Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2019, a strajk nauczycieli. W których liceach w Lublinie odbyły się już klasyfikacje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2019 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Spróbuj Misiu słodki przeprowadzić 6 godzin lekcyjnych dziennie. Po tygodniu stracisz głos, a po dwóch zwątpisz, o ile nie wcześniej :) A za 40 godzinnym tygodniem pracy jestem jak najbardziej :0 codziennie od 8 do 16 i wtych godzinach ma być wszystko, rady, zebrania, konsultacje, matury, wycieczki. A po 16 niechaj mnie wszyscy w cztery litery pocałują :-)
 Na wycieczki (non stop zagraniczne) jedziesz gratis,  a skoro po pracy masz czas na korepetycje po 150/45 to znaczy że nie musisz kisić się w szkole !!! Wystarczy 18 godzin tygodniowo i z korków masz ponad ,10.000 ! I to jest argument nauczyciela dla potrzeby zniesienia karty nauczyciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuj Misiu słodki przeprowadzić 6 godzin lekcyjnych dziennie. Po tygodniu stracisz głos, a po dwóch zwątpisz, o ile nie wcześniej :) A za 40 godzinnym tygodniem pracy jestem jak najbardziej :0 codziennie od 8 do 16 i wtych godzinach ma być wszystko, rady, zebrania, konsultacje, matury, wycieczki. A po 16 niechaj mnie wszyscy w cztery litery pocałują :-)
Na wycieczki (non stop zagraniczne) jedziesz gratis,  a skoro po pracy masz czas na korepetycje po 150/45 to znaczy że nie musisz kisić się w szkole !!! Wystarczy 18 godzin tygodniowo i z korków masz ponad ,10.000 ! I to jest argument nauczyciela dla potrzeby zniesienia karty nauczyciela.
 Ja się nie kiszę w szkole. Na wycieczki a zwłaszcza zagraniczne nie jeżdżę. Korepetycji po 18 godzin tygodniowo nie udzielam bo tyle z dziećmi pokroju twego syna nikt nie wytrzyma. Jak nauczyłem go wzoru na objętość walca to w drugim zadaniu geniusz nie potrafił obliczyć ile wody mieści się w beczce o kształcie walca. I tatuś miał żal, że wzoru dziecku nie podałem na objętość beczki a On zapłacił za korepetycje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracusiu mam nadzieję że po strajku żaden nauczyciel nie zorganizuje "darmowej" wycieczki i nie będzie pracował 24 godziny na dobę..... skoro twierdzisz że pracuje 18 tygodniowo . a jak Ci się tak podoba to idź do szkoły zapraszają i dają 1800zl na start powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja powinna wykorzystać okazje i zwolnic po strajku część nauczycieli. Naprawdę nie będzie problemu z ich zastąpieniem, bo chętnych nie brakuje tylko obecnie trzeba znajomości żeby pracę w szkole dostać. Normalny człowiek, jeśli nie jest zadowolony z zarobków, to zmienia pracę a uczyciele idą strajkować, wymuszać podwyżki szantażem biorąc za zakładników uczniów. Wywalić na zbity pisk część z nich i to będzie początek uzdrawiania oświaty. Nauczyciele, to niedojdy życiowe, którzy nigdzie indziej pracy nie znajdą, bo tak są rozleniwieni, że nie potrafią pracować po 40-50h/tygodniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noblysta BOLĘSA dla France TV3: "Musimy uzgodnić 10 laickich przykazań. Laickich, a nie kościelnych (..) Mój Pan Bóg jest z komputera najnowszej generacji, nie zabobon, nie średniowiecze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Polska stoi tak nisko jeżeli chodzi o innowacyjność i rozwój? Dlatego, że poziom nauczania to dno i kilometr mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero 49 miejsce zajmuje polskie szkolnictwo wg World Economic Forum !!!  Trzeba szybciej reformować szkołę, aby wyeliminować lewackich zadymiarzy i dywersantów Broniarza z szeregów kadry pedagogicznej. Poziom nauczania jest tragiczny, dzieci ciągną na korepetycjach,  a więc nie trudno będzie zatrudnić nowych wykształconych ludzi których nie brakuje.Ten strajk obnażył katastrofalny wręcz poziom osobników zwanych nauczycielami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero 49 miejsce zajmuje polskie szkolnictwo wg World Economic Forum !!!  Trzeba szybciej reformować szkołę, aby wyeliminować lewackich zadymiarzy i dywersantów Broniarza z szeregów kadry pedagogicznej. Poziom nauczania jest tragiczny, dzieci ciągną na korepetycjach, a więc nie trudno będzie zatrudnić nowych wykształconych ludzi których nie brakuje.Ten strajk obnażył katastrofalny wręcz poziom osobników zwanych nauczycielami.
 Odpowiem Ci. Jeszcze w latach 90 odsetek osób idących do szkół zawodowych czy przyzakładowych wynosił około 40 procent. Wiadomo nie każdy ma zdolności intelektualne, ale za to świetnie sprawdza się w czynnościach manualnych. Dzisiaj szkoły zawodowe czy nazwane branżowymi praktycznie nie mają naboru. Zakładając , że społeczeństwo nie zmienia rozkładu umiejętności i rozwoju intelektualnego członków dochodzimy do wniosku że dzisiaj prawie każde dziecko idzie do szkoły kończącej się maturą. A ponieważ 40 procent osób nie nadaje się do tego typu szkoły to mamy problemy o których piszesz. Krzywdę dzieciom robią sami rodzice wybierając szkole do której ich pociechy nie mają predyspozycji. Nie każdy musi być intekektualista... Wiesz już dlaczego jest tyle korepetycji. Niewydilbe dziecko w rozwoju intelektualnym aspiruje do roli naukowca. Niestety nie tedy droga 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic, moja kuzynka wróciła zapłakana ze szkoły jest w 3 klasie maturalnej i chciała poprawić ocenę z polskiego, bo brakuje jej do paska wychowawczyni w ogóle z nią nie chciała rozmawiać bo strajkuje i kazała jej wyjść ze szkoły! to jest skandal !!!! wstyd broniarze !!!! :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic, moja kuzynka wróciła zapłakana ze szkoły jest w 3 klasie maturalnej i chciała poprawić ocenę z polskiego, bo brakuje jej do paska wychowawczyni w ogóle z nią nie chciała rozmawiać bo strajkuje i kazała jej wyjść ze szkoły! to jest skandal !!!! wstyd broniarze !!!!  :))))
 Ty płatny trolu i to z naszych podatków. Post przekazywany przez ciebie powielany jest na różnych portalach. Nie wstyd ci ze kłamiesz??? 300 kuzynek w Polsce zaplakanych wracajacych do domu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...