Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpopularniejsze kierunki studiów w Lublinie. Politechnika wywiesiła listy przyjętych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2019 r. o 20:22 Powrót do artykułu
moje dziecko nie poszło na studia bo nie stać mnie z mojej nainizszej krajowej po 25 latach pracy a ono nie dostaje od wujka pisowskiego 500 plus bo jest już za stare mając 19 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o to chodzi, żeby myślący rodzice mogli nazbierać na studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o to chodzi, żeby myślący rodzice mogli nazbierać na studia.
 to sobie uzbieraj z nainizszej krajowej jakiś madry, nie każdy ma znajomosci przy korycie aby dostać dobrze płatną pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na medycynie najpopularniejsze kierunki to: Kraków, Warszawa i Poznań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są chętni na PL ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... a na koniec targi pracy z udziałem firm zagranicznych i drenaż specjalistów. Szkolnictwo wyższe sięga dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sam sobie zarobi i idzie na zaoczne!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na medycynie najpopularniejsze kierunki to: Kraków, Warszawa i Poznań.
 Medycyna to wszystko jedno, gdzie studiujesz, robotę w zawodzie zawsze znajdziesz. Ale po PL to możesz  być  co najwyzej spawaczem, czyli robić to samo co po technikum czy zawodowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NA PIELEGNIARSTWO NIE MA CHETNYCH ZA CWILE CHORY BEDZIE SZEDL Z RODZINA DO SZPITALA MLODE KOBIETY OMIJAJCIE TEN KIERUNEK SZEROKIM LUKIEM BO PO SKONCZENIU I TAK NIE BEDZIECIE MIALY PRACY BRDZIECIE PONIZANE PRZEZ STARE PIELEGNIARKI KTORE W PAMPERSACH PRACUJA BO IM WCIAZ MALO I UWAZAJA SIE ZA NAJMONDRZEJSZE BO MAJA DOSWIADCZENIE W PRL WSZYSTKO STUDIUJCIE ABY NIE PIELEGNIARSTWO CHYBA JAK CHCECIE WYJECHAC ZA GRANICE BO W LUBELSKICH SZPITALACH BEDA WAS TRAKTOWAC JAK NIEWOLNICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze wybierajcie kierunki medyczne plus język obcy na perfekt ; córka pracuje we francji jest rehabilitantem; żyć nie umierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NA PIELEGNIARSTWO NIE MA CHETNYCH ZA CWILE CHORY BEDZIE SZEDL Z RODZINA DO SZPITALA  MLODE KOBIETY OMIJAJCIE TEN KIERUNEK SZEROKIM LUKIEM   BO PO SKONCZENIU I TAK NIE BEDZIECIE MIALY PRACY BRDZIECIE PONIZANE PRZEZ STARE PIELEGNIARKI KTORE W PAMPERSACH PRACUJA BO IM WCIAZ MALO I UWAZAJA SIE ZA NAJMONDRZEJSZE BO MAJA DOSWIADCZENIE W PRL WSZYSTKO STUDIUJCIE ABY NIE PIELEGNIARSTWO CHYBA JAK CHCECIE WYJECHAC ZA GRANICE BO W LUBELSKICH SZPITALACH BEDA WAS TRAKTOWAC JAK NIEWOLNICE
 Co ty durnoto piszesz? Kto poniża młode poielegniarki????? Chyba ty. Jak można wypisywać takie brednie? Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego, że pielęgniarka sama się nie zatrudnia w szpitalu, lecz zatrudnia ją przełożona lub naczelna, która ocenia jej zdolność do pracy? Jak moża napisać, że "stare" pracują w pampersach??? Masz ty mózg??? Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że wiele oddziałów szpitalnych funkcjonuje tylko i wyłącznie dzięki tym "starym", bo inaczej byłyby pozamykane z powodu braku personelu?  Czy w twej małej główce mieści się fakt, że nikt nie będzie pracował wiecznie, każdy kiedyś odejdzie tak z pracy, jak i z tego świata? A młode też, nawet szybciej niż ci się zdaje, będą stare?  Jak można wypisywać takie brednie? Chyba trzeba nie mieć mózgu :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do andrzeja jezeli TAK MOWISZ TO DLACZEGO NIE MA MLODYCH PIELEGNIAREK OBSERWUJE JAK TE STARE BABY JAK POSTEPUJA Z MLODYMI JAKBY WSZYSTKIE ROZUMY ZJADLY A TE MLODE WEDRUJA OD SZPITALA DO SZPITALA W KONCU RZUCAJA TEN ZAWOD LUB WYJEZDZAJA ZA GRANICE NIE ZAKRZYCZYSZ MNIE BO JA DOKLADNIE WIDZE JAK TE MLODE SA TRAKTOWANE JAKBY BYLY JAKIMS ODRZUTEM SPOLECZNYM A NIECH JESZCZE MLODA MA MGR TO JA ZNISZCZA BEDA KRZYCZEC ZE NIC NIE UMIE ZE JEST GLUPIA A ZWLASZCZA TE CO PRACUJA NA UMOWE ZLECENIE ZA KILKA ZLOTYCH ZAROBIONYCH DODATKOWO WYSADZILY BY CIE W POWIETRZE KAZDA PIELEGNIARKA KTORA SKONCZY 60 LAT Z AUTOMATU POWINNA ISC NA EMERYTURE TAK JAK JEST W INNYCH PANSTWACH A NIE CZOLGAC SIE PO ODDZIALE I UDAWAC WIELKA DOSWIADCZONA KIEDYS TRZEBA USTAPIC MIEJSCA MLODYM KOLEZANKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś wybiera się na magisterkę na WSB ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie wsb.pl. Do 16 września trwa promocja cenowa, dzięki której oszczędzają państwo 300 zł na czesnym, oraz nie zostanie naliczona żadna opłata wpisowa. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że na WSB II stopnia są jeszcze jakieś promocje? Prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pinczur, obecnie nie pobieram opłaty wpisowej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...