Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeżeli przedszkole będzie nieczynne i będę musiała zapłacić za opiekę dziecka to czy prezydent Żuk zwróci mi za to pieniądze? Bo na pewno wystąpią o to do UM w Lublinie i wszystkich rodziców przedszkolaków namawiam do tego samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele wzięli dzieci jako zakładników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakacje, ferie, 18 godzin pracy w tygodniu, prezenty od uczniów i rodziców i jeszcze mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się zgłosić - szukają zastępców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele powinni pracować 10 godzin tygodniowo za przynajmniej 5 tysięcy na rękę. Wiecie ile tipsy na tę rękę kosztują? I jeszcze wolne tydzień przed świętami i tydzień po świętach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna sprawa rodzic nauczyciel ,a pózniej jego pociecha , ja moje dziecko namawiałabym na inny zawód po co się pakowac jak jest żle,  może mi ktoś to wytłumaczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytowani nauczyciele chętnie przyjdą na zastępstwa. W podziękowaniu działaczom związkowym za wyrzucenie ich na emeryturę, żeby samemu zabrać godziny emeryta. Bo skoro jest w szkołach tak źle, to dlaczego sami związkowcy nie przechodzą na emeryturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo dało podwyżkę do 8.100 zł miesięcznie i znp to odrzucił, czyli nie chodzi o nauczycieli tylko o zaszkodzenie rządowi i powrót do żarcia ośmiornic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele wzięli dzieci jako zakładników.
 Przed 11 listopada milicjanci to samo zrobili z uczestnikami Marszu Niepodległości. Czekistom się udało to i inni biorą z nich przykład. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przedszkole będzie nieczynne i będę musiała zapłacić za opiekę dziecka to czy prezydent Żuk zwróci mi za to pieniądze? Bo na pewno wystąpią o to do UM w Lublinie i wszystkich rodziców przedszkolaków namawiam do tego samego.
 niunia, już dostajesz 500+ co miesiąc na dziecko, ale cóż patologi zawsze mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna sprawa rodzic nauczyciel ,a pózniej jego pociecha , ja moje dziecko namawiałabym na inny zawód po co się pakowac jak jest żle,  może mi ktoś to wytłumaczyć ?
 Tez tego nie pojmuję . A w szkole mojego dziecka uczy matka, corka i mąż córki.  A sekretarka jest brat meza corki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przedszkole będzie nieczynne i będę musiała zapłacić za opiekę dziecka to czy prezydent Żuk zwróci mi za to pieniądze? Bo na pewno wystąpią o to do UM w Lublinie i wszystkich rodziców przedszkolaków namawiam do tego samego.
niunia, już dostajesz 500+ co miesiąc na dziecko, ale cóż patologi zawsze mało...
 Oplac z 500 plus..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te osoby powinny jeszcze raz zastanowić się co zamierzają zrobić! Takie osoby na całym świecie nazywane są łamistrajkami. Proszę wpisać sobie w wyszukiwarkę hasło: łamistrajki i poczytać co to znaczy i z czym się wiąże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przedszkole będzie nieczynne i będę musiała zapłacić za opiekę dziecka to czy prezydent Żuk zwróci mi za to pieniądze? Bo na pewno wystąpią o to do UM w Lublinie i wszystkich rodziców przedszkolaków namawiam do tego samego.
 Masz 500 plus?  Oplac opiekunke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O skąd wiesz że ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nauczyciele nie dostają 500+? 8 ptysi to za mało. .... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się zgłosić - szukają zastępców!
 Ja się zgłoszę .Mam wyksztalcenie pedagogiczne,  a do tej pory nie bylo dla mnie etatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przedszkole będzie nieczynne i będę musiała zapłacić za opiekę dziecka to czy prezydent Żuk zwróci mi za to pieniądze? Bo na pewno wystąpią o to do UM w Lublinie i wszystkich rodziców przedszkolaków namawiam do tego samego.
Masz 500 plus? Oplac opiekunke
 Nie wiem. Dlatego pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się zgłosić - szukają zastępców!
Ja się zgłoszę .Mam wyksztalcenie pedagogiczne,  a do tej pory nie bylo dla mnie etatu
Nie było etatu bo pewnie słaby jesteś i tyle. Zresztą widać to też teraz po twoim zachowaniu. W d... masz solidarność liczą się osobiste korzyści 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPECJALNE OŚWIADCZENIE MEN: zapewnimy godne płace nauczycielom, przeznaczymy więcej środków na wyposażenie szkół, będziemy traktować nauczycieli z szacunkiem, zajmiemy się prawdziwą reformą edukacji, przestaniemy kłamać i obrażać, wybierzemy mądrego człowieka na ministra, zmienimy podstawy programowe i siatki godzin. ZA WSZYSTKO CO ROBILIŚMY DO TEJ PORY PRZEPRASZAMY NAUCZYCIELI, RODZICÓW, DZIECI I MŁODZIEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...