Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła rekrutacyjna machina na studia w Lublinie. Najpopularniejsze kierunki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2019 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Duży tłok na politologię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki nie idźcie na g..ne studia. Taka pedagogika jest tylko dla tych co mają znajomości w przedszkolach i szkołach reszta skończy w McDonaldzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu znajomości by zarabiać mniej niż w biedronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kierunek picowanie kibla, toalety?? Bo nawet na to trzeba mieć studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studia w dobie jej masowości straciły zupełnie sens. Ot takie liceum+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz jest tz. "oplata rekrutacyjna" zamiast egzaminow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na UWM w Olsztynie wymyślili "Gastronomię - Sztukę Kulinarną" i no proszę teraz i w Lublinie jest z podobny z nazwy kierunek. Zabawne, bo kucharzem można być po zasadniczej szkole zawodowej. W programie nauczania na studiach na rzeczonym kierunku nie ma jednak miejsca na naukę gotowania, za to jest na zupełnie coś innego. Moim zdaniem po studiach oczekiwać można od siebie i dla siebie czegoś innego niż zwykłego prozaicznego zajęcia "przy garach". Nieporozumienie z tym kierunkiem jeżeli ma się po nim być kucharzem lub czymś podobnym, po prostu kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura jest zarazem egzaminem wsptępnym. Oceny z niej są w odpowiedni sposób kalkulowane. Decyduje wynik postępowania kwalifikacyjnego w zależności od liczby miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura jest zarazem egzaminem wstępnym. Oceny z niej są w odpowiedni sposób kalkulowane. Decyduje wynik postępowania kwalifikacyjnego w zależności od liczby miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielęgnacja zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem konia ma przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki nie idźcie na g..ne studia.  
Czyli innymi słowy darujcie sobie Lublin i jedźcie do Warszawy, Krakowa na prawdziwe studia, a nie takie tylko z nazwy. W Lublinie będziecie po prostu zrobieni w balona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Osoby zainteresowane studiami I stopnia poza Lublinem zapraszam do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Bankowej. Oferujemy możliwość podjęcia edukacji w: Bydgoszczy, Chorzowie/Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Warunki rekrutacji oraz pełen wykaz dostępnych kierunków (wraz ze specjalnościami) można znaleźć na naszej stronie internetowej wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że zapisując się na studia w terminie do 30 maja można oszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Opłata wpisowego nie jest pobierana co stanowi dodatkową oszczędność. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już można się zapisywać? Przecież nie ma jeszcze wyników matur. Proszę powiedzieć, czy jeśli nie zdążę do końca maja się zapisać, później już nie będę miała okazji? Nie zdecydowałam się jeszcze na konkretny kierunek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Renayo  Czy macie mozliwość studiowanie w weekendy? Mam dpbrą pracę i dostałam sugestię szefostwa o dokształceniu się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpopularniejsze kierunki po studiach w PL: Anglia, Norwegia, Niemcy, McDonald...albo zostanie patologia z 500+ godnej pracy w Lublinie przeciez i tak nie ma...hehe to tak jak smieja sie ze na magazyn do Holandii biora kazdego polaczka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Renayo  Czy macie mozliwość studiowanie w weekendy? Mam dpbrą pracę i dostałam sugestię szefostwa o dokształceniu się.
Witam! Olga, oczywiście że tak. W oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej możesz studiować także w systemie niestacjonarnym. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już można się zapisywać? Przecież nie ma jeszcze wyników matur. Proszę powiedzieć, czy jeśli nie zdążę do końca maja się zapisać, później już nie będę miała okazji? Nie zdecydowałam się jeszcze na konkretny kierunek.
Witam! Miriana zapisać się na studia I stopnia w oddziałach WSB możesz już teraz. Wszelkie wymagane dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.Zapisując się po 30 maja dalej będziesz mogła się zapisać, jednak możliwe, że mogą zmienić się warunki promocji.   Pozdrawiam, Renata Mazur       Online Ekspert WSB Studia I stopnia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja startuje na wsb na kierunek- bezpieczeństwo wewnętrzne- Zawsze interesołal mnie ten kierunek, znalazłem go więc nie idę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zapisując się na studia na WSB w czerwcu już nie mamy co liczyć na zniżkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Lola, promocja znizkowa została przedłużona do 16 lipca. Możesz zatem nadal z aoszczędzić 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku oraz 85 zł dzięki braku opłaty wpisowego. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...