Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking Perspektywy 2018. Które liceum i technikum w woj. lubelskim jest najlepsze? [wyniki]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2018 r. o 08:18 Powrót do artykułu
PADEREWSKI nie jest w Dęblinie, tylko w LUBLINIE!!! Poprawcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie szkoły z Kraśnika?Co jest panie starosto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking „naciągany” jak zwykle, nie wierze w wysoki poziom szkół prywatnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie szkoly z Janowa ? jesoooooooo nawet w 500 nie ma porytowego wzgorza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zapisałbym się do liceum, po którym opanowałbym dwa języki obce biegle. Nauczony byłbym logicznego myślenia i mógłbym skupić się tylko na przedmiotach, które będą mi przydatne. W II LO w Chełmie miałem możliwość skorzystania z namiastki tej wolności wyboru. W ostatniej klasie mogłem zrezygnować z biologii, chemii, geografii i historii, na rzecz fizyki, matematyki oraz jęz. niemieckiego. Bardzo to pomogło w późniejssej nauce na politechnice. Z matematykiem przerobiliśmy Analizę Matematyczną cz. 1 Krysickiego?! Liczyliśmy całki, pochodne w pamięci. Niestety nauczycieli fascynatów nie ma zbyt wielu. Z fizyki przejęła nas dyrektorka, bo wielki działacz Solidarności nie nauczył nas nawet obliczeń na wektorach. W rok powtorzyliśmy cały materiał, a dodatkowo 2godz. w tygodniu brałem korepetycje. Trzeba przyznać II LO oferowało dla mat.-fiz. zerowy poziom z fizyki. Szkoda, że dyrekcja obudzila się w ostatnim roku nauki :( Nauka językow obcych w tej szkole? Można pominąć milczeniem. Gdyby nie korepetycje, no cóż. W każdym razie Amerykanie, ktorzy mieli nas uczyć... sami nauczyli się polskiego. A my mamy poziom Petru & Tuska. Wcale mnie nie dziwi niski poziom chełmskich szkół. Chociaż wyszło paru prawników, lekarzy i inżynierów. Nawet dyrektorów. Ale to zasługa korepetytorów. Poza wspomnianym matematykiem. Nieźle nas wyćwiczył ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie zrobione kilka lat temu, a panom redaktorom nie chciało się pofatygować do szkoły  i zrobić aktualne zdjęcie po remoncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie jest zdjęcie z ZSEL Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to magnoliowa na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...