Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oto najlepsze szkoły woj. lubelskiego 2018

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2018 r. o 22:18 Powrót do artykułu
A mojego liceum w Milanowie juz nie ma bo zlikwidowali I nie lapalo sie na zaden poziom hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam po tych szkołach, skoro i tak pojedzieta do Anglii na zmywak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Batorego. Syn był w BAtorym, rzeczywiście miał świetnych nauczycieli (zwłaszcza pan od historii, ale także od języków) i wyniki. Przeniósł sie po gimnazjum do Liceum państwowego ujętego w rankingu, i to z trudem zważywszy na ogromna konkurencję) i dramat. Większości nauczycielom (nie wszystkim) po prostu NIE chce się uczyć dzieci. Niektórzy tylko prowadza lekcje ciekawie i z pasją (to jest klucz do sukcesu - zainteresowanie ucznia przedmiotem) .W zasadzie nauka sprowadza się do ciągłych kartkówek i sprawdzianów tak wyśrubowanych że większość dzieci w klasie (ale także w innych tzw. renomowanych liceach) po prostu musi płacić za korki, które zresztą niekiedy udzielają sami nauczycieli licealni, z tego co wiem na szczęście nie ma przypadków aby swoim uczniom. . Brak motywacyjnej rotacji nauczycieli (co miało miejsce w Batorym, tak że ostali się najlepsi). NIe od dziś wiadomo, zwłaszcza w świecie i krajach anglosaskich, że najlepsze wyniki i reputacje mają jednak szkoły prywatne. Wystarczy przepis, że opłaty na edukacje mogę w 100 % odpisać od PIT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...