzy " wspierający" nauczycieli i trzymający wciśnięte im plakaty mają dobrze po 30- stce. Poza tym jakoś nie ma tłumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESZLI NA CIEMNA STRONA MOCY? - KOSZULKA Z LORDEM VADEREM? - pulchniutki chłopczyk sam określił stopień swojego zaczadzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** To ja - bumelant, - darmozjad, - leser, - miglanc, - nierób, - obibok, - próżniak, - wygodniś, - frajer i nieudacznik. To ja, polski nauczyciel A.D. 2019… Wszystkim chłopkom-roztropkom bombardującym mnie takimi komplementami, odpowiadam: " P rotest z Wykrzyknikiem" !   Andrzej Michniewicz, 13 III 2019 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda już słów. Zabrać Kartę Nauczyciela, zabrać urlopy " zdrowotne", urlop 26 dni w roku, pensum jak wszyscy pracownicy budżetówki i dać wtedy podwyżkę. Ok? Zgadzacie się nauczyciele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lizusy, wlazidupy, za komuny pierwsi lecieli by kablować na kolegów ze szkoły czy studiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadkom obniżyli emerytury. Nic dziwnego, że protestują 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla nauczycieli, znosicie ten hejt rozpętany na życzenie władzy. Od 3 lat znosicie gładkie opowieści min. Zalewskiej, że z reformą będzie cudownie, a podwyżki będą ogromne. Teraz podwójne roczniki, bałagan, a minister jedzie do Brukseli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel8 może ustosunkował byś się do moich dwoch pytań które są niżej. Jeśli jesteś nauczycielem
  Przepraszam, że tak późno odpowiadam, smażyłam naleśniki. Jestem nauczycielem, a nawet nauczycielką. Chętnie ustosunkuję się do tych dwóch pytań, tylko nie wiem których. Nie ma ich poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ZNP nie weźmie udziału w okrągłym stole na Stadionie Narodowym" ... no to to jak się dogadać? na ulicy? Czy panu Broniarzowi przypadkiem coś nie dolega? do Grzesia to tarasi natychmiast po wskazówki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż ciary mam na plecach jak patrzę na tę głupotę i małość! Inteligenci gdzie Wy macie rozum!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKAŻ SWÓJ PIT NAUCZYCIELU- odwieczny korepetytorze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...