Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szczujemy , szczujemy towarzysze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak wynika z najnowszych danych MEN, w szkołach pojawiło się ponad 17,5 tys. nowych etatów. Nauczyciele biorą rekordowe liczby nadgodzin - w bieżącym roku jest ich o 121 tys. więcej niż w zeszłym." - maj 2018
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2011: Nauczyciel z tytułem zawodowym magistra, z przygotowaniem pedagogicznym zaczyna pracę z podstawą  1.586 zł na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgoryczenie ? Nauczyciele w większości to niedouczone lenie. Tłumoki, które mówią wziąść zamiast wziąć itp....nawet poprawnie nie potrafią się w języku polskim wysłowić. 2/3 powinno się wywalić a reszcie, tych na poziomie dać porządne podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2011: Nauczyciel z tytułem zawodowym magistra, z przygotowaniem pedagogicznym zaczyna pracę z podstawą  1.586 zł na rękę
 to było 7 lat temu... Wolaqłbym aby brutto podali, albo wkleili te odcinki to dopiero uwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to Pani kurator? Ona jako byla szefowa tego związku też jest za?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że tak źle jest nauczycielom a pracy dla ludzi z ulicy nie ma w szkołach państwowych ? Praktycznie 100% obsady to kolesie kolesiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pity poproszę zakłamane lenie. Moją córkę uczy nauczycielka, która nie potrafi komputera obsługiwać ...To jakaś paranoja XXI w a tu nic zero ciemnota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować kartę nauczyciela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już niech tak nie narzekają bo są chyba jedyną grupą w Polsce która tak wyciąga co roku lub co dwa lata łapy po podwyżki. Ja też pracuję w budżetówce, ostatnia podwyżka o 133 zł miała miejsce 2 lata temu, a wcześniejsza - 10 lat temu. I co? I ja też mam narzekać? Nie! Aha... ja 26 dni urlopu a nauczyciel: 60 dni wakacje, 14 dni ferie zimowe, ok. 10 dni przerwa świąteczna + inne pojedyncze dni wolne, i raz na kilka lat roczny urlop płatny. Codziennie też nie muszą pracować po 8 godzin. Więcej już nie będę wymieniać. Pasożyty i darmozjady! Nie pasuje, to zwolnić się. Przyjdą inni, lepsi, mniej roszczeniowi, zapewniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nauczyciele (czy wszyscy inni pracownicy) nie protestują, że dostając 2500 zł na rękę jednocześnie 1700 zł zabiera im Państwo na PIT i ZUS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to na rękę to po potrąceniu składek i rat w kasach zapomogowych? No i zasadnicze pytanie za ile godzin pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT NIKOMU NIE BRONIŁ BYC TYM BOGATYM NAUCZYCIELEM Z TAK DDDDUUUUŻŻŻĄĄĄ ILOŚCIĄ WOLNEGO CZASU :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie pity a nie paski. Wy tma macie te wszystkie wyrównania, dodatki itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym że etat nauczyciela to 20 godzin w szkole i niby 20 godzin pracy w domu tygodniowo. Już widzę jak siedzą 20 godzin w domu przy tych sprawdzianach :p plus wakacje, ferie itd. także ten ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie wierzę... Dzieci posyłacie do szkoł i chcielibyście, aby nieudacznicy odbywający kary więzienia je uczyli w ramach odpracowania swoich występków? Nauczyciel powinien dobrze zarabiać, bo od niego zależy rozwój Waszych dzieci. Narzekacie na nauczycieli w szkołach państwowych, a prawda jest taka, że już dawno najlepsi zostali podebrani przez prywatne. Dużo czasu? A przygotowanie do zajęć, do egzaminów, sprawdzanie prac, zajęcia dodatkowe, praca administracyjna (miliony sprawozdań) to się nie liczą... Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech darmozjady się zwolnią na ich miejsce setki ludzi i won do Anglii na zmywak nieroby nauczycielskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele, wydawało by się wykształceni ludzie a jacy głupi. "Mieliśmy nadzieje z osobą pani minister" no jak mogliście byc aż takimi debilami!!!!! Teraz macie na co głosowaliscie. I nie mazac mi się tu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pity poproszę zakłamane lenie. Moją córkę uczy nauczycielka, która nie potrafi komputera obsługiwać ...To jakaś paranoja  XXI w a tu nic zero ciemnota.
 We wszystkich szkołach są dzienniki elektroniczne, więc kto jej uzupełnia wszystko? Czy aby prawdę pan/pani pisze? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to specyficzna kasa ludzi..Proponuje raz w roku badania psychologiczne o przydatności do zawodu...Są sfrustrowani i wzywają się na dzieciach...kasta ludzi mocno niedowartosciowanych.Zanizaja oceny aby dzieci posłać na korki..Uważam że i tak dużo zarabiają. ..Mają w szkołach po półtora etatu i się szarogęsia a gro młodych osób pracuje w hipermarketach na smieciowkach bo dla nich pracy w szkołach nie ma.Niech nie narzekaja.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...